Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 19.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: irini]  
Автор Bиливap (Counselor)
Публикувано03.09.10 08:26



Точно момента със задълженията куца. Не съм чула досега циганин да говори за задължения. Но пък за правата скачат. Моите наблюдения са, че сами се изолират - поради опасност да им изчезне културата, ако случайно се интегрират в българското общество. Така е и в другите държави, сами се изолират от обществото.
когато науката е доказала, че всички новородени имат равни заложби - коя наука го е доказала това?



Do what works or do what's right?

Тема Re:нови [re: Frenger]  
Автор XlNG (късмет)
Публикувано03.09.10 09:26



„…когато науката е доказала, че всички новородени имат равни заложби и само средата е тази, която може да развие един или друг техен талант в една или друга посока.“

За съжаление грешиш. Генетиката доказва точно обратното.



Тема Re: Доклад от България - глава 50-та или 60-танови [re: irini]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано03.09.10 09:43



Ирини, не виждам за какво трябва да се чувстваш виновна.Има неща, в които можем да окажем влияние, има и независещи от нас.
Мъжът ти се е оженил за теб, а не за пътищата в България. Идвай сама.
Хубав ден!





Тема Re: Уважаема...госпожонови [re: irini]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано03.09.10 10:10



Активното Ви (и на всеки друг/а) участие в този клуб е при условие че спазвате ВСИЧКИ клубни правила. До сега Вие поне 2 пъти сте нарушили точка 1-А. Предполагам че Ви е пресен спомена за преддишния път но ако желаете ще ВИ го припомня. Сега Вие отново нарушавате това правило:

"Ти не ходи ли на психотерапия за псуването? Или тя не помогна ? ..."




Считайте се за официално предупредена и се въздържайте в бъдеще от подобни обидни инсинуации. Следващото Ви нарушение ще ще бъде санкционирано с така горещо желания от Вас бан, което изявихте предишния път.


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Дарки,ще извиняваш..нови [re: Frenger]  
Автор DarkSideМодератор (of the moon)
Публикувано03.09.10 10:13



факт е че е клубна легенда и бивша сбъдната мечта, което и съм написал, а дали е готина или не, е въпрос на тълкуване на фактите, което не съм правил



Тема Re: Уважаема...госпожонови [re: MitreШoпa]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано03.09.10 10:17



Ех, рано-рано се занимаваш с административни дела



Искаш ли гофрета с шоколад и банан за кафето?



Тема Re: Доклад от България - глава 50-та или 60-танови [re: irini]  
Автор Цeцo Eлвиca (napalmoff )
Публикувано03.09.10 10:40



Е и това с какво ме оборва.
-Закъсняхте ли с магистралите-закъсняхте.
-С какви пари ги строихте-с европейски
-Имаше ли скандали със злоупотреби-имаше
-От колко време усвоявате-20 г. преди нас. За тия 20 г. дръпнахте само пред България
Словения е членка на ЕС от 2004 ама срещу тях да тичате, няма да ги стигнете.
При всички случаи след 20г. Гърция ще е след нас, както винаги е била от началото на 20 век до 1986 (по икономически показатели)
А вие ще сте си все същите мързели по кафаните

.
Както и преди съм ти казвал-много бързо се повизантийчи.
Ходи по вашите тракийски села и виж бедност която я има само в най западналите села в Анадола



Тема Re: [re: Frenger]  
Автор Цeцo Eлвиca (napalmoff )
Публикувано03.09.10 10:44



В отговор на:

не искам да бъда разбирана погрешно,но на мен лично не ми е приятно да влизам в любимия си клуб и да чета последните фермани за отва колко опасно е нашествието на мюсюлмани из Европата,как дразнели бурките и т.н




Помисли малко!!! Кои са тези които носят бурки из Европа, и защо не си ги носят в своята страна. Не са ли отишли в Европа заради културата и традициите в свободите. Ако не са отишли за това, какво търсят там? Нали искат свобода и равноправие, или искат да налагат своята култура????
Какво ще стане, ако европейка отиде в Ирак/Иран и недай си боже излезе на улицата в пола

В отговор на:

и дори на някой да не му харесва това,да го дразни по някакъв начин,не разбирам защо мнозинството от мнения и теми трябва да вълнува мен –толерантната...ми стига вече,де – омръзва това натякване постоянно..няма да се съглася и frankly - не му е тук мястото...............




Точно защото тия с бурките, ако вземат превес няма да са грам толерантни с теб. И не забравяй Истината не е расизъм
Погледни Турция една мюсюлманска и вече бивша светска държава, откакто фундаменталистите вземат превес, какво се случва със светската държава





Редактирано от Цeцo Eлвиca на 03.09.10 10:53.



Тема Re: Уважаема...госпожо [re: Фиш]  
Автор MitreШoпa (OнзиСъщия123итн)
Публикувано03.09.10 10:45



"...Искаш ли гофрета с шоколад и банан за кафето?"

Не, мерси, сладки неща не обичам от детската градина (там ни тъпчеха със шоколад, сгъстено мляко и брауни'с). Ама нямам нищо против от няколко капки грозданка да си направя кафето corretto


THESE ARE MY PRINCIPLES. AND IF YOU DON'T LIKE THEM, I HAVE OTHERS.



Тема Re: Уважаема...госпожо [re: MitreШoпa]  
Автор Фиш (Емарципанена)
Публикувано03.09.10 10:51



Какви детски градини сте имали в София (шашната съм от почуда

) В интерес на истината не съм ходила на градина, но си спомням какъв беше шоколадът, имаше ли въобще кондензирано мляко и браунис.
Но щом искаш грозданка, грозданка давамДа ти е сладко!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.