Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:59 21.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: gogoonthego]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано25.07.08 22:59



Как няма да те е гнус, когато течните и твърдите вещества, които хората оставя в тоалетните на многобройните барчета, ресторантчета и хотелчета, се изливат директно в морето.
И това е факт, потвърден от очевидци (за миризмата няма да говорим)



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:cina2нови [re: cina2]  
Автор ZainGadol (lubopiiiten)
Публикувано25.07.08 23:06



Най-трудно е мисленето,а то се отдава на малцина.

["How much do you want for all of them?" ]



Тема Re:нови [re: cina2]  
Автор 4ereshka (непознат )
Публикувано26.07.08 09:12



Нека да споделя и аз моето мнение, въпреки 4е писаното не се отнася до мен.
Вси4ки ние сме се махнали от България, тъй като нещо там ни е подразнило. Ако сме били много щастливи в България, щяхме да си стоим там. И аз си имам моите при4ини, за да се реша да замина в английско говоряща държава, без да знам английски, зна4и нещо ме е силно отвратило.
Мисля, 4е е по добре ако във форума се подкрепяме, а не да се караме и заяждаме. Права ли съм?



Тема Re: черешканови [re: 4ereshka]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано26.07.08 16:01



Напълно съгласен. Аз пък изкарах 7-ца на IELTS-a, ама се отказах от Англия и ще ходя в страна, където се говори малко по-различен език, защото обществото е на много по-голяма висота.



Иначе във форума 1/3 от хората, които ще засечеш, ще са мизантропи - представителна извадка от населението на страната, от която бягаме или сме избягали. Нали именно от злобата, некадърността, наглостта и подлостта бягаме?!!


Искам вече вън от бълХария

Тема Re: хотелите по моретонови [re: Gerylin]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано26.07.08 16:05



Е да де, то нали мъжете сме основните носители на алчността, насилието и простотията

- има си хас и да си го признаем

Искам вече вън от бълХария

Тема Фекалиите в Черно моренови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано26.07.08 16:07



О, повече ме е гнус от хората, отколкото от изпражненията им



Искам вече вън от бълХария

Тема Re:cina2нови [re: ZainGadol]  
Автор cina2 ()
Публикувано26.07.08 20:15



На клубарката от Норвегия мозъкът явно и служи само са пазене на равновесие, ама и това е много важно, де

. Едно си баба знае, едно си бае. Пък и не чете к`во пишеш, а тълкува...



Тема Re:нови [re: 4ereshka]  
Автор cina2 ()
Публикувано26.07.08 20:31



И преди съм ти го писала, но пак повтарям - не се заяждам. Не знам кое в думите ми ти се вижда заяждане. Че сме крадливи го признах пред себе си точно в чужбина, преди отказвах да го приема. Виж само как се окатанчваме и ни гони параноя да не оставим нещо без надзор. Давам само 2 елементарни примера. След пенсионирането си, моята майка започна работа в едно квартално магазинче за дрехи. Многократно правиха опити със собственичката да го окрасят с висящи кошници /от тези пластмасовите, дето ги продават в магазините за левче/ с най-обикновени цветя. Е, не успяха. Все някой ги задигаше през работно време, при това. И не са били цигани, щото на тях не им "пука" за такива работи. Втори пример - българин тук, виждаме го с хубаво колело, на старо, на въпросът "от къде го взе, чрез обява ли?", отговор "ами не,
беше подпряно на стената на едно заведение и го взех". Има ли смисъл да продължавам?!
И това е магазин, не за цветя и не ги прибират вечер






Тема Re:нови [re: cina2]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано26.07.08 23:30



Защо реши, че коментарът му е към мен?


Можеш просто да си признаеш, че изръси голяма глупост и ... да ти простим великодушно :)


Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Редактирано от Bиливap на 26.07.08 23:31.



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор cina2 ()
Публикувано26.07.08 23:50



А ти защо реши, че ме интересува към кого е насочен коментарът?! И аз имам правото да си коментирам


Кое е глупост? Това, че след като обобщавам българите слагам себе си в това число? Не се чувствам кой знае колко по-различна от другите. Ти ведна пое всичко буквално. Значи вие тук /основно пишещите/ бълвате какво ли не срещу България и българите, имате се за нещо повече, а аз, след като написах "ние" за нещо толкова грозно, се оказах каква ли не. Безкрайно ми е ясно, че ти или някой друг от пишещите не джебчия, но я виж новините: полицаите ни - крадци, политиците ни - същата стока, за директорите на сиропиталища какви "мръсотии" вършат, да не споменавам.
Всъщност, не знам имали смисъл да обяснявам. Все ми е едно как ме възприемате, дали като крадла или нещо още по-лошо. Не пиша из дир-а да се харесам на някого. Просто понякога мислите ми не са "политически коректни", как го мразя този израз.
Хаде, криминалето почва, на рекламата може пак да намина, че със сигурност ще заспя





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.