Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:23 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re: И аз книганови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано24.07.08 14:30



Да ти кажа, моята книга вече я имам стенографирана почти цялата. Избрал съм й заглавие „Криворазбраната демокрация“, а псевдонима си го измислих да е Леко Анонимов. Това е за да не свърша като Алеко Константинов (ако се сещаш за карикатурата „Бай Ганьо убива автора си“). Идеята ми е да се разпространява под Creative Commons лиценза. В интернет, разбира се. Който иска, ще си я разпечата, сега поне има лазерни принтери и става бързо :)

Искам вече вън от бълХария



Тема Re: Свински черванови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано24.07.08 14:35



Да, но това не бива да продължава така!!! Мафията трябва да се разоръжи и да изгние в затворите, заграбеното от олигарсите - конфискувано, виновниците за националната катастрофа - разобличени (най-малкото).

Ще ви дам само за пример по-горната тема за здравните осигуровки на живеещите зад граница - как за няколко години мощно обединение от българи в чужбина успява да принуди нашите дерибеи (!!!) да приемат закон в интерес на народа.

Мисля, че Европа ще бъде убедена много по-лесно и по-бързо. Особено ако предложението излиза от гражданите, застанали единно зад една такава кауза.


Искам вече вън от бълХария



Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор minkavn (луд)
Публикувано24.07.08 15:24



И аз съм "за" служебно правителство с експерти, които не са българи и нямат нищо общо с България и с комунизма.
Бих препоръчала норвежките политици.

Хе хе, не се притеснявай, след известно време ще успеем да научим и норвежките политици да се облагодетелстват за наша сметка.
Колкото до референдума никой не е луд да се съгласи, нали веднага ще ги изгоним . Не че другите, които ще дойдат ще бъдат по различни.



Тема Re:нови [re: minkavn]  
Автор cina2 ()
Публикувано24.07.08 15:43



"Не че другите, които ще дойдат ще бъдат по различни." - и аз си мисля, че каквото и правителство да се сложи, нищо няма да се промени. От известно време се наблюдава тази засилена антиправителствена кампания. Не мисля че е незаслужена, но и преди нима не беше същото?! Нима най-големият антикомунист Костов нямаше в кабинета си министър г-н 10%?! Нямаше корупция? На нас все нещо ни пречи, ама какво да се прави - манталитет. "Моето си е мое, чуждото - общо." Крадливо племе сме, крайно време е да си го признаем. Политиците ни са като нас самите.



Тема Re:нови [re: cina2]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано24.07.08 18:43



Ти пък ако мислиш, че СДС не е пълно с потомствени комунисти и децата и внуците им


Пуста наивност.
Имаше не повече от 5 истински демократи в основаването на СДС преди години ... и нито един от тях не е на политическата сцена от мнооооого време.
Не Костов, Мостов, Надка, Патка, нито един от днешните "демократи" не е истински демократ.
Както казваше баща ми, лека му пръст, "заспаха комунисти, събудиха се демократи".
Ти ако числиш себе си към крадливото племе, аз не го правя.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: gogoonthego]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано24.07.08 18:48



Ще ми е интересно да я прочета.
Аз започвам моята след последния ми изпит догодина.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: minkavn]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано24.07.08 18:50



Българските "кадри" ги видяхме колко струват.
Мисля да дам шанс на норвежките



Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: книганови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано24.07.08 19:29



Ами след като четох „Кучешки времена“ на Илия Троянов, не знам дали ще се наканя да я допиша. И след като разбрах за „Плана Ран-Ът“, с който са ни продали комунистите през 1990-та... Умните хора ще се сетят и ще разтълкуват нещата. Ето - и аз се махам от тоя ад. Още една колежка, англичанка, също се изселва оттук (освен другите 2 дето заминават в чужбина до 2 месеца). И това - от около 40-на души персонал - това си е 10%.

Искам вече вън от бълХария



Тема Re:нови [re: gogoonthego]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано24.07.08 20:27



Приготви се да бъдеш охулен, оплют, заклеймен като родоотстъпник, нацист, фашист, хитлерист и какво ли още не


Но да не ти пука, ти си знаеш какъв си и какъв не си.
А колегите ти, които заминават за чужбина ... за постоянно или ще се върнат след някоя и друга година като понатрупат парички?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re:нови [re: Bиливap]  
Автор cina2 ()
Публикувано25.07.08 11:02



"Ти ако числиш себе си към крадливото племе, аз не го правя." - ти кога стана пак българка? Пропуснала съм, нали периодично се срамуваш, отказваш, отричаш българското в себе си.
Най ви обичам тези, дето без някой да ви пита грачите "Не съм от тях, как' Сийке"! То е ясно, че всички тук са много добродетелни и високоизвисени личности.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.