Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:11 17.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Тема Re:ти кога стана пак българка?нови [re: cina2]  
Автор Gerylin ()
Публикувано25.07.08 12:11



тя не е ставала ,тя си е и Ще си остане ,обаче каквато и да е,не е крадла ,както може би СЪЩО Ще прозреШ от писанията й из нета..или си на избирателен принцип ?



When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.

Тема Re:ти кога стана пак българка?нови [re: Gerylin]  
Автор cina2 ()
Публикувано25.07.08 12:44



Да ти кажа честно, на виртуални герои не вярвам.

Не съм обвинила никого в кражба, ама и ти май четеш между редовете. Имам си основание да напиша, че като цяло българите сме крадливи, не съм давала конкретни примери с клубари. Както виждаш, когато пиша обобщения на нацията ни, не изключвам и себе си.



Тема Re:ти кога стана пак българка?нови [re: cina2]  
Автор Gerylin ()
Публикувано25.07.08 13:46



манталитетът е основния проблем .. с това ориенталко мислене и балкански синдром..че ни е крадлива нацията ,крадлива ни е..болШинството..има и изкл.,както навсякъде междувпрочем



When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.

Тема Re:ти кога стана пак българка?нови [re: Gerylin]  
Автор minkavn (луд)
Публикувано25.07.08 16:44



че ни е крадлива нацията ,крадлива ни е.

Не смятам че българите сме по крадливи от другите. Просто законите не се спазват и всички знаем че ако краднем няма да бъдем наказани. На запад също има крадливци, ама тях ги ловят. Преди години бяхме хванали баба германка да се опитва да открадне чуждо портмоне в наш хотел.
Така че рибата се разваля откъм главата.



Тема Re:нови [re: cina2]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано25.07.08 18:08



Ти явно си от крадливото племе, защото каза "Крадливо племе сме, крайно време е да си го признаем".
Призна си, че си крадла, явно родата ти, обкръжението ти са крадци, ама ... защо наричаш и другите крадци и защо трябва да си признават нещо, което не е истина?
Не всички са като теб :)
Каква е сега връзката с "ти кога стана пак българка?"
Слагаш знак на равенство между "българин" и "крадец"?
Аууу, какво плиткоумие!
Дали съществуват българи, които не са крадци?
Допускаш ли тази възможност или не?
Като гледам от горния ти цитат ... май не.

За съжаление все още съм с българско гражданство, макар че не се гордея с това и за още по-голямо съжаление те добавям в графата на "разбрал-неразбрал - решил да каже нещо".
Нито си първата, нито последната ... пиши си.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.


Тема Re:нови [re: Gerylin]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано25.07.08 18:10



Остави, Гери, госпожата явно не познава българи, които не крадат


В различни среди сме расли, различни ценности имаме ... не може всички да сме еднакви.

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: колегите в чужбинанови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано25.07.08 18:56



Като гледам колко се е скофтила държавата, някак не ми се вярва. Литераторката може би, те си падат патриоти. Англичанката оставя 2 къщи в с. Самоводене (на 5 км от Търново - апетитна зона). Сигурно ще идва тук за през лятото, поне следващото лято. Предполагам с интерес ще следи как се „развиват“ нещата тук (според мен точната дума е „деградират“).

Физичката дето отива при мъжа си (също физик, аспирант в Германия) доколкото я познавам, доста им е сърбала попарата на тукашните феодали, търговци, политици и всякакви други, така че... предполагам ще гледат семейно да се уредят нейде в Европата.

Днес на улицата ме интервюираха за Евроком Кабел (кой я гледа тая телевизия??) - споделих идеята за правителство от германци служебно назначено от ЕК.



Искам вече вън от бълХария

Тема Re:нови [re: gogoonthego]  
Автор Bиливap (елфче)
Публикувано25.07.08 20:00




И мен ме интервюираха от една кабеларка като бях в София последния път "Има ли интелектуален елит в България?"
Няма да казвам какво отговорих, че ... някои криворазбрани патриоти няма да го разберат

Чудя се ... има ли туристи по морето или хотелите седят празни?

Political language is designed to make lies sound truthful and murder respectable.

Тема Re: хотелите по моретонови [re: Bиливap]  
Автор gogoonthego (с единиякраквън)
Публикувано25.07.08 20:46



Говори се, че 3-4 хотела фалират ежеседмично (в dir.bg чета новините де). Но обещавам да НЕ отида и да НЕ проверя :) Гнус ме е от родното Черноморие. Алчността, насилието и простотията опорочиха всичко в тази държава. „Затова праведният мълчи в такова време, защото е зло време.“

Искам вече вън от бълХария



Тема Re: хотелите по моретонови [re: gogoonthego]  
Автор Gerylin ()
Публикувано25.07.08 22:17



Гнус ме е от родното Черноморие. Алчността, насилието и простотията опорочиха всичко в тази държава.

аз това им го обяснявах в мъжкия клуб,ама не зацепват



When you want something, all the universe conspires in helping you to achieve it.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.