Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:50 28.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Цената на почивката в България?нови  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 22:21



Значи аз и съпругата ми ще ходим това лято в България за 28 дни.... Имаме план да обиколим България за да и покажа родината си, тя е чужденка. Та грубо като теглихме калема 4/те седмици излизат около 2200 евро( около 2600 USD) и някак си на куп ми се виждат доста тези пари за България..??? Та бих искал Вие да споделите Вашият опит макар и анонимно, защото за щастие пари имаме, но някак си ме гложди съвестта струва ли си.....??????

Поздрави,

един



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
АвторPepi (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 22:36



Ako si vkliuchil i biletite za samoleta e ok be, kure spleskan.



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 22:41



Ami kupuva6 edin trabant za 25 $, 200 $ za benzin i 100$ za 1 mesec hrana.. i si gotov 6te spite v kolata i 6te piete studena voda...sled tova na jena ti njama da i se stapva pove4e v BG..
A sega seriozno, ako iska6 da si izkara6 normalno, cenata ti e tam njakade. Daje moje i da ne ti stigne po skapite hoteli, no6tuvkata e 30-50$ i nagore, v zavisimost ot kategorijata. Nali ne si re6il da vodi6 jena si na palatka ? A dali si struva... ve4no li smjata6 da jivee6..?



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: Pepi]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 22:48



Включил съм самолетните билети да , по около 300 евро ( okolo 350 USD ) на човек. Летим от Европа!

един



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: @@]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 23:08



За трабанта хубаво,но сериозно питам и като, че и аз се досещам че може да бъдат малко..............Но и за друго ме е яд, че преди няколко месеца на Майорка колата под наем и хотелът ( тризвезден в центъра на Санта Понса ) бяха кажи речи на същите цени като в Б/я, ама стандарта далеч не.........
Извинявай човеко, то аз питах пък сега си и отговарям ама за да не остана погрешно разбран, ей го на сега сравнявам с първия туроператор и :
-Rodos , dve sedmici 429 Euro ( samolet, hotel, zakuska)
-Samos, dve sedmici 429 Euro ( samolet, hotel, zakuska)
-Sardinia, dve sedmici 499 Euro ( samolet, hotel, zakuska)
-Crete , dve sedmici 449 Euro ( samolet, hotel zakuska )

Поздрави,
един



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Автор tad (непознат )
Публикувано17.06.03 23:55



za Crete specialno- sloji v +350E za hrana,+350E za Rentacar i si izkarva6 carski
2-te sedmici



Тема i duma da ne stavaнови [re: eдин]  
Авторvetov (Нерегистриран)
Публикувано17.06.03 23:59



2000 evro da investirash v bezdunnata jama narechena Bulgarija za 4 sedmici - pulna bezsmislica. Ili gi prepolovi, ili otidi v Hurvatska ili Gurcija. V BG pochivkata e vinagi pridruzena s habene na nervi zaradi mnogoto prostaci naokolo



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: Pepi]  
Авторedin drug (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 00:01



Koj si ti i za kakvo se borish v tozi forum? Imash edin den da se legitimirash, posle shte te skusam........kure spleskan



Тема Re: i duma da ne stavaнови [re: vetov]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 00:09



Цитирам:
"2000 evro da investirash v bezdunnata jama narechena Bulgarija za 4 sedmici - pulna bezsmislica. Ili gi prepolovi, ili otidi v Hurvatska ili Gurcija. V BG pochivkata e vinagi pridruzena s habene na nervi zaradi mnogoto prostaci naokolo"

Ами да, горе долу това имах в предвид, че на едно място парите си ги харчиш с кеф, а на друго въпреки същото количество похарчени пари береш грижи и ядове................Ама братя и родители имам, та затова има няма през година се ходи в Б-я .................

Поздрави,
един



Тема ZA EDINнови [re: vetov]  
АвторGretta (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 00:25



Zdravei,

dai mi molia ti se sita ili adresa na tvoia tour operator, zastoto predlaganite ot nego tzeni mi se struvat super-interesni i iskam da se vazpolzvam!!!! Molia!
Kolkoto do Bulgaria, zavisi kade iskash da otidesh i kakvo iskash da pravish. Az na primer hodia tam samo na more, namiram si kvartira za okolo 15-20 euro za dvama v niakoi chastna kasta (hodila sam do sega samo v Nessabar staria grad), i hapvam v malkite zavedenia blizo do plaja, deto niama servitior, no hranata e mnogo dobra. Ako iskash da hodish na hotel triabva da si prigotvish kup pari stom saprugata ti niama bg grajdanstvo, na Albena na primer e okolo 100 euro na nost, Sunny Beach okolo 85 euro (gadonoto e che po-goliama chast ot hotelite niama klimatik i kato obstanovka ne si zaslujava parite!). Tzenata na staiata v hotel zaeta ot bulgarin i chujdenka se razdelia na dve t.e. ako za dvama bulgari e 35 euro a za dvama chujdentzi e 70, to bulgarin + chujdenka plastat 35/2 + 70/2 .
Goliama chast ot manastirite sasto predlaga nostuvki i tzenite sa mnogo interesni! Spored men naistina si zaslujava da napravite sas saprugata vi vakantzia v BG, no ako ne iskate da harchite mnogo ia organiziraite sami i otidete sas sobstven avtomobil do tam, zastoto taka ste badete avtonomni i mojete da izberete marshruta.

Priatno izkarvane,
Gretta
PS: molia dai mi niakavi koordinati na tvoiat tour operator! Az iskam da otida v Sardinia, predlaganite mi tzeni sa pochti dvoini.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.