Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:46 11.05.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Аз споменах по-нагоре,нови [re: me]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 16:15



Здравей "me", ако можеш би ли дала информация относно състоянието на пътя : Пампорово-Девин-(Ягодина)-(Огняново)-(Лещен) -Гоце Делчев-Мелник. Разбира се всеки, който може да каже нещо е добре дошъл! Интересувам се още от адреси на хотелчета/къщи из района.

P.S. Тук също бих отбелязал, че по темата ми бяха задавани странични въпроси, на които съзнателно не съм отговарял, просто за да не се разводнява и така вече обемистата тема, която иначе вярвам може да бъде полезна на някои!

Поздрави,
един



Тема За съжалениенови [re: eдин]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано24.06.03 05:47



не можа, защото не можахме да стигнем до там миналата година, тепърва ще ходя. Но със сигурност не е цвете за мирисане, тва важи за всички пътища в БГ. Важното е да не ти пукаНе си развакяй кефа заради няколко дупки. Като стигнеш закъдето си тръгнал удоволствието ще е още по-голямо. Друго което трябва да знаеш, доста от табелите липсват. Това прави пътуването още по-интересно, поне за мен е така. Просто по-често спираш да питаш, а ако се загубиш може случайно да откриеш някое местенце за милиони! Ей сега ми идват наум няколко такива.
Ето ти малко инфо, пкажи го и на жена ти, може да пуснеш и някоя търсачка с имената ако искаш още.



На единия има телефоните на общината, която дава инфо, мисля че така е най-добре, защото с агенция ще ти излезе по-скъпо. Явно общините са се заели с тая работа, защото аз имам брошури издадени точно от общините. Жалко че не ми работи сканера, имат хубави снимки.
После пиши как сте прекарали!

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida

Тема Е, значинови [re: Пaлмиpa]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано24.06.03 05:48



ти ще раздуваш

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.