Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:09 25.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Автор@@ (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 00:43



rodinata iska jertvi...samo gledaj da ne ti dignat kolata po patja, 4e togava 6te vidi6 razhodi...to navan 4ovek otvikva, i kato mu dojde pak do glavata...za parite za Rent-a-car + zastrahovkata( VISA GOLD ne ja pokriva, ne e kato v dobrija star WEST..) ima da se vozi6 na taksita i da ti e mirna glavata.. moje da si naeme6 i kola s 6ofjor za den-dva-tri. ne znam kakvo da te posavetvam, seriozno, ako bjah na teb, edna sedmica quick tour v Bg i bej za Garcija...4 sedmici 6te ti se vidjat mnojko samo v Bg..

Sorry za Trabito, hubavo, 4e nosi6 majtap..



Тема Re: ZA EDINнови [re: Gretta]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 09:45



Gretta, primera za Sardinia go vzeh snoshti ot tuk:


v tablicata nai v liavo tova sa dati, vig na 24 ( pisha zashtoto na znam dali shte se opravish s ezika), a cenata shte padne oshte niakolko dni predi 24 June!

Ina4e po izgodni oferti ima obiknoveno prez Stockholm eto niakolko stranici:








A ot Germania bi triabvalo da e oshte po izgodnio mogesh da proverish primerno na:



Pozdravi,
edin



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Авторmaria (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 09:48



Na men pak mi se vijda mnogo evtino daje. Minalata godina si hodihme vav Balgaria za 5 sedmici s kolata, tam imame druga kola, taka 4e ne e neobhodimo da vzemame kola pod naem. Spali sme samo 5 ve4eri na hotel, za6toto imame apartament vav Burgas i prez vremeto, koeto sme po 4ernomorieto ne spim po hoteli. Viarno, 4e imame dve golemi deca, no i nie kato sednahme i teglihme kalema biahme pohar4ili 4000 evro. 4ak pomislih, 4e ne6to sme sgre6ili v smetkite, no za sajalenie ne be6e taka.
No Balgaria si e Balgaria. Daje da znam, 4e v Garcia, Malta, Harvatska ili na Lunata 6te pohar4a 3 pati po-malko pari, pak 6te si otida v Balgaria. Za men si struva.



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Авторmiro (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 10:36



ABE PICH, TI TAIA TAPA MAIORKA S BG LI SHTE SRAVNIAVASH
VSICHKO ZAVISI OT VAS , KADE ISKATE DA HODITE , V KAKVI HOTELI DA SPITE, KADE DA SE HRANITE ......................
A V EVROPA ZA 28 DNI KOLKO SHTE TI IZLEZNE, AKO VSE PAK SI RESHIL DA POOBIKOLISH I RAZGLEDASH



Тема Re: i duma da ne stavaнови [re: vetov]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано18.06.03 10:44



da ti eba majkata

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано18.06.03 11:09



Виж сега, престани от тая смяна на евро с долари, щото смисъл няма.
Тъй като се занимавам частично с подобни пътешествия за чужденци,
моята гледна точка е следната:
АКо имап 2 бона евро, това са по 500лв/седмица на калпак или по 140 лв. на ден за двама ви.
Трабва да знаеш, че неорганизираните екскурзии по морето за луксозните места излизат мнооого по скъпо отколкото организираните. Дал си тука някакви оферти, обаче сравняваш портокали с ябълки. За цена от 429е, в България ще имаш много по луксозен и централен хотел на Златните примерно, отлколкото на крит или на Майорка. Са, няма да коментираме качествата на курорта (бтв тъпаците от тоя форум явно не са ходили на скоро и не знаят какво е в момента). Отделно, че ласт минит лту ми дадоха 292е. за 4*+хб+самолет. Също така пропуснал едно много важно нещо - цената на живота. На Майорка има много евтини оферти, обаче дневните ще са ти с пъти отгоре. А в България за 20 евро, ще се посерете от ядене и пиене
Толкоз за морето и сравненията с чужбинско.

Сега по твоя въпрос. Нормалное да покажеш страната на жена си, малко или много е въпрос на чест и достойнство.

Дали са много или малко парите, зависи какво искаш да правиш. Ако спиш по 4*-5* места за по 1-2 дена няма да ти стигнат (така както не биха ти стигнали и на майорка ако не отидеш организирано, иначе има навсякъде 3* хотели, които взимат по 25 евро в топ сезона максимум, 20 е по реална цена. Трябва да ги намериш обаче. Парите според мен са в реалния максимум за тотално готино изкарване. Нервите ще си ги изхабиш навсякъде където отидеш неорганзиран, а цените за нощувка ще са ти колосални. Само аматьор мобюже да си мисли, че ако отиде на рецепция ше му дадат цена като на каталога на некерман. За да не те дерат по 80е на вечер, отиваш в софия в някое западно бюро и казваш да ти продадат 7 дневни пакети. Ще платиш максимум по 25е. на ден (вероятно с храна). АКо искаш по тънко и непретенциозно няма да ходиш на Слънчев ами на несебър. Частни хотелчета има бол, в пик сезона са 25 кинта. Тва че жена ти е чужденка при тях не важи, няма да платиш повече.
В провинцията е още по евтино. Да струва си! ще платиш колкото и на Испания, но на жена ти ще си се изцъклят очите от количеството.
Нешата се променят - само селянията в емиграцията не.

...чики на, чики на-на-на


Тема Misho,нови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторvetov (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 11:37



shte se naseresh ot jad be....Vseki put kato njakoj vuv foruma te buzne na tazi tema, ti se tresesh ot jad che si edin ot malkoto ostanali v Bulgarija i bez perspektiva za izlizane. Po-spokojno go davaj, che taka dulgo njama da ziveesh...

A, i zabravih...Ti majka mi se sumnjavam da naebesh, ama ako az predloza na tvojta 200 leva za edin seans (kolkoto j e mesechnata zaplata naj-verojatno), kak mislish, dali shte gi otkaze tezi lesni pari?



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 11:40



Има верни неща в това което казваш. Но с една организирана почивака из Б/я не можем да видим точно нещата, които аз бих искал да й покажа - Котел, Карлво,Калофер, Кпопривщица, Банско, Мелник................От друга страна обаче тази дивотия дали си чужденец или не съм я срещал само в Б-я ( сравнявам със западна Европа )... А да ти дам още един пример....опитвам се сега да си резервирам кола, като гледам какво пише на www страницата на съответната фирма и звъния да резервирам.........хубаво ама като разберат че се обаждам от чужбина ми отговарят.......ами това дето го виждате на страницата не е в сила и ми дават цени със по 120 евро отгоре(za 4-ri sedmici ).......Ами това е цигания и да си живи и здрави.............ама започнах да хабя нерви още преди да съм тръгнал.........

Поздрави,
един



Тема Re: Цената на почивката в България?нови [re: eдин]  
Авторvetov (Нерегистриран)
Публикувано18.06.03 11:47



Kazvam ti, zaebi ja taja psevdo-durzava........



Тема Re: U BGeto nikoi ne moe po4iva sa be!нови [re: maria]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано18.06.03 12:10



Otiva6 na moreto i se samoiztezava6 s kef. Mazohistite sa dobre do6li u sezono. Moe po4ivate normalno samo prez mai i juni. Probaite gi tea dva mesetza nadole ot Burgas da skivate 6to e rai. Sa ve4e e samo za otka4alki s volski nervi. Daaa




Gu Tzo - selskio touroperator

КВО Е ТВА?



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.