Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 25.04.24 
Българи извън България
   >> Българи в чужбина
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: мНОГО ХУБАВО РЕШЕНИЕнови [re: just_me]  
АвторBBB (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 11:43



EEEEEEEEEEE STIGA S TIA SMETKI BEZ KRACHMAR KADETO GI PRAVITE , CHE DA NE SPI 30 DENA NA HOTEL, NALI IMA RODNINI I PRIATELI TYKA, PAK I 2000 EVRO SA MY NAPALNO DOSTATACHNI ZA EDIN MESETS V BG , E AKO E RESHIL DA SPI V SHERATON ESTESTVENO, CHE NIAMA DA MY STIGNAT
EDNO NESHTO MNOGO SILNO ME VPECHATLI ,CHE MNOGO BG JIVEESHTI V CHYJBINA SE TAKSYVAT ,KATO CHYJDENTSI V SOBSTVENATA SI D<RJAVA !!!!!!! E TIAHNO PRAVO SI E , NO GLEDAITE MALKO PO-REALNO NA NESHTATA I VSE PAK , NALI TAM V CHYJBINA STE TOCHNO ZARADI VISOKITE ZAPLATI I ZARADI PO- DOBRIA JIVOT , KAKVO E ZA BAROVTSI KATO VAS 2000 EVRO ZA 30 DENA, PITAITE NAS , KADETO KARAME S PO 300LV VSEKI MESETS , I VAPREKI TOVA PAK E LIATO I PAK SME NA MOREEEEEEE




Тема Re: Nomero eнови [re: BBB]  
Автор Гъцo (СЕЛЯНИН)
Публикувано22.06.03 14:15



da ide6 s izvestna suma na more i da se vrne6 s nai-malko utroena takvaa! Iaze tva go praim ot iuno6a bLeden ta do segi. Pa i u 4ojbinata trugna po toa na4in. Da ne pomislite 4e mentim i kradnem? Ne, samo gLedam s brzo i dobro oko tam deka drugite ne vijdat po razli4ni pri4ini. Za na6eto more printzipo vaji s pulna sila! Ama nali ste "po4iva6ti", nema se razseivate ia! Sladuri, dobre 4e ste vie be!



Gu Tzo - otdih ili po4ivka

КВО Е ТВА?


Тема Re: Ето и моя скромен опитнови [re: Miriam]  
Автор Пaлмиpa (много отегчена)
Публикувано22.06.03 17:54



i az незнам към кого да се закача, но искам да питам Родопите - къде мога да отида там, кои са интересните места, изобщо всичко ме интересува, но съм за кратко време, също има ли хотели, чисти и с отделни тоалетни на стаите?

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Re: Nomero eнови [re: Гъцo]  
АвторBBB (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 21:28



terikat si ti Гъцo, ot m<nechko znachi S CHESTEN TRYUD SI VADISH HLIABA

BRAVOS



Тема Аз споменах по-нагоре,нови [re: Пaлмиpa]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано22.06.03 22:42



че бях направила един маршрут миналата година, но поради свлачищата не можахме да отидем, та през август живот и здраве! До Родопите може да се стигне откъм Пловдив и от другата страна-пред Гоце Делчев. Първото село след Гоцето, за което съм чувала е Огняново. Там има минерален извор и ми казаха, че имало река, а минералната вода била нещо като водопад и падала точно в реката. А там където падала имало някакъв каменен трон, стол... незнамсиколкохиляди години стар. Та като седнеш на тоя трон краката са ти в реката, а на главата ти пада минерална вода. Близо до Огняново е Лещен, после е Ковачевица-и двете пълни с автентични къщи-хотели, страхотни хора и папане. От другата страна са Момчиловци, Широка лъка и разни други-тва е към Пампорово. А някъде между тях е Ягодинската пещера, в която било -5 даже и през лятото. Препоръчаха ми да видя и село Тешел, до пещерата но не си спомням какво беше забележителното там. Тва за минералната вода също ми беше препоръчано от хора, ходили там. А що се отнася до организирането, може да се направи в БГ, повечето агенции имат брошури, мен ако питаш е по-добре на място, така може да видиш стаите и да си избираш. И се спи предимно в къщи обзаведени в традиционен стил, някои от тях били страхотни. Ние спахме в една такава в Брацигово-казва се Дамовата къща, страхотна е. Сутринта ни направиха баница, с овче кисело млекце, мммм!

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Re: Ето и моя скромен опитнови [re: eдин]  
Авторno bullshit (Нерегистриран)
Публикувано22.06.03 23:33



А ако пък наистина искаш да си вземеш кола под наем, виж на

. Аз ги ползвах преди един месец и платих $30/ден за Опел Корса, което не е зле даже и ако го сравнявам с цените в САЩ.

Успех!



Тема Re: Аз споменах по-нагоре,нови [re: me]  
Автор Пaлмиpa (много отегчена)
Публикувано23.06.03 00:24



направо ме разби с това описание.
аз имам планирани 4 дни за там, та дано ми стигнат, трябва да пиша материал за Родопите, и да понавястя де що старини има, занаяти, кухня, абе всичко, и много снимки.......

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Ох,нови [re: Пaлмиpa]  
Автор me (Paзличнa)
Публикувано23.06.03 07:56



нямам търпение да ида! После пиши къде си ходилаДоколкото знам по отношение на кухнята тия хора са невероятни! Може да идеш и в Смилян, щом за храната трябва да пишеш, ще те заведат да береш прословутия им смилянски боб и после ще ти го сготвят! И каквото ти душа сака-препоръчвам ти родопски качамак, катми, пататник, а свекърва ми (бившата де) и майка и правеха баница с ориз, да си оближеш пръстите-май само в Родопите правят такава! А пък в някакво друго село близо до Ягодинската пещера растяла някаква билка дето я давали на бездетни майки, само там растяла на хълма до селото. Разправят, че пазели с полиция в сезона на брането щото никъде другаде в света нямало такава билка, ако ти върши работа за материала може да поразпиташ как се казва селото. А за обичаи и занаяти май Широка лъка, там има голямо надпяване, събор или нещо такова .Ти кога ще ходиш там, аз през август. Ако ще ходиш след мен мога да ти разкажа какво съм видяла и да ти препоръчам място за спане.

"Не съм сдухала, а духала. И не напоследък, а на рейнджъри"
Frida


Тема Re: Ох,нови [re: me]  
Автор Пaлмиpa (много отегчена)
Публикувано23.06.03 09:00



az трябва да свърша до средата на август и да се връщам обратно в
Бг, та ще е края на юли, началото на август.

Не допускайте магаретата да ви четат конско.


Тема Re: Ето и моя скромен опитнови [re: no bullshit]  
Авторeдин (Нерегистриран)
Публикувано23.06.03 16:00



Благодаря ти "no bullshit",но аз вече си резервирах кола от друга фирма - за резултата мога да спомена след пътуването, успех и здраве!

Поздрави,

един




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.