Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:33 11.06.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: blue__]  
АвторCънeниe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 09:43



От това "Novoto e AN" следва да се предположи че е този опаа тази Тани/TANI

прав ли съм или греша . Ей не се знае откъде ще изкочи някоя ...



Тема Бе май говорим за различни неща?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 10:16






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано31.01.08 13:24



Ей хора избирайте модератор, че с тези теми за кражби на тока направо ми писна.
Само разни крадци са се навъдили в този клуб.



Тема Е откога ти писна?нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 14:45



Ти имаш едно мнение с регнат ник и толкова.И как ти писна толкова бързо?


Аз разбирам, старите кучета от клуба да се намесят,а то световно неизвестни идват да яхнат народното недоволство и да дават акъл в чужда къща.
Нека да чуем старите клубари с постоянен ник,а не тия които ги е срам да се регнат.
Мен не ме бърка да има модератор,стига да отбира от електротехника,а не някой самозван наглец с липсващи 7 г.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: Xoлдън]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано31.01.08 15:20



И аз не съм редовен и затова само попитах.Вярно рядко влизам при вас, но ми се чини удачно, впредвид по-горните ми аргументи. Решението обаче си е ваше, на "старите кучета".

Боклукът може да ви пречи, дразни, може да ви забавлява, ама хванеш ли се да го чистиш - ще се изцапаш. Все пак е по-гот като е чисто пред блока, а не всякакви утрепки да си хвърлят отпадъците през прозореца... аналогията ми се вижда уместна.
Плюс това недей да клинчиш, хората предложиха теб, дядо Холдъне

. Иначе има и други положителни хора тука (няма какво да ги соча, вие си се знаете), но май някои от тях влизат само нерегнати...



Тема Re: Бе май говорим за различни неща?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано31.01.08 15:39



Дедо Холдъне, говорих за сайта "Направи си сам", за техния форум в раздел електротехника, не за клуба на дир-а. Верно говорехме за различни места, ама в тоя направи си сам не влизам.

Абе като казвате за модератор и като го избереме, кой че му даде правата да модерира. Айде предполагаме, че всички сме избрали Дедо ви Холдън , ай сега му дайте права на човека да си върши работата.






Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: codeine]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 17:16



Виж сега!
Не хората,а ти ме посочи.Цял живот съм бил началник и не искам на стари години да ставам чистачка и пъдар.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе май говорим за различни неща?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 17:18



То Киро дава правата,ама на мен ми не требат.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: Xoлдън]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано31.01.08 17:55



Ааа не... може да провериш, две други лица те посочиха... Както и да е де, спирам се бъркам.



Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: Xoлдън]  
Автор value (unknown)
Публикувано01.02.08 10:41



Холдъне, това че ми е нов ника нищо не значи от доста време пиша по клубовете в дира а тук в "Енергетика" отскоро ето една тема, която пусках скоро, за да добиеш поне малко представа кой съм.



Обичам промените и не се задържам много дълго с един ник а на тези, които държа да знаят кой съм винаги ги известявам за новия ми ник.
Докато се чудех какъв нов ник да си сложа пусках тук в клуба и два коментара с ник "nrpt".
Холдъне пак и ще кажа, че за мен ти си най-добрата номинация за модератор

Офф.
Тези който сте сериозни и редовни, пишете в този клуб моля ви регистрирайте си никовете не пишете анонимно!
Надявам се вече с този нов ник да се позадържа по-дълго, за да не се налага да обяснявам всеки път кой съм




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.