Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:20 31.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано05.02.08 10:13



Благодаря на всички за участието, вече и мен ме убедихте, че тука модератор не требе...



Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 08:55



Те да се радват редовните потребители, че не се подвизават с пълна сила някой от прословутите спамери тука, че тогава ще ги видя дали ще искат модератор.
То като дойде момента народа и сам ще пропищи за модератор.
Лошото е, че няма кой една тема важна да закачи горе. Иначе всички многознайковци щеф не им трябвал хах

Така му изнася на народа, дадеш ли му малко повече неща, с които трябва да се споразумява и пищи.
някой щели да се махнат от клуба ако има модератор, ми то пък претрябвали са му на клуба такива потребители и без тях ще мине.



Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 09:23



Между другото в тази тема мисля, че трябва да се взимат предвид само мненията на регистрирани потребители в клуба, които пишат не от вчера в него.



Тема занапред :)нови [re: value]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано06.02.08 09:30



Като ще предлагате се изяснете точно какво искате а не само някой да реве "тоз става ама не иска" или "тоз не става" просто се изяснете какво искате и може да постигнете успех. За напред може да ви е от полза...

Иначе в дискусията защо имам чувството че един човек писа с 2-3 ника?

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Модератор?нови [re: value]  
Автор Timo (El)
Публикувано06.02.08 11:12



aman ot maloumnici, az li4no se maham ot toja klub 6tot mi pisna ot pedali s bolni ambicii. Vij kolko si registriran 4e da iska6 da ti se za4ita mnenieto.
Email
Име value
Вид потребител unknown
Всичко мнения 18
Web страница
Занимание (професия)
Хоби
Местонахождение
Биография
ICQ номер
Регистриран на 31.01.08 13:19

tuka se podvizavate s njakolko nika i ste goljamata rabota, i kogo zablujdavate?
Mjastoto mi ne e tuk!!!
Pojelavam vi uspehi za napred i edin savet : Stiga ste obu4avali i prevazpitavali horata na pove4eto ni e pisnalo ot maloumni vazpitateli.
Pak i kluba e pod razdel nauka, taka 4e vsi4ko go pi6e v knigite.
Uspeh pedali!~!



Редактирано от Timo на 06.02.08 11:15.



Тема Re: Модератор?нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 13:40



Ако беше чел по-напред щеше да разбереш, защо ми е толкова млад ника.
Аз си давам мнението а дали то ще бъде зачетено нека решават другите. До сега не съм предложил нищо, което да е в ущърб на клуба.
Редно е когато се обсъжда дали да има модератор в даден клуб това да се прави от регистрираните потребители, които пишат редовно в клуба и ги вълнува неговото бъдеще. И естествено да се взима предвид мнението на тези потребители.
И при евентуално гласуване за модератор също не можем да приемаме за реален вот гласовете на нерегистрирани потребители в клуба.
Също така под въпрос са и никовете, които евентуално биха могли да бъдат регистрирани специално за вота.
Ако ветераните тук решат, че моят глас няма да се зачете тяхна воля.





Тема Re: занапред :)нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 13:51



Поглеждайки назад по цялата тема пишем има няма 10 потребителя и като цяло може да се каже, че 80% от потребителите искат модератор.
Диане, ти си до този момент най удачното предложение, като се има предвид, че до този момент не си отказал. Холдън също беше предложен но отказа.
Можем още малко да си попишем и да те изберем, какво ще кажеш?


А каква ще е политиката на клуба с модератор може да се уточни в отделна тема.



Тема Re: занапред :)нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.02.08 16:41



Давай да предложим Диан на админите.Младо момче е умно и разбрано.Няма какво да се дрънкаме.Наистина има нужда поне някой да кове отгоре полезни линкове,че ми писна едно и също да го пращам на всеки.Наистина полезните линкове се разпиляват и не винаги можеш да намериш това,което ти трябва.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: занапред :)нови [re: Xoлдън]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 17:09



Да го предложим да!


Само и той да потвърди дали наистина иска да заеме тази позиция в клуба.

Холдъне предполагам предложението трябва да се направи в

Ти запознат ли си с процедурата?

Редактирано от value на 06.02.08 17:14.



Тема Re: занапред :)нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.02.08 18:55



Не съм ,но има кой да питам.Познавам се лично с други модератори.
Стига Диан да е съгласен.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.