Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 20.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Модератор?  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано29.01.08 11:46



Що не си изберете модератор? Тука само някакви хора питат по сто различни начина как да се открадне, а няма кой да трие...



Тема Подкрепям!нови [re: codeine]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 11:49



Точно така, трябва модератор!



Тема Re: Подкрепям!нови [re: Eмo]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 12:10



подкрепям! трябва модератор!
предлагам Холдън. той явно има време и редовно влиза във форума, дава полезни съвети и определено не би толерирал глупостите с краденето на ток и всякакви идиотски устройства, за "лъжене" на електромерите.



Тема Re: Подкрепям!нови [re: мишo]  
Автор nrpt (непознат )
Публикувано29.01.08 13:24



Да и аз бих предложил Холдън, дано само той да се съгласи :)



Тема Re: Подкрепям!нови [re: nrpt]  
Авторekcпepт (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 14:18



Добра идея, щото това с електромерите си е чист спам...
Решението с неплащането на ток е просто - на гетото в Люлин общината плаща тока, който иска по тази система - взима си една местна за булка, отива да живее при тъщата и ето безплатен ток





Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
АвторKиpo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 14:46



Виж че и тебе няма кой да те напсува на Киролизец. Просто посещаемостта е слаба.



Тема да, бе да...нови [re: codeine]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано29.01.08 15:40



Ей не ме лишавайте от нещо с което си пия кафето!!! понякога ми е много интересно как хора се опитват да обяснят нещо което не им е ясно или да обяснят нещо дето някой им е казал че чул 2-ма как си говорят в автобуса.
Най-малкото си проличава техническата подготовка на писачите.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано29.01.08 15:51



Бе нека си питат как да крадат ток.Ама чак да се трият такива теми не ми се струва удачно.По принцип всяка кражба е за сметка на някой друг.И по тая причина и крадените могат да се усетят,че ги крадат и да намерят начина да се предпазят.Както има линкове за начини на взломна кражба.И като видиш начините,ще намериш нестандартно решение да се предпазиш.Същото е и с автомобилните аларми и имобилайзери.Крадците разчитат на фабричните решения,но не знаят нестандартните и по тоя начин удрят на камък.
Аз така си бях направил колата,че дори и да сложат нов модул на електрическата инсталация и да сложат друг резервоар за бензин да не могат да я откраднат освен механично да я преместят.
За кражби на ток има много начини,но те винаги са престъпни и в общи линии са с помощта на служители от съответното електроразпределение,или от тяхно недоглеждане(умишлено,или от некадърност).
А ролята на модератора е да предпазва от идиоти и да закача по някоя полезна тема отгоре.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор?нови [re: Xoлдън]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 16:05



Glasuvaite za men, 6te ima kebap4eta

ako pusnem Xoldana 6te trjabva i na kirilica da propi6em a pri men pravila njama vse edno njama moderator a i komunistite sa na iz4erpvane ve4e za da slagat cenzura i tuka. Stiga ste se praskali neka vseki ima pravo na mnenie i pitane za takova. Smjatam 4e vsi4ko si e ot polza nali si 4upim moza4nite ganki tuka bilo za dobro ili lo6o.
Daje i edna krajba na tok da re4em, vseki si otgovarja sam za sebe si no smjatam 4e principat trjabva da se znae i sa6to da se znae 4e vse pak stava vapros za krajba
Az ne sam za izbirane na moderator no ako vse pak se nazna4i imam malki iziskvanija, poneje vijdam 4e tuka edin i sa6t 4ovek polzva njakolko neregistrirani nicka i se praska na genii na vsjakade i se zajajda s horata. T.e. iziskvanijata sa mi kam proizvoditelite na Dir.Bg da napravjat stranicata s registrirani nickove i sledene na IP za povtoren nik.
Upluite me sega i men



Тема Re: Модератор? Глупости на търкалетанови [re: Timo]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 16:26



айде ся модератори ми да си питат хората, кво от това и после да има наши и ваш като ви кажат че повечето тук сте приказливци само





Тема Re: да, бе да...нови [re: Диaн]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано29.01.08 18:20



Не бе, аз не затова. Те идиотите никога няма да свършат и веселбата ще е вечна.... не ме притеснява спама, а опасността. Да не би комшията ми кретен да прочете тука, че като върже нулата за водопровода ще спести от сметката за ток и някой ден убие детето ми докато си мие ръцете... (не че са ми стоманени тръбите, принципно говоря)...
Никой не се е родил научен, но в Бг повечето са се родили тарикати... а с това дето може да те удари, без да можеш му го върна шега не бива...

p.s. И все пак аз съм само читател тука и то не особено редовен, така че просто питам...

Редактирано от codeine на 29.01.08 18:24.



Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
АвторCтoян (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 18:28



И аз искам да има модератор, защото едни и същи теми се търкалят от край време.
Предлагам: Холдъна или Диан



Тема Re: да, бе да...нови [re: codeine]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано29.01.08 18:43



Виж, ако си забелязал тук из клуба вече доста хора поизписаха че за да крадеш ток чрез водопровода или отделен заземител трябва да ти е пипнато и таблото с електромера Ако има някой да ги трие тези простотии а някой чул как някой говори как се носело слух как ставал номера и реши да провери дали е вярно и пусне темата тук и някой му я делне и... значи е на прав път и ще се закачи за тръбопровода. Иначе съм съгласен че има няколко човека дето пишат с различни никове и спамят яко, ако им се обръща внимание и се трият ще станат по-сериозни в спаменето (спортна злоба).
Ако трябва да бъдем честни доста народ като види регистрации и т.н. се стряска и няма да пише, по-добре да се остане на това положение, ако не им се обръща внимание ще изгубят интерес и ще мирясат.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Модератор?нови [re: Cтoян]  
Авторhidrazin4o (Нерегистриран)
Публикувано29.01.08 22:04



Твърдо за !!!
Откакто е "Химия" си избрахме мод се избавихме от всякакви надрусаняци дето искат да си синтезират дрога в кухнята - ами то е същото , като да искаш да крадеш ток. Просто е незаконно и не на последно място прецаква всички поне малко добронамерени и съвестни.
А проблема с манго идва като последствие от тези работи.
Не на последно място някои неграмотни ще се научат да пишат на майчин език ( ако са българи де , а не разни там други - да не ги изброявам ).
Пък и не е задълйително мода да трие теми - може просто да ги заключва ако сметне че нужно да се прочетат глупости , които не трябва да се пишат.
Та аз съм твърдо ЗА ЗА ЗА !!!



Тема Re: Модератор?нови [re: Xoлдън]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 01:43



виж сега, може да не е удачно да се трият темите, но от модератор има нужда.
дори само за да закачи отгоре най-важните теми с линкове с информация по основните въпроси.
колкото до това че понеже се крадяло от конкретни хора, то въпоса за защитата им да се остави на самите давещи се, не е добра идея. щото не всеки може дори да разбере, че го крадат. все пак има бабички и какви ли не които нищо не разбират, но това не значи, че трябва да бъдат ограбвани или че трябва живота им да бъде застрашаван от кретени дето свързват към водопровода разни неща.

а и ето ти сега виж пак осраха форума с разни въпроси за електромери и крадене на ток. не разбираш ли, че тази тема винаги ще е най-интересна именно за дебилите, които не разбират, но искат да са тарикати и да не плащат ток.



Тема Re: Модератор?нови [re: мишo]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано30.01.08 02:14



Темите за кражбите са активни заради един и същи човек, дето се опитва да си хване балами. И си отговаря предимно сам за да подклажда огъня... както и да е, въпрос на време е да му се потърси наказателна отговорност... не съм се хванал, не съм го направил... но ако продължава ще ме амбицира и такъв филм ще му спретна, че полицаите ще го чакат първо да излезе от болницата....
Лошото с модератора е, че някой трябва да се нагърби да харчи от свободното си време, срещу скромното възнаграждение да обира псувните на недоволните...



Тема Re: да, бе да...нови [re: Диaн]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано30.01.08 02:32



Е да... но пък като спориш с радиото се получава така, че тъпия читател не може да отсее житото от плявата. Според мен е добре да има някой, дето да казва примерно "това е опасно щото едикакво си и точка".. после щрак катинара и до там. Но всички знаете, а аз се повтарям... това значи някой от вас сам да приеме ролята да хвърля камъни в редки лайна...



Тема Re: Ам що отговаряте на електромера?нови [re: hidrazin4o]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 14:41



Предлагам, дедо ви Господ да е модератор. Като се повъртите по форумите и ще разберете как господин ти модератора влиза в съдружие с разни съфорумници и накрая се изражда всичко. Щото един ден се оказва че сте от едно и също населено място и сакате да си пиете заедно ичкията.
И накрая модератора става мурдератор. Давам за пример модератора на направи си сам.



Тема Re: Предлагам Djasta-Prasta за модератор.нови [re: DD]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 14:43



Тоз образ съм чувал че няма да ви цепне басмата а направо ще ви усмърти.





Тема Re: Предлагам Djasta-Prasta за модератор.нови [re: DD]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 15:33



Голям купон е във форума на "Направи си сам". Там има едни самозванци и едни несамознавници. И тия първите само плюят вторите, щото знаели повече от тях. Бе четете там и се смейте, купона е голям. Пък кви бисери се ръсят от разни "стари майстори". Голем смех!!!




Тема Re: Предлагам Djasta-Prasta за модератор.нови [re: blue__]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 15:54



Къде бисери къде пръдни от самозваните майстори и мурдератори





Тема Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: DD]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 15:57



Аз редовно влизам там и ми беше писнало модератора да е на всяка манджа мерудия и да дава тъпи съвети.Ама не знам интригата.
Я дай някоя клюка.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Предлагам Djasta-Prasta за модератор.нови [re: DD]  
Автор nrpt (непознат )
Публикувано30.01.08 21:37



Това са пишман майстори.

Никой не може да разбира и да знае всичко.
Дори и дългогодишни майстори електротехници и тнт. Винаги има на какво да се учи човек. Видиш ли някой дето разбира от всичко не го взимай на сериозно.
Много малко хора имат доблестта да признаят, че не разбират нещо особено, когато е в тяхната област на работа и тук най вероятно се намесва гордостта и нереалистичната преценка за себе си.
Много голям процент от писарите по форумите си избиват комплекси, като компенсират това, което иначе им е трудно да постигнат в реалния живот.



Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 22:24



Чичо Холдъне, не си спомням никовете от форума на "Направи си сам", ама беше голямо шоу. Единия (мъдоратора) е самозванец, даже няма и електротехническо образование и само се оправдава с "....това ми го каза стар майстор, онова ми го каза стар майстор...." и т.н. На никой мнението не признава, пък за закони, нормативи, наредби, нема да говорим. Повечето там не са и чували за тях. Действат на принципа на чух, дочух, разбрах от...! Бе лаишки ми се струва форума там. Вече и не пиша, само чета и се смея. Само им виж една от задачите "Какво сечение кабел да сложа на 35 А предпазител ?

" Правят си някви обратни задачи, дето само те си решават и ей такива. Тва за теорията. Ти да видиш като дойде спор за практиката, кое как се прави. Е тогава не можеш им затвори устите. Единия направил еди колко си инсталации, другия еди колко си, бе голямо шоу. После почва да се оформя една опозиция срещу мъдоратора, той пък почва да ги трие, банва и т.н. Следва веднага създаване на група подмазвачи на мъдоратора, които естествено, че и те като него само чули и дочули, ама цирка е по-голям и от нашия парламент. Съветвам ви да четете и да се смеете, само не взимайте отношение, че има опасност да ви баннат, кикнат и не знам още кво там




Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 22:28



То тия простотии ги знам.Модератора беше жена.И правилно я махнаха.Мисля имаше проблем с алкохола и пишеше абсолютно несвързани глупости.
Но мислех,че се е завъдила някаква интрига.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 22:32



Сериозно ли е била жена??? Леле пак не съм разбрал. Не съм чел скоро лафове, я мисля да влезна малко да се посмея, тъкмо ме сети. Я кажи как е ника на жената, че да знам коя е била






Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 23:01



Той още виси отгоре.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 23:04



Novoto e AN



Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 23:07



Така и не схванах кой е. Горе пише Тани, ама той е мъжко доколкото знам или пак се заблуждавам?




Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 23:47



не знам дали е един и същи.
но ако има модератор, той ще може да разбере, да види дали пише от един и същи IP адрес. а сега само си приказваме, и разни дебили дето се мислят за много хитри пълнят тук с тъпи въпроси и очевидно не вярват, че не могат да прецакат системата



Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: blue__]  
АвторCънeниe (Нерегистриран)
Публикувано31.01.08 09:43



От това "Novoto e AN" следва да се предположи че е този опаа тази Тани/TANI

прав ли съм или греша . Ей не се знае откъде ще изкочи някоя ...



Тема Бе май говорим за различни неща?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 10:16






Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано31.01.08 13:24



Ей хора избирайте модератор, че с тези теми за кражби на тока направо ми писна.
Само разни крадци са се навъдили в този клуб.



Тема Е откога ти писна?нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 14:45



Ти имаш едно мнение с регнат ник и толкова.И как ти писна толкова бързо?


Аз разбирам, старите кучета от клуба да се намесят,а то световно неизвестни идват да яхнат народното недоволство и да дават акъл в чужда къща.
Нека да чуем старите клубари с постоянен ник,а не тия които ги е срам да се регнат.
Мен не ме бърка да има модератор,стига да отбира от електротехника,а не някой самозван наглец с липсващи 7 г.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: Xoлдън]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано31.01.08 15:20



И аз не съм редовен и затова само попитах.Вярно рядко влизам при вас, но ми се чини удачно, впредвид по-горните ми аргументи. Решението обаче си е ваше, на "старите кучета".

Боклукът може да ви пречи, дразни, може да ви забавлява, ама хванеш ли се да го чистиш - ще се изцапаш. Все пак е по-гот като е чисто пред блока, а не всякакви утрепки да си хвърлят отпадъците през прозореца... аналогията ми се вижда уместна.
Плюс това недей да клинчиш, хората предложиха теб, дядо Холдъне

. Иначе има и други положителни хора тука (няма какво да ги соча, вие си се знаете), но май някои от тях влизат само нерегнати...



Тема Re: Бе май говорим за различни неща?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано31.01.08 15:39



Дедо Холдъне, говорих за сайта "Направи си сам", за техния форум в раздел електротехника, не за клуба на дир-а. Верно говорехме за различни места, ама в тоя направи си сам не влизам.

Абе като казвате за модератор и като го избереме, кой че му даде правата да модерира. Айде предполагаме, че всички сме избрали Дедо ви Холдън , ай сега му дайте права на човека да си върши работата.






Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: codeine]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 17:16



Виж сега!
Не хората,а ти ме посочи.Цял живот съм бил началник и не искам на стари години да ставам чистачка и пъдар.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе май говорим за различни неща?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано31.01.08 17:18



То Киро дава правата,ама на мен ми не требат.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: Xoлдън]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано31.01.08 17:55



Ааа не... може да провериш, две други лица те посочиха... Както и да е де, спирам се бъркам.



Тема Re: Е откога ти писна?нови [re: Xoлдън]  
Автор value (unknown)
Публикувано01.02.08 10:41



Холдъне, това че ми е нов ника нищо не значи от доста време пиша по клубовете в дира а тук в "Енергетика" отскоро ето една тема, която пусках скоро, за да добиеш поне малко представа кой съм.



Обичам промените и не се задържам много дълго с един ник а на тези, които държа да знаят кой съм винаги ги известявам за новия ми ник.
Докато се чудех какъв нов ник да си сложа пусках тук в клуба и два коментара с ник "nrpt".
Холдъне пак и ще кажа, че за мен ти си най-добрата номинация за модератор

Офф.
Тези който сте сериозни и редовни, пишете в този клуб моля ви регистрирайте си никовете не пишете анонимно!
Надявам се вече с този нов ник да се позадържа по-дълго, за да не се налага да обяснявам всеки път кой съм



Тема Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 17:09



всъщност съм 'Емо', е за чий да се регистрирам, апропо аз пиша много повече разкривайки нещо за себе си, отколкото който и да е друг с ник, който няма нищо общо с реалното му име, например: 'value'.

А това което си написал за любовта ти към промените, които обхващат и никовете напълно обезмисля регистрацията, за която молиш.



Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: Eмo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано01.02.08 17:23



Гледай сега.За мен регистрацията е въпрос на принципи,морал и чест.Както и тя да е само една,а не да имаш 15 и да се правиш на партизанин.
По тоя начин ти държиш на това ,което си написал и после не се срамуваш от думите си.
Не,че някой ще ти търси отговорност,а за собственото ти достойнство.
Иначе става махленско събрание.Всеки говори,плюе и изчезва.
Мисля ,че клуба е професионален ,а не от типа "Говорим си за секс" и др подобни.
Понякога от този клуб някои хора вземат съвети и трябва да сме поне малко отговорни за съветите,които даваме.Понякога те могат да костват живота на предоверилия се.
Нека да бъдем почтени.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Пиша в този форум от години инови [re: Xoлдън]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 17:34



използвам 'Емо', с някой хора от форума се познавам лично (и те не са регистрирани). Никога не съм си позволявал да пиша неща от които да се срамувам. Почтеността не произтича и не се гарантира чрез регистрацията.
Също така регистрацията не е гаранция за достоверност и добронамереност и никакси не може да предпази 'предоверилия' се от неприятности, както и да му послужи за търсене на отговорност от какъвто и да било род.



Тема Re: Пиша в този форум от години инови [re: Eмo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 19:45



Не съм Емо но мога да пиша с този ник от твое име. Какво правим сега?



Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано01.02.08 19:54



Смяната на ника ми не е самоцел. Примерно с този ник може да пиша и 5 години а мога да го сменя и след три месеца.
Искрено ми се иска да изкарам с този ник 5 години а защо не и повече.


В една регистрация винаги има повече смисъл отколкото писането, като нерегистриран, причините са много и няма да ги изброявам.
Иначе съм съгласен с Холдън.
Дори ника ми да не значи нищо това не пречи да разкрия самоличността си пред когото намеря за добре.
Целта беше ника ми да е колкото се може по неангажиращ, важен е не ника а това, което е написано под него.



Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано01.02.08 20:20



Az pak predlagam samo registrirani nickove da mogat da puskat temi taka 6te se ograni4i do njakade i s tapite vaprosi kak da si otkradnem tok i kak da precakame elektromera.



Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано01.02.08 20:22



Подкрепям идеята.
А какво ще кажеш за писането на кирилица?



Редактирано от value на 01.02.08 20:23.



Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 10:26



Njama problem, tarsi mi daskalka

6te go nau4a i tova
Ponjakoi pat se nalaga da se jertvam i az v imeto na foruma de
Jena mi pi6e na kirilica no ne iska da pi6e v forumite vmesto men 6tot kaza 4e te sa samo za ludite



Тема И кой ви назначи двамата??нови [re: value]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано02.02.08 12:10



И кой ви даде права и ви назначи за модератори за да почнете да ръсите мозък?? Все се намира някой дето да иска да става шеф... кротнете се бе хора, в този форум повечето пишат без регистрации така че се чудя кой ще гласува за модератор, освен ако не почне да се прави кампания и по другите форуми да привлече регистрирани или някой не регистрира 10-15 ника на бързо за да гласува за който иска.

Да взема аз да се самоиздигна че поне да се спре със спекулации по темата ли що ли???

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Учителнови [re: Timo]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано02.02.08 12:36



Timo, ако ти е толкова трудно да пишеш на кирилица използвай това http://forum.abv.bg/abv/lat2cyr.php
Лично аз не чета постове писани на латиница.
Успех!



Тема Re: Учителнови [re: elcon]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 14:47



Izkam da izneverja na jena si s tvojata, idei?
To tova e za tezi deto 4etat na latinica





Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано02.02.08 15:50



Не разбрах къде прочете, че искам да ставам шеф?
Всеки е свободен да пише мнението си и да "ръси мозък" колкото иска!
Всеки който иска да разбере нещо и има достатъчно мотивация за това, ако иска да пусне тема ще се регистрира. Регистрацията е свободна и отнема една минутка.
Къде е проблема с регистрацията не разбрах.
Както го научиш народа такъв ще е. А го научиш да пише нерегистриран така ще пише и обратното а на който не му изнася никой не го моли да остава в клуба.
Ако си послушен мога да гласувам и за твоята кандидатура за модератор няма проблеми.





Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: Диaн]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано02.02.08 18:08



Бе нека си ръсят.
Кучетата си лаят кервана си върви.
И аз съм против регистрацията.Понеже в последните години съм имал Интернет достъп от разни места и при различни условия,понякога регистрирането забавя много връзката.
А иначе ти си номиниран за модератор и аз подкрепям твоята номинация.
Само дето Киро не знае.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Даскалка за Тимонови [re: Timo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано02.02.08 18:11





Бива ли,или да търсим друга??



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: Диaн]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано02.02.08 18:15



Ми то освен теб, май други кандидати няма. Холдън си направи самоотвод, а другите подходящи (според мен де) пишат нерегистрирани.. примерно Емо, мишо...



Тема Re: Даскалка за Тимонови [re: Xoлдън]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано02.02.08 18:16



Ako e taka i az pochvam da pisha na shliokavitza!!!



Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: codeine]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано02.02.08 21:21



Аз също подкрепям идеята Диан да бъде модератор.Компетентен е в областта на енергетиката и електротехниката и ще може да върши тази работа, ако самият той е съгласен.



Тема Re: Даскалка за Тимонови [re: Xoлдън]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:42



Na kamennica 6te otkaje6 li


To4no popadenie, az i predi pisah 4e si tarsja daskalka a daskala se vklu4i toi. Ko da go pravja



Тема Re: Даскалка за Тимонови [re: codeine]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 21:44



Taka e

Svetat ve4e raboti i za nas



Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: elcon]  
Автор value (unknown)
Публикувано02.02.08 21:44



Аз също одобрявам неговата кандидатура


Хубаво щеше да бъде да има още един кандидат та да има избор но и така става



Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: Timo]  
Авторalf (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 22:05



I az si tyrsq u4itelka za kirilica.6tom jenati moje da pi6e na kirilica za6to neia prati6 da me nau4i.





Тема Re: Няма как да бъда с ник 'Емо', анови [re: alf]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 22:41



Na men mi otkaza da me nu4i zaradi tova si tarsja. Moje i drug da u4i znae6 li


e sega tova ako go pro4ete me ubi, bez maitap, ima tozi navik da preglejda de sam skital rovi mi i iz djobovite dip 4e v kolata rjadko vliza ama i tam sam vnimatelen



Тема Re: И кой ви назначи двамата??нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 22:57



Pi4ove, komunizam ne vi trebva. Za6to vi e moderator? Komu e pritrjabval?
Mislete s onija predmet nad 6ijata det sedi!!! На мен специално ne mi trjabva, na temi koito ne me interesuvat ne vlizam, hora koito znam 4e sa tapi ne im 4eta postingite i taka, koe mu e lo6oto?
Nezabeljazahte li 4e tozi forum e za selski tarikati a ne za profesionalisti?
Tuka horata det si izkarvat hljaba s tova sa na prasti na ednata mi raka a drugite samo se pravjat 4e gi e enja. Osobenno temata za zazemitelna mreja, malnieotvoda i elektromera ta tova sa temi ot abv na vsjaka tehnika, neseriozno e da se zadavat takiva vaprosi daje i ot na4inae6t, tam se pla6ta i se pravi ot profesionalist. Njama mardane, sorry za istina no e taka.
Vij ako njakoi precaka zakonno zakona na om da spodeli, tova mi e interesnoto no s ludi ne mi se govori ne6to si zagubih interesa.
Vaprosi kak ser polagal kabel, kak se pravi tui onui si ima edin otgovor, tarsi profesionalist a ne liglu v forumite. Tova e.
Kakvo smjatate 4e moje da napravi moderatora?
Da zabranjava temi, do tuk dobre, da se pravi na vseznaiko, njama kak da stane tova, njama takiva hora. Za kakvo vi e ?
Uspeh
Az i bez tova ne iskam da u4a latinica no ako se izbere takav pedal njama interes ve4e za men tuka. Tova e! Uspeh.
Stiskam vi palci.



Тема прав си...нови [re: Timo]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано03.02.08 00:01



прав си Тимо - който и да си че и ти не си регнат. Просто има хора дето като видят че някъде няма шеф и се главят за неговото място, толкова време клуба е съществувал и изведнъж някой повдига темата...

Иначе моето лично мнение за модератора - не е задължително да бъде професионалист най-малкото защото ще изпълнява административна работа, ако почне да слага на всяко гърне мерудия и да не позволява да му се противоречи тук няма да е форум а "onem man show" и просто хората ще изчезнат.. няма да е интересно. От друга страна електричеството си е кофти занаят... само от четене по форуми няма как да го научиш, ако изтървеш нещо и може да се окаже че е фатално.

Колкото до постовете на латиница и за електромера... на който не му харесват да не ги чете, ама лични нападки не одобрявам, трябва някой да метне най-отгоре малко линкове към наши и чужди источници, полезни програмки и сега действащите нормативни документи - разбирай наредба номер 3 и правилника за безопасност.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: прав си...нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.02.08 08:43



Ако не за друго то поне да се закачи някой полезна тема от време на време горе е хубаво да има модератор.
Ако модератора прекалява винаги може да бъде свален или заменен.
Иначе не писането на кирилица е неуважение към българския език и граматиката а също така и към останалите участници а нежеланието да се научи човек да пише на кирилица е невежество.
Не разбирам как един сериозен човек, който претендира, че има задълбочени познания примерно по електрическите науки ще пише на шльокавица.



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 13:08



Диан не става. против съм.
може да е компетентен, но това не е достатъчно.



Тема Re: прав си...нови [re: мишo]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.02.08 14:05



Така е модератора освен някакви макар и минимални познания по енергетика трябва да има и ред други качества.



Тема Re: прав си...нови [re: Диaн]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:42



Az po princip si imam regnat nick no nevlizam s nego po dve pri4ini, taka mi e po barzo ot kolkoto da vlizam a drugata pri4ina e 4e tam ima edna opcija da se 4etat vsi4ki postove na regnatijat a tuka ima edno zaedlivo pi6leme det samo se 4udi s kogo da se zajajda i vliza pone s 10 razli4ni nicka. Tova e, no vapreki tova az se zabavljavam kato mu gledam seira taka 4e ne sam za moderator za6toto cenzura ne mi trebva. Koito mu e trudno da mi 4ete glupostite da hodi na tataka a inak pi6a na latinica poneje mi e po barzo a na kirilica trjabva da gledam klavieturata. Pri njakoi komputara e izvesten ot 2-3 godini a pri men ot kakto sa6testvuvat i togava se pi6e6e izcjalo na latinica.



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:47



Daskal4e, njamam nujda ot uvajenieto ti. Nadjavam se da sam jasen. Tvoite postove gi znam samo vazduh i naljagane i ni6to umno. Spri da se zajajda6 s horata tova ne te pravi po kulturen i vazpitan a kamoli i gramoten.
Eto de e moderator4eto ve hora, za tova vi govorja. Sin na partizanin s privilegii na koito mu e mil BG narod no po go interesuva kolko 6te mu e faidata ot nego.



Тема Re: прав си...нови [re: мишo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:49



Mi6o a ti za kakvo stava6?
Njakoi spomenaval li e?
Hora ne6to foruma vze da se sbarkva!!!



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 16:50



Da izberem teb a?
Az i bez tova mai ve4e izgubih interes, mai po dobre e da si gubja vremeto na drugo mjasto ot kolkoto s maloumni postingi



Тема Re: прав си...нови [re: Timo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано03.02.08 19:48



Бе пич.Ако пишеш на фонетика е все едно,че пишеш на латиница и не ти трябва милиционер да ти търси клавишите.


И аз не мога да пиша на БДС клавиатура.



Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: прав си...нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.02.08 20:58



Ти заяждаш ли се или какво? Какъв ти е проблема не разбрах?
Ако не ти изнася това, което пиша проблема си е твой.



Тема Re: прав си...нови [re: Xoлдън]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 21:03



Prosto draznja daskalite, kefjat me kato zlobejat. Az si imam obesnenie, da ne me 4etat tova e

ama te ne 4e ne da me nau4at da pi6a, ko da gi pravi6 deca



Тема Re: прав си...нови [re: Xoлдън]  
Автор value (unknown)
Публикувано03.02.08 21:05



Те на БДС пишат основно по фирмите лелките с пишман компютърна грамотност, които са се преквалифицирали от машинописки на компютърни кибици.
И ако изчезне иконка някоя от десктопа "малиии, че какво стана".



И извън шегата която има голяма доза истина БДС подредбата е удобна за хора, които са свикнали на десетопръстната и си изкарват хляба с доста писане, набиране на текстове.
Пишат със страшна скорост без да поглеждат клавиатурата. Това обаче вече е занаят.



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано03.02.08 21:23



Ti zasjaga6 li se ili kakvo


Prestanete da mne u4ete i njama problem zajajdaneto ne idva ot men



Тема Re: прав си...нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано03.02.08 23:42



Да де!
За лелки и печени мацки!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Тимо,Тимоо!!нови [re: Timo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано03.02.08 23:47



Ако беше и понаучил правописа и транскрипцията цена нямаше да имаш!




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Изчетох темата . . .нови [re: codeine]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 21:24



и смятам, че появата на модератор, който и да е той ще е фатална грешка.

Променям мнението си, модератор на този клуб не е необходим.

Успех на всички.



Тема Re: Изчетох темата . . .нови [re: Eмo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 21:35



Bravo Emo, mai se okaza 4e misli6. Prav si, az sam 'za'

Ne6to mi e pisnalo ot na4alnici 4e da gi ima i tuka!!!! Tova e Net vse pak.



Тема [b]транскрипция[/b] - . . .нови [re: Xoлдън]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 21:40



'В генетиката и биологията с термина транскрипция се означава процес на презаписване на молекули на ДНК в молекули на РНК с помощта на ензима РНК-полимераза ...
'



Тема Re: Изчетох темата . . .нови [re: Timo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 21:44



Мдаааа, мисля, че целият форум ще се превърне в едно друго 'лайно', което ще ми харесва далеч по-малко от това, че някой спорадично се изсира във вентилатора.



Тема Re: [b]транскрипция[/b] - . . .нови [re: Eмo]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано04.02.08 22:05



Започна се със спаменето!
Първо попадение в Гугъла.
Оправяйте се !
Аз в тоя клуб съвети не търся.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема 'Ич не си прав, . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:15



БДС клавиатурната подредба е разработена през 1978 като е съобразена зависимостта между честотата на срещане на всяка буква в българския език и тази между гласни и съгласни, както и анатомията на човешката ръка. Така се постига скорост на писане около три пъти по-висока от тази при коя да е друга клавиатурна подредба и обяснява факта, че българските машинописки са едни от най-бързите в света, скоростта им на 'писание' е почти равна на скоростта на свободната реч.

При QWERTY - клавиатурата подредба, която е създадена около 1870 (може и би малко преди това, трябва да погледна точно кога) основното в избора на подредба на бъквите е да не се преплитат 'чукчетата' на пишещата машина.

Сам можеш да си отговориш, коя клавиатурна подредба е по-съвременна, по-развита, по-адекватна и по-съвършена, особено, ако отчетеш и факта, че проблема с преплитането на 'чукчетата' отдавна е решен.

п.п. За мое голямо съжаление самият аз не владея БДС клавиатурната подредба, това отдавна не е занаят, това е качество.



Тема Стига бе, . . .нови [re: Xoлдън]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:18



къде е чувството за хумор!?!



Тема Даааа,нови [re: Eмo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:24



QWERTY - 1868 от мистър Шолс, така пише в уики, малко ме е срам, но аз от време на време чета там.



Тема Re: Стига бе, . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано04.02.08 22:39



Ако сега реша и пусна примерно двайсет теми с нерегистрирани никове и така затлача първата страница на клуба, какво правим?
Не че с регистрирани никове не може да се направи ама е далеч по-трудоемко.
Както вече разбрахме и няма кой да закачи важните теми, за да са по удобни за всички.
Точно ти ще си един от хората примерно, който ще определи правилата по-които ще се модерира клуба.
Модератора не е щеф нито на теб нито на когото и да било.
Модератора е доброволец, който е съгласен да жертва голяма част от времето си да чете глупостите на всички и евентуално да ги трие или заключва теми, както е регламентирано в правилата свободно гласувани в клуба.
Естествено, че модерирането не се изразява само с тези две неща.
Може да си кара клуба както си е карал и до сега без модератор но определено мисля, че ще е плюс за клуба да има модератор.
Определено ще допренесе клуба да стане по професионален и сериозен.



Тема Мисля, че грешиш . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 22:57



много дълбоко в идеята си за модериране на клуб 'Енергетика'.

Велю, честно казано, не разбирам въобще този твой порив за модериране на клуба, чрез въвеждане на 'правила', аз не виждам никакъв проблем, не е имало и най-вероятно няма да има в това, всеки смислен (или не чак толкова) въпрос да получи адекватен отговор.

'Професионален', 'сериозен', кому е нужно, ти не си ли професионалист в някаква област свързана с енергетиката?!?



Тема Re: Изчетох темата . . .нови [re: Eмo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано04.02.08 23:01



Kazano kulturno nali? :)
Basi temite basi i otgovorite.
Az sam za ModeratoR


Obe6tavam kat go izberete da ne se vartja na sam i d



Тема Re: Мисля, че грешиш . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано05.02.08 08:49



Това е мнението ми по темата, иначе и ти си прав по своему.


Така като гледам отговорите едва ли ще се стигне до избор на модератор, затова защитниците на идеята клуба да остане без модериране могат да си отдъхнат.



Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор codeine (транквилант)
Публикувано05.02.08 10:13



Благодаря на всички за участието, вече и мен ме убедихте, че тука модератор не требе...



Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 08:55



Те да се радват редовните потребители, че не се подвизават с пълна сила някой от прословутите спамери тука, че тогава ще ги видя дали ще искат модератор.
То като дойде момента народа и сам ще пропищи за модератор.
Лошото е, че няма кой една тема важна да закачи горе. Иначе всички многознайковци щеф не им трябвал хах

Така му изнася на народа, дадеш ли му малко повече неща, с които трябва да се споразумява и пищи.
някой щели да се махнат от клуба ако има модератор, ми то пък претрябвали са му на клуба такива потребители и без тях ще мине.



Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 09:23



Между другото в тази тема мисля, че трябва да се взимат предвид само мненията на регистрирани потребители в клуба, които пишат не от вчера в него.



Тема занапред :)нови [re: value]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано06.02.08 09:30



Като ще предлагате се изяснете точно какво искате а не само някой да реве "тоз става ама не иска" или "тоз не става" просто се изяснете какво искате и може да постигнете успех. За напред може да ви е от полза...

Иначе в дискусията защо имам чувството че един човек писа с 2-3 ника?

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Модератор?нови [re: value]  
Автор Timo (El)
Публикувано06.02.08 11:12



aman ot maloumnici, az li4no se maham ot toja klub 6tot mi pisna ot pedali s bolni ambicii. Vij kolko si registriran 4e da iska6 da ti se za4ita mnenieto.
Email
Име value
Вид потребител unknown
Всичко мнения 18
Web страница
Занимание (професия)
Хоби
Местонахождение
Биография
ICQ номер
Регистриран на 31.01.08 13:19

tuka se podvizavate s njakolko nika i ste goljamata rabota, i kogo zablujdavate?
Mjastoto mi ne e tuk!!!
Pojelavam vi uspehi za napred i edin savet : Stiga ste obu4avali i prevazpitavali horata na pove4eto ni e pisnalo ot maloumni vazpitateli.
Pak i kluba e pod razdel nauka, taka 4e vsi4ko go pi6e v knigite.
Uspeh pedali!~!



Редактирано от Timo на 06.02.08 11:15.



Тема Re: Модератор?нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 13:40



Ако беше чел по-напред щеше да разбереш, защо ми е толкова млад ника.
Аз си давам мнението а дали то ще бъде зачетено нека решават другите. До сега не съм предложил нищо, което да е в ущърб на клуба.
Редно е когато се обсъжда дали да има модератор в даден клуб това да се прави от регистрираните потребители, които пишат редовно в клуба и ги вълнува неговото бъдеще. И естествено да се взима предвид мнението на тези потребители.
И при евентуално гласуване за модератор също не можем да приемаме за реален вот гласовете на нерегистрирани потребители в клуба.
Също така под въпрос са и никовете, които евентуално биха могли да бъдат регистрирани специално за вота.
Ако ветераните тук решат, че моят глас няма да се зачете тяхна воля.





Тема Re: занапред :)нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 13:51



Поглеждайки назад по цялата тема пишем има няма 10 потребителя и като цяло може да се каже, че 80% от потребителите искат модератор.
Диане, ти си до този момент най удачното предложение, като се има предвид, че до този момент не си отказал. Холдън също беше предложен но отказа.
Можем още малко да си попишем и да те изберем, какво ще кажеш?


А каква ще е политиката на клуба с модератор може да се уточни в отделна тема.



Тема Re: занапред :)нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.02.08 16:41



Давай да предложим Диан на админите.Младо момче е умно и разбрано.Няма какво да се дрънкаме.Наистина има нужда поне някой да кове отгоре полезни линкове,че ми писна едно и също да го пращам на всеки.Наистина полезните линкове се разпиляват и не винаги можеш да намериш това,което ти трябва.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: занапред :)нови [re: Xoлдън]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 17:09



Да го предложим да!


Само и той да потвърди дали наистина иска да заеме тази позиция в клуба.

Холдъне предполагам предложението трябва да се направи в

Ти запознат ли си с процедурата?

Редактирано от value на 06.02.08 17:14.



Тема Re: занапред :)нови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.02.08 18:55



Не съм ,но има кой да питам.Познавам се лично с други модератори.
Стига Диан да е съгласен.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема окнови [re: Xoлдън]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано06.02.08 19:40



По принцип съм съгласен, НО явно има хора които не са съгласни с това, нека да си кажат какво имат против и ако се обосноват за пред шефовете не за пред мен ще е по-лесно да ме ме изберат, и вече шефовете да решат дали ставам или не, Не ми се занимава с чистене и с лични нападки, няма да са в полза на никому ако се почне някаква лична война от страна на някой и се пускат по 20 спам-теми само да се докаже че не съм за това.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: окнови [re: Диaн]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.02.08 20:12



То недоволни винаги ще има.Не става дума за цензура,а за полезни неща.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: окнови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 21:39



Хора всякакви не се притеснявай. Има начини за справяне с подобни проблеми а и за админите това е нищо ново под слънцето.
Имало е случаи, когато са били назначавани служебно, временно хора за модератори имащи време и желание да трият целодневно ако се наложи.
Това го давам само, като пример естествено и не забравяй, че не си сам.





Тема Re: окнови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано06.02.08 21:42



Извинявай но защо е такава титлата след ника ти?
Честно казано малко ме смущава.





Тема Re: окнови [re: value]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано06.02.08 22:20



За заблуждение на противника.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Модератор?нови [re: Timo]  
Автор elcon (непознат )
Публикувано06.02.08 23:11



Браво Timo!Независимо от това, че си регистриран отдавна 90% от постовете ти са спам.Направих си труда да ти прочета неграмотните писаници.Това, че обиждаш всички в форума, говори за ниската ти култура и възпитание.Твърдо съм за модератор и подкрепям отново Деян.



Тема Re: Модератор?нови [re: value]  
Автор Диaн (uguoT)
Публикувано07.02.08 00:08



Защо да не се вземе мнението ти, както и на останалите нерегистрирани особенно ако е "против" - няма да е лошо да няма само "за" а някой ако е против и може да се обоснове (а да не е само тип махленско оплюване) да си го каже макар и нерегистриран и това да се вземе в предвид от останалите. В интерес на истината тук доста хора пишат нерегистирани така че ако съм сгазил лука защо да не ми изкарате някоя кирлива риза предварително а не след това да се правят проблеми и да има оплювания.

"Я в Москве с киркой уран найду, при такой повышенной зарплате"


Тема Re: Модератор?нови [re: Диaн]  
Автор value (unknown)
Публикувано07.02.08 08:55



Аз лично за сега не съм видял нищо лошо от теб тук в клуба и затова те подкрепям а и също така се доверявам на преценката на хора като Холдън и други ветерани в клуба.


Аз не определям еднолично правила за нерегистрираните просто направих едно предложение, в което има доста логика но то може да бъде пренебрегнато ако това иска народа.
Имах едно притеснение относно титлата ти след ника, която ми е малко непонятна но Холдън донякъде ми даде обяснение. Все пак ще е хубаво и ти да си кажеш мнението ако искаш.

Към тези, които ще се изкажат дали искат Диан за модератор:
Кажете го сега не ни мъчете.

Диане ще изчакаме някой друг ден да видим дали има някой друг, какво да каже и ако противниците не надхвърлят 50% те предлагаме.

Редактирано от value на 07.02.08 09:00.



Тема Re: Модератор?нови [re: value]  
АвторPoзa (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 11:15



Гей дружинка, "ДЕТЕЛИНКА".

Сговорна дружина, "Планина повдига"

Като сте се харесали, защо не вземете да се изчукате и да се взъмнете.



Тема Re: Модератор?нови [re: Poзa]  
Автор value (unknown)
Публикувано07.02.08 12:59



Ето заради такива, като вас също по-някога има нужда от модератор.
В случая освен, че показвате ниската си култура и простотия не виждам какъв друг смисъл има от изказването ви.



Тема Ти откога пишеш внови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 18:13



този клуб?



Тема Е не е истина, ти . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 21:27



пък откъде се взе да организираш форум 'енергетика', от теб не съм прочел нито едно смислено мнение в някаква област свързана с енергетиката до момента, ти си най-големия спамър братле, не се засягай, просто явно си посредствен.



Тема Re: Е не е истина, ти . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано07.02.08 21:40



Организирай го ти някой да те спира?
Ако имаш търпение ще четеш мои мнения свързани с енергетиката не се притеснявай.


Аз не съм дошъл в този клуб да се доказвам от кого разбирам повече а да науча някой нови и полезни неща за мен.
Тук в клуба има достатъчно компетентни хора да дават професионални коментари и когато те го правят не намирам причина да се надпреварвам с тях.
Да доста неща не знам и затова ще ме видиш да задавам и още други въпроси ако не са ти приятни и дразнят високия ти интелект можеш да не им отговаряш и да не четеш постингите ми.
Ти въобще знаеш ли що е то спам и има ли той почва у нас?
Това, че си се възгордял и се мислиш за голям капацитет в енергетиката не ти дава право да се държиш с другите арогантно.
А и с този нерегистриран ник може да си всеки, нямам гаранция с кого в кой момент пиша.
Живей си живота и не се занимавай с мен.



Тема Пич ти май се взимаш много . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 21:59



'на сериозно'. Аз никога не съм писал под различни никове, а ти си сменяш твоите като те 'присърби'. Даже леко ни разшляка с една дребна сдемонстрация на свободното ползване на няколко различни 'регистрации'. Аз имам много по-малка гаранция с кого пиша в момента от теб, за регистрациите толкоз.

Сега питай каквото имаш да питаш във връзка с 'енергетиката' и си пази акъла и силите за организация на форума за теб. Не ме кефи позицията ти, нито начина по който се опитваш да се 'докараш', нито смятам, че там където ще искаш акъл е удачно да 'даваш' акъл как точно и в какъв ред да се дава акъл.

Чувствай се свободен да научаваш 'някои нови и полезни неща за теб', или както го разбираш и докато трае това се въздържай от активност по върпосите как точно ще се извършва. Поспри се малко, дразниш.



Тема Re: Пич ти май се взимаш много . . .нови [re: Eмo]  
Автор value (unknown)
Публикувано07.02.08 22:14



Далеч съм от мисълта, че всички ще ме харесват. Ника ми в близко бъдеше няма да се сменя а дори и това да стане теб ще уведомя първи, за да си спокоен.
Аз нищо от никого не крия и нямам никакви подмолни цели.
Такива, като теб се наричат спамъри и флеймъри а не такива, като мен които са задали въпрос по дадена тема.
Ти съзнателно отклоняваш две теми вече, като се занимаваш с моята личност и това се нарича флейм.
В последствие упоритостта ти в това да ми натриеш носа прераства в спам.
Повече няма да ти отговарям, за да не ставам съучастник в твоя спам.
Това, което съм писал тук в тази тема е било единствено продиктувано от подбудата ми клуб "енергетика да стане едно много по-добро място за всички нас.



Тема клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: value]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано07.02.08 22:42



добро място и без твоята намеса.



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: Eмo]  
Автор Timo (El)
Публикувано08.02.08 00:18



To4no!!!
I az smjatam 4e toja e neverojaten tapanar no za6to mu se varjat umnite hora neznam!!!
Diane, ako ima6 pone malko mozak ne se zanimavai s kreteni vzemai promer ot Xoldana taka i tok njama da te lovi


Tova pi6leme ot de se brakna po4naha problemite i naistina ve4e mi posna ot maloumnici.
Ako te blazni da stava6 moderator stavai i go 4isti toja bokluk ot tuka 4e naistina me drazni ve4e. Toja e s nad 10 nika do momenta i spami na vsjakade. I v drugiote gorumi go ima. Starite potrebiteli vljazohme v vraska s njakoi ot tjah i se okaza 4e toja rasi mozak i idei na vsjakade i se pravi na goljama rabota kolko avtovoza vkarval, kolko CNC pravel, kolko plazmi popravjal. Taka 4e misli kakvo pravi6 4e ot toja intrigant mi pisna. Roza mai to4no go kaza ako imate simpatii probvaiote na li4na po6ta tova ne e sait za zapoznanstva. Tozi sait tolkova godini se zadarja i bez moderator. A da, da vi kaja, moderator ima
Prosto i toi e maloumen .



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано08.02.08 08:46



Докато не докажеш думите си оставаш си един простак манипулатор и нищо повече.
Всичко, което си писал за мен е абсолютна лъжа!



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 12:47



Dali?
Piklo, vij si postingite kolko si cenen "Value" molja te





Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: Timo]  
Автор value (unknown)
Публикувано08.02.08 13:19



Отговорил съм ти където трябва и не ме занимавай повече с простотията си.



Тема Re: клуб 'Енергетика' е . . .нови [re: value]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:14



I az ti otgovorih tam


Izvinjavai Piklo 4e ne sam na nivoto ti
Prosto i da iskam takav idiot njama kak da stana kolkoto i da se staraja
Pro4eti po gore, osven Dean koi drug e pisal ne6to za teb i posle pledirai za nivo i kirilica, ako dava6 akal na njakoi drug pat parvo re6i dali trjabva da go pravi6 i dali toi si e napravil truda da popro4ete iz forumite i dali e pital 4i4o google a posle ako razbira6 ot ne6to si davai znanijata.
Uspeh Piklo



Тема Re: Ти откога пишеш внови [re: Eмo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 17:28



Ot kakto obez4estiha maika mu





Тема Re: Ти откога пишеш внови [re: Timo]  
АвторEмo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 20:21



А ти си дело на пиянска чикия





Тема Re: Ти откога пишеш внови [re: Eмo]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано08.02.08 21:06



I tova e dobar variant za razlika ot teb


Kak be6e, maika geroinja na dete .....................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.