Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 31.05.24 
Технически науки
   >> Енергетика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Предлагам Djasta-Prasta за модератор.нови [re: blue__]  
АвторDD (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 15:54



Къде бисери къде пръдни от самозваните майстори и мурдератори





Тема Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: DD]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 15:57



Аз редовно влизам там и ми беше писнало модератора да е на всяка манджа мерудия и да дава тъпи съвети.Ама не знам интригата.
Я дай някоя клюка.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Предлагам Djasta-Prasta за модератор.нови [re: DD]  
Автор nrpt (непознат )
Публикувано30.01.08 21:37



Това са пишман майстори.

Никой не може да разбира и да знае всичко.
Дори и дългогодишни майстори електротехници и тнт. Винаги има на какво да се учи човек. Видиш ли някой дето разбира от всичко не го взимай на сериозно.
Много малко хора имат доблестта да признаят, че не разбират нещо особено, когато е в тяхната област на работа и тук най вероятно се намесва гордостта и нереалистичната преценка за себе си.
Много голям процент от писарите по форумите си избиват комплекси, като компенсират това, което иначе им е трудно да постигнат в реалния живот.



Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 22:24



Чичо Холдъне, не си спомням никовете от форума на "Направи си сам", ама беше голямо шоу. Единия (мъдоратора) е самозванец, даже няма и електротехническо образование и само се оправдава с "....това ми го каза стар майстор, онова ми го каза стар майстор...." и т.н. На никой мнението не признава, пък за закони, нормативи, наредби, нема да говорим. Повечето там не са и чували за тях. Действат на принципа на чух, дочух, разбрах от...! Бе лаишки ми се струва форума там. Вече и не пиша, само чета и се смея. Само им виж една от задачите "Какво сечение кабел да сложа на 35 А предпазител ?

" Правят си някви обратни задачи, дето само те си решават и ей такива. Тва за теорията. Ти да видиш като дойде спор за практиката, кое как се прави. Е тогава не можеш им затвори устите. Единия направил еди колко си инсталации, другия еди колко си, бе голямо шоу. После почва да се оформя една опозиция срещу мъдоратора, той пък почва да ги трие, банва и т.н. Следва веднага създаване на група подмазвачи на мъдоратора, които естествено, че и те като него само чули и дочули, ама цирка е по-голям и от нашия парламент. Съветвам ви да четете и да се смеете, само не взимайте отношение, че има опасност да ви баннат, кикнат и не знам още кво там




Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 22:28



То тия простотии ги знам.Модератора беше жена.И правилно я махнаха.Мисля имаше проблем с алкохола и пишеше абсолютно несвързани глупости.
Но мислех,че се е завъдила някаква интрига.




Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 22:32



Сериозно ли е била жена??? Леле пак не съм разбрал. Не съм чел скоро лафове, я мисля да влезна малко да се посмея, тъкмо ме сети. Я кажи как е ника на жената, че да знам коя е била






Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: blue__]  
Автор Xoлдън (стипендиант)
Публикувано30.01.08 23:01



Той още виси отгоре.


Избийте баламите и тарикатите сами ще умрат!

Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
АвторTimo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 23:04



Novoto e AN



Тема Re: Бе какво стана в Направи си сам?нови [re: Xoлдън]  
Автор blue__ (луд)
Публикувано30.01.08 23:07



Така и не схванах кой е. Горе пише Тани, ама той е мъжко доколкото знам или пак се заблуждавам?




Тема Re: Модератор?нови [re: codeine]  
Автормишo (Нерегистриран)
Публикувано30.01.08 23:47



не знам дали е един и същи.
но ако има модератор, той ще може да разбере, да види дали пише от един и същи IP адрес. а сега само си приказваме, и разни дебили дето се мислят за много хитри пълнят тук с тъпи въпроси и очевидно не вярват, че не могат да прецакат системата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.