Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:43 26.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: лиaнa]  
Авторyтoпия (Нерегистриран)
Публикувано07.02.09 21:13



Годишнина от рождението на Томас Мор
На 7 февруари 1478 г. е роден английският хуманист, държавник и писател Томас Мор.
Той е един от създателите на утопичния социализъм.
В съчинението “Утопия” Мор описва фантастичния остров Утопия,
където няма частна собственост,
битът и средствата за производство са обобществени,
трудът е задължение на всеки,
а разпределението на благата е според потребностите.
Мор е приятел на Еразъм Ротердамски, който му посвещава блестящата си сатира “Възхвала на глупостта”.
Най-известното произведение на Еразъм е написано под формата на писмо до неговия приятел Томас Мор.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: yтoпия]  
Авторpeaлнocт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 12:08



В Америка ми казаха: Само на теб се надяваме
БСП кряка като пуйките в Банкя
Червените мафиотски кланове се топят в Брюксел, твърди Бойко Борисов
- Г-н Борисов, думите ви за "лошия материал" у нас взривиха общественото мнение. Съжалявате ли за изказването си в Чикаго?
- Всички в държавата се изказаха по повод моите думи. Но къде точно е грешката, питам аз? Къде бъркам? Никой не беше изслушал записа, а всички се надпреварваха да го коментират. Лицемерите под строй се надпреварваха да бълват мнения. Отговарях на въпроси. Хората зад океана се интересуват живо какво се случва в родината им. Питаха за икономиката, за това какво става с демокрацията, за Македония. Питаха за демографския фактор, който съществува у нас в момента. Всичко, което за нас е ежедневие и сме потънали в него, за тях е особено важно, защото са далече. Отговарял съм по съвест.
- Премиерът Станишев остро ви нападна за думата "материал". Чувствате ли се засегнат?
- На Станишев само завистта му личи. Изнервен е. Според мен прави манипулации с единствена цел - да отвлече вниманието от милиардите, които има опасност да загубим. Еврокомисарката Данута Хюбнер го каза ясно. Ако продължим в същия дух, ще изгубим голяма част от еврофондовете.
- Споменавате и турците. Къде е тяхното място в "материала"?
- Ще кажа само, че 30 семейства тютюнопроизводители се вдигнаха от Гоцеделчевско и дойдоха да търсят помощ от ГЕРБ. Хората са се мъчили цяла година над тютюна, който е единственият им поминък, а не могат втори месец да си вземат парите от него. Не отидоха в Министерския съвет или пред парламента, а в централата на ГЕРБ. Какво повече да коментираме?
- ГЕРБ явно много държи на българите в чужбина. Как ви приеха зад океана?
- Фактът, че ме поканиха двама български мюсюлмани, говори сам за себе си. Хамид от Девин от 62 години живее в Америка. Навремето е избягал от хора като бащата на Станишев и неговите съпартийци. Аз се срещнах с българите в българската църква и те ме приеха изключително радушно. Казаха ми: "Само ти си в състояние да направиш нещо." Това не може да не ми дава сили, да се боря с тези, които са готови на всичко, само и само да не пуснат властта и статуквото.
Трябва да върнем тези хора в родината. Част от тях са сключили смесени бракове, плащат данъците си в други държави. А за да настъпят промени, на България са й необходими 7 милиона души. Защото, като махнем децата под 18 години и пенсионерите, оказва се, че един човек работи, за да издържа двама други. Казвам го с уважение към тези двама, които не внасят пари в бюджета. Това е материалът! С цялото ми уважение!
- Все пак очаквахте ли толкова яростна атака срещу вас. Обявиха ви от циник до расист?
- В Банкя хората гледат пуяци и сутрин те издават един особен пронизителен звук. Така гледам на тези, които запяха веднага в хор срещу мен. Завистта им дойде в повече. Защото ме прие кметът на Чикаго, който от 1972 г. управлява града. И с този човек разговарях повече от час за всичко, което се случва у нас. После се срещнах с шефа на "Джърман Маршал фонд". Това е една от най-влиятелните организации в света. Грег Кенеди е потомък на клана Кенеди. Имах срещи и в Световната банка и в Международния валутен фонд. Вкараха ме в подземното метро под Белия дом, където влизат само сенаторите.
Те слизаха от банките, за да се срещнем защото се интересуват от нас. От България, от ГЕРБ и неговата евроатлантическа ориентация. Това не може да не ме прави горд. Знам, че управляващите в момента искат да ни няма. Обаче ни има.
- А какво ще отговорите на упреците, че топите България пред света?
- Не ние, те са свикнали да ходят и да се топят едни други. Мафиотските кланове на БСП се опитват да ни топят нас, топят и себе си в Брюксел. А сигналите, които текат към Щатите и Европа, никак не са положителни. Те не идват от нас, нали не се съмнявате, че евроатлантическите ни партньори получават информацията, която им трябва. Основното, с което ни свързват, е корупцията. И да не забравяме, че Столетницата е партия, която е осъществявала терористични актове. Че е раздавала присъди без съд, че е рушила човешките права. За тези неща няма давност.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: peaлнocт]  
Автормaтepиaлът (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 12:36



Истерията на Кирил Добрев и Лютви Местан или как крадецът вика: "дръжте крадеца!"
“Каква е основата на населението в момента - 1 млн. цигани, 700-800 хиляди турци, 2.5 млн. пенсионери. Ей това е срещу ГЕРБ. Пенсионерите с цялата си глупост ги води носталгията. Викат си: “Едно време на Хаинбоаз какъв хубав проход направихме. Па имаше един Пешо - ехей какъв хубав беше…” Все едно, че ще се върне младостта. Никога няма да се върне младостта. Обаче това си ги води и под строй отиват да гласуват за Станишев. И вие - милион и половина, дето избегахте…

Материалът, дето се явява на избори или от който можем да избираме като кадри, никак не е голям.”
Това каза Бойко.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 17:31



bsp . xristo kostov otnovo demonstrira svoeto neyvagenie kam xorata na elxovo napyskaiki za poreden pat zasedanie na ob6tinski savet elxovo. bravo b.s.p. bravo kostov .no kakvoliti pyka za xorata v tazi kriza ti nali si dobre .



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автор565 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 17:43



БСП “Христо Костов – в ликвидация” – Елхово остана извън
политическото и морално време, и това е добрата новина.
Тя беше предизвестена през 2003 и 2007 г.
И обявена на 08.11.2008 г. в ресторант “Колхида”.
А беше хубав ресторант...
Какво БСП „Христо Костов – в ликвидация” – Елхово може да даде
на хората и на Елхово?



Тема Re: Другаря Костовнови [re: 123]  
Автор123 (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 17:54



БСП христо костов отново демонстрира своето неуважение към хората на Елхово напускайки за пореден път заседание на Общинския съвет - Елхово. Браво БСП, браво костов, но какво ли ти пука за хората в тази криза, ти нали си добре!



Тема Re: Другаря Костов [re: 123]  
Автордyпkaтa (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 20:23



всички постоянно следите какво се пише тук затова ще взема да ви задам абе няма ли кой да оправи тея дупки бе мааму СТАРА
има мааму стара



Тема Re: Другаря Костов [re: дyпkaтa]  
Авторфakт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 20:50



Очевидно БСП не са готови и нямат намерение да управляват България. Единственото, което искат да правят, е да крадат и да се изживяват като бизнесмени, но дори това тяхното не е никакъв бизнес, защото всичкото им го предоставя властта. Даже бизнесът на мафията по света е бизнес, докато тия тук всичко си вземат директно чрез властта.



Тема Re: Другаря Костов [re: фakт]  
Авторвoт (Нерегистриран)
Публикувано09.02.09 21:09



Десните подготвят седми вот на недоверие
СДС и ДСБ започват разговори с опозиционните парламентарни сили за внасяне на вот на недоверие срещу цялостната политиката на правителството.
Сред мотивите им са липсата на антикризисна икономическа програма на правителството и спрените евросредства.
"Има пълен провал на правителството не само по отношение на европейското ни членство, но и че допусна политически кризи, че коалицията се разпада и че няма кой да управлява трамвая, а ние сме на релси и би трябвало сравнително лесно да се управлява страната", заяви лидерът на ДСБ Иван Костов. От партията добавиха, че управлението на тройната коалиция нарушава и човешките права, след като в полицията умират хора.
СДС изброи общо девет мотива за сваляне на правителството, сред които пълна липса на прозрачност при вземане на решения, "доказан пълен отказ от борба с корупцията и конфликта на интереси, проявен от БСП, ДПС и НДСВ"



Тема Re: Другаря Костов [re: вoт]  
Авторok (Нерегистриран)
Публикувано10.02.09 17:58



Обединената десница ще покаже на избирателя, че е готова да управлява, заяви заместник-председателят на ДСБ Иван Иванов.
ГЕРБ ще бъде наш партньор в следващото управление на страната.




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.