Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:57 07.05.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
Автормaнro (Нерегистриран)
Публикувано10.12.08 20:00



Пратете ми го на мене този със сладкото дупенце да го опъна няколко пъти! Пък може и някой свирка да ми врътне щом е толкова добър! Може да ме направи тогава и мене член на партийния съвет или да ме вземе на работа при него!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мaнro]  
Автор333 (Нерегистриран)
Публикувано11.12.08 09:44



Няма ли да спрете с тези ценизми?
Искате форума да ни харесва, как да стане това,та Вие само ценизми пишете.
Кажете нещо сериозно!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторypa (Нерегистриран)
Публикувано12.12.08 14:18



gaden ,dolen ,izmamen,kradez.nai golemiat v ob6tina elxovo.kak go tarpite gospoda ob6t.savetnizi. mnogo govori i ni6to ne kazva .dai my intrigi da pravi. da se pravi na razbira4 . nadiavamse gospot dago dari sas vazmezdie za vsi4ki lo6otii koito e napravil.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: ypa]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано13.12.08 14:53



- О, о! Ето идва един почитател, който идва да ме посети! - извика отдалеч суетният, щом съзря малкия принц.
Защото за суетните другите хора са почитатели.
- Добър ден - каза малкият принц. - Имате странна шапка.
- За да поздравявам - отговори суетният. - Да поздравявам, когато ми ръкопляскат. За нещастие от тук не минава никой.
- Така ли! - възкликна малкият принц, защото не го разбра.
- Плесни с ръце - обясни суетният.
Малкият принц плесна с ръце. Суетният поздрави скромно, като вдигна шапката си.
"Това е по-смешно, отколкото при царя", каза си малкия принц.
Започна да ръкопляска. Суетният отново започна да поздравява, вдигайки шапката си. След петминутно упражнение малкият принц се умори от еднообразната игра:
- А какво се прави - попита той, - за да оставите шапката?
Но суетният не го чу. Суетните не чуват нищо, освен похвалите.
- Ти наистина ли много се възхищаваш от мен? - попита той малкия принц.
- Какво значи да се възхищавам?
- Да се възхищаваш, значи да признаваш, че аз съм най-хубавият, най-добре облеченият, най-богатият и най-умният на планетата.
- Но ти си сам на твоята планета!
- Все пак възхищавай се от мен! Направи ми това удоволствие!
- Аз ти се възхищавам - рече малкият принц и сви леко рамене, - но какво значение има това за теб?
И си тръгна.
"Възрастните наистина са много странни", каза си просто малкият принц, докато пътуваше.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Авторnana (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:41



суета на суетите



Тема Re: Другаря Костовнови [re: nana]  
Авторmami (Нерегистриран)
Публикувано13.12.08 21:49



и всичко е суета





Тема Re: Другаря Костовнови [re: mami]  
Авторpapijon (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 18:13



Колко хубаво би било, ако живота протичаше наопаки:

Първо трябва да умреш, за да свършиш тая работа и да се отървеш.
След това отиваш в старчески дом. Оттам те изхвърлят, защото си станал прекалено здрав, взимаш си пенсията и отиваш на работа. Там те посрещат със златен часовник, лимузина, къща с градина, всичкото това в първия работен ден.
Работиш 40 години докато станеш достатъчно млад, за да се радваш на почивката, която започва в университета. Пиеш яко, купонясваш и се готвиш за гимназията.
После отиваш в начално училище, ставаш дете, играеш по цял ден, нямаш никакви отговорности, ставаш малко бебе, влизаш обратно, прекарваш последните си 9 месеца плувайки в лукс с централно отопление, спа център, руум сървис при почукване по стената,
... и накрая свършваш като оргазъм.





Тема Re: Другаря Костовнови [re: papijon]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано15.12.08 22:20



Ейййй, не се спряхте с тая тема, деба и селяндурите ви мижави. Цял живот ще си останете само с тоя скапан форум, криещи се зад комбинация от разни цифри и букви. Поне си напишете имената. Изложете позиция по някакъв проблем, който ви вълнува. Дайте му гласност. Затвърдете и защитете тезата си. Наложете я в средата, в която живеете. Започнете да градите, да творите, да посвещавате. Научете се да обичате заобикалящия ви свят,вместо само да злобеете и плюете. Да се държиш мижитурски е по-лесно, отколкото да заявиш собствени възгледи. Какво искате? Пари!? Власт!? Да, те са тук във форума, както и г-н Костов, както и всичките земни и неземни блага, които ви се полагат по рождение. Ама нейсе! Продължавайте да пишете глупости и цинизми, обаче не забравяйте, че вие сте тези дребни душици еднодневки. И точно тук, никой няма да ви забележи. Защото сте безпомощни и некадърни да организирате нещо смислено. Безпомощни, защото никой няма да ви обърне внимание извън този форум. Писна ми от селски писачи, тръбачи и духачи. Айде бягайте да направите на Костов по една свирка. И чакайте господ да ви насади по някоя гънка, белким ви дойде акъла да се преместите в някой друг форум. И не забравяйте да направите така и вас да посрещат със златен Ролекс, и на вас да ви подарят къща и лимузина. Но първо се научете да правите свирки!



Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано16.12.08 11:44



Виж как добре го е сътворил човека.Не бъди толкова лош и заядлив.Погледни по-ведро на живота.А относно музикалността някому,не приемай така адвокатски нещата ,сякаш ти трябва да вършиш черната работа.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
АвторЖopo cвиpkaтa (Нерегистриран)
Публикувано16.12.08 17:58



Ейййй, не се спряхте с тая тема, деба и селяндурите ви мижави.




Страници по тази тема: << 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.