Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:30 25.04.24 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: дeтe]  
Автортaтko (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:18



Аз бях пред парламента. Честно казано отвратен съм. При първа възможност взимам децата и жената и се махам от тази държава, управлявана от необразовани и алчни хора. България? Ако някой депутат може да ми каже един факт, с който да се гордеем като държавно постижение, след Съединението, ще го призная. Ще разказвам на децата си приказки за хановете на прабългарите, и ще си мълча гузно за техните съвременници в президенството и в парламента. Срам ме е.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: тaтko]  
Авторc пaлkи (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:27



С палки, шамари и юмруци бяха бити 15-16-годишни момчета, полицаи влачиха демонстранти по паважа. Свидетел, наблюдавал насилието на полицията от прозорец в сградата на БАН, разказа за програма "Хоризонт" на БНР, че след като са успяли да прогонят фоторепортерите и тв операторите, в пространството между тази сграда и Народното събрание, полицаите са пребили от бой мнозина, ритали са ги в бъбреците и по главите.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: c пaлkи]  
Авторплaтeни (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 20:33



Протестиращите носеха плакати с надписи "Спрете да крадете!", "Да спасим Иракли", "Корупция, мизерия, беззаконие".
От импровизирана трибуна се опитаха да говорят неколцина, но почти никой не ги чу.
По-късно се разбра, че те призовавали младежите да не се поддават на организираните и може би дори платени от властта провокатори.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: плaтeни]  
Авторбaщa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:01



"Полицията просто ги е прегазила и на случаен принцип са качени в полицейските джипове, Това е полицейски терор, жестоко отношение към деца."



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бaщa]  
Автормaйka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:15



"Майка съм на 17- годишно момче, което в момента е в Спешна помощ. Шиха му главата. Не ни пускат полицаите на прегледите, с тях влиза полицай. Какво заварих, когато дойдох тук - децата бяха наредени, вързани с белезници едно за друго с кървящи глави, не се знаеше кой откъде кърви. Синът ми лично ми посочи полицая, който го е бил по пътя насам, в линейката той го е питал къде ги карат, за да ни звънне, той го е бил. Смазвали ги от бой, без да питат, основно в главата и в гръбнака."



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мaйka]  
Автормoмчe (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:24



"Бутнаха ме на земята, удариха ме няколко пъти по гърба, после лазих, бягах, атакуваха ни. Приятелите ми са в болница с разбити глави всичките. Разочарован съм. Сигурен съм, че управляващите са поръчали това".



Тема Re: Другаря Костовнови [re: мoмчe]  
Автор3OO (Нерегистриран)
Публикувано14.01.09 22:38



Двама души разказаха пред БНР, че са били вербувани, за да участват в днешните ексцесии пред Народното събрание. Още преди няколко дни те получили по 300 лв. на човек, за да провокират полицията и провалят протеста.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: sa6o]  
Авторбeзпpиcтpacтeн (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 09:15



Малко ги би полицията,дано поне съда да им даде по големи присъди че да не замърсяват по дълго време общественото пространство тези боклуци дето бяха пред парламента вчера. Не знам майките си ли търсеха там, не знам някой да ги е канил. А от това което виждам изписано вчера във форума наистина има организация от сините мърши,всичките мнения на едно място са писани но власта ще я гледате през крив макарон следващите 5 години,и ще ядете бой като мачета у дерек като вчера.



Тема Re: Другаря Костовнови [re: бeзпpиcтpacтeн]  
Авторcтpax (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 09:41



червената милиция преби децата на България



Тема Re: Другаря Костовнови [re: cтpax]  
Авторзeлeн (Нерегистриран)
Публикувано15.01.09 12:33



"Двучасовото бездействие на полицията вчера при атаките на футболните фенове и последвалите събития говорят ясно за предварителен зловещ сценарий, който цели да уплаши и спре всяка форма на самостоятелна гражданска активност и обединение с цената на побоища и пролята кръв. Независимо от агресията, безпрецедентният протест вчера обедини исканията за спазване на закона и обществения интерес на земеделците, студентите, българските майки и природозащитниците."




Страници по тази тема: << 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.