Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:57 22.10.20 
Градове
   >> Елхово
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Другаря Костовнови [re: 8888]  
Авторggc2 (Нерегистриран)
Публикувано08.12.08 23:35

ТОВА Е КАПКА В МОРЕТО 8888.

Май си забравил най-важното-ЖЕНА МУ НА КОСТОВ Е НА КАНТАРА НА МИТНИЦАТА.

Какво ти говори това.

Корупция и кражба.

Тема Re: Другаря Костовнови [re: ggc2]  
Автор guld (иноватор)
Публикувано09.12.08 10:47

Интересно ми е как стават тия неща?Моля някой просветен да ми обясни.
Между в прочем ,коя е жена му.Защо не мога да се сетя!?
Дали не бих могъл и аз да ги претеглям тия камиони,може и на око!?
Разбира се нямам нищо против трупането и координирането на парички,но какво ще ги правят,знаят ли?
Месеци наред търся в народопсихологията "Черни пари ,за бели дни",но явно съм твърде непросветен за тая работа,демек прозт.
Абе,да ви питам между другото,какви са изискванията за да станеш лакей някому?Бих могъл да стана късоглед,но това достатъчно ли е?Е,поне ще се постарая така да изглежда,но върши ли работа.
И още нещо в темата,защо лошите/злобни/на пръв поглед кучета ги връзват със здрава верига,като не веднъж съм виждал наглед добрички "свободно разхождащи се помияри" укопирали баничарниците, не веднъж да отмъкват безценната закуска от ръцете на хората.
Моля най-отговорно обяснете ми,добри хора?
Кога ще разчистим помиярите от живота си ,или поне хуманно да ги пратим на вечна почивка?

Тема Re: Другаря Костовнови [re: guld]  
Автордyчeтo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 12:14

Ще ти обясним бади рахат а и не само на теб...скоро!

Тема Re: Другаря Костовнови [re: дyчeтo]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 15:18

Дулид не знам бе човек и аз много често си задавам същия въпрос и знаеш ли до какъв извод стигнах - трябва човек всичко да ти идва от вътре ,най вече мръсното съзнание,игоизмът,ЗАВИСТА,подлостта да топиш другарчетата си за да си ти добре и т.н.
Това е много трудно да знаеш не всеки го може и как спят спокойно тези хора не знам, знам че аз си спя спокойно

Тема Re: Другаря Костовнови [re: POHИ]  
Авторaнa (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 16:04

Ами той Костов затова не спи по цели нощи и броди като сомнамбул и звъни на подчинените си посред нощите да ги вика в предприятието

Тема Re: Другаря Костовнови [re: aнa]  
Авторбepия (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 16:13

Рончо седесарче спинкай си спокойно и си живуркай животеца кротичко.Отвреме на време и поработвай по малко все пак. А иначе бъдещето е за смелите те са солта на земята но те за разлика от теб нямат спокоен сън защото мислят и за такива неблагодарници като теб,но ти никога няма да си като тях на теб водата ти е дадена да си в общата маса на вечно мърморещите и недоволни душици а такива във форума дал господ...а между другото някога осигурявал ли си поне 10 човека извън семейството си ако отговора е не няма да ме разбереш.

Тема Re: Другаря Костовнови [re: бepия]  
АвторЖopo (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 18:12

На г-н Костов можете да му направите по една свирка всички! Много добре знаете, че това е единствения мандат, който ви подариха с много купени Чобански гласове. Дотук добре, но от сега нататък? Ще се опитвате с разни дребни душевни излияния по форумите да оплюете човека. Ще си продавате бебешките дрешки и ментаците по магазините, ще злословите и плюете по един човек, който се е доказал на всички, че е професионалист във всяко едно отношение. Човекът управлява империя с милиони левове капитал! Интересите му се простират във всички печеливши бизнес сфери. Ръководител е от национално ниво. Думата му се чува навсякъде. Да, Костов е ФАКТОР! А вие кои сте, какви сте? Защо не си напишете поне името? От страх ли? Защо не се изправите открито да споделите какво не ви харесва или какво ви тревожи? Защото сте мижитурки, от най - долния слой! И преди всичко трябва да знаете, че сте от ден до пладне. Защото нашата машина работи на пълни обороти, върши работа, реализира идеи. А вие, безпомощни лаячи ще драскате по форумите, ще лафите по кафетата и така всеки ден! Защото не става само с ядене - трябва и акъъъъъъъъъъъъъл!

Тема Re: Другаря Костовнови [re: Жopo]  
АвторPOHИ (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 18:34

полека много на сериозно сте се взели пилците се броят на есен ще дойде и края на корумпираните и тогава като няма от къде да им идват безвъзмездно или да перат пари тогава ще ги видим и тези гръмки фрази дали ще ги има
кадърни - грънци

Тема Re: Другаря Костовнови [re: POHИ]  
Автор shopov62 (новак)
Публикувано09.12.08 19:28

Хайде да сме реалисти,
другаря Костов, берия и Жоро,
хайде и Елица, още кои?
Колко сте още, нагли, страхливи, кой ще ви вярва, на кого, не разбрахте ли, че колкото и да е хулен, народът ни е мъдър, елховлии също.
За какви мандати говорите?
От страх сте обезумели, обиждате от безсилие,
но отречените сте вие.
Не смейте, страхливци

Тема Re: Другаря Костовнови [re: shopov62]  
Автор1222 (Нерегистриран)
Публикувано09.12.08 19:58

Браво Шопов много си прав.

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  

Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2020 Dir.bg Всички права запазени.