Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:39 30.04.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Тема Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови  
Автор Sann ()
Публикувано12.03.11 08:24



Аз съм шокирана. Има около 2% шанс да не съм разбрала правилно какво се случва, та темата ще е за останалите 98%. Една жена - открита лесбийка, бореща се за правата на лесбийките, донякъде дори известна с ориентацията си и отричаща потребността на жените от мъже, въобще - примерът ми за лесбийка, започва връзка с... мъж (бащата на моя позната).
Аз съм младо, неопитно, и не мога да проумея случващото се. Някой може ли да ми помогне, като ми обясни как лесбийка се влюбва в мъж? И дали лесбийка наистина не означава, че жената просто не е срещнала подходящия мъж? Никога през ум не ми беше минавало да подкрепя подобна абсурдна, според мен, теория. Но сега... Направо не знам какво да мисля. Виждала съм по-невероятни неща, но, не знам защо, това умът ми не го побира.



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: Sann]  
Автор carroll ()
Публикувано12.03.11 13:24



Може и да е бисексуална...а доколко тази връзка е сериозна? Те наистина ли се обичат?
Всяко правило си има изключения. Това не ме шокира. По-скоро това,че има връзка с бащата на твоя позната. Според мен, тя иска да докаже нещо на другите или на себе си...а именно,че може би не е лесбийка...

Редактирано от carroll на 12.03.11 13:25.



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: carroll]  
Автор Sann ()
Публикувано12.03.11 13:39



Никак не е бисексуална и няма никакъв проблем с ориентацията си, лесбийка до мозъка на костите... Е, вече и това не мога да твърдя със сигурност. Нямам представа доколко е сериозна връзката. Не я познавам лично, само детето познавам.



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: Sann]  
Автор EllenDeGeneres (alone)
Публикувано15.03.11 08:36



Въпросите, които задаваш ми напомнят за Ан Хечи навремето. И аз бях изумена от внезапната промяна на сексуалната й ориентация. Оттогава не я харесвам като актриса, защото това, което направи си беше един вид предателство. Не само че заряза тогавашната си приятелка и тръгна с мъж, забременя, дори се омъжи за него. Случват се такива неща, но само с БИсексуални жени, мислещи се за лесбийки. Рано или късно се осъзнават. А дали 100% лесбийка би могла да започне сериозна връзка с мъж, според мен това не е възможно.

Редактирано от EllenDeGeneres на 15.03.11 09:11.



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: EllenDeGeneres]  
Автор Sann ()
Публикувано15.03.11 09:59



И според мен не е възможно лесбийка да се влюби в мъж. И съм убедена, че жената е 100% лесбийка. Едно от двете не е вярно. Мисля, че ключът е някъде във "влюби в мъж". Причини за страни връзки - много... Но това е след като помислих повечко по въпроса. Първосигнално свързвам връзката с любов, затова така се изненадах.
Засега, предвид обстоятелствата, само едно обяснение ми хрумва, но то обяснява мимолетен секс с мъж, не сериозна връзка. Та още съм в чуденка...



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: Sann]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано22.03.11 18:57



мимолетен и оплодителен секс с мъж, възможно ли е да се опитва да забременее?



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: 24.7]  
Автор Sann ()
Публикувано22.03.11 20:24



Не е мимолетен секс, сериозна връзка е. Но да оставим жената, тя само провокира темата. Въпросът се измества по-скоро към това дали сериозната връзка задължително означава любов и как между лесбийка и мъж може да има любов... Или не е любов, а изгода, или е бисексуалност. Не ми се залага, но съм убедена, че не е бисексуалност. Както бях убедена, че лесбийка не може да се влюби в мъж :-)
Както казва Айнщайн, всичко е относително...



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: Sann]  
Автор bad girl Jo ()
Публикувано22.03.11 21:31



офф, то голямо анализиране, голямо чудо. ами приеми пък, че има жени, самоопределящи се като лесбийки, на които от време на време им се прави секс с мъже.



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж???нови [re: bad girl Jo]  
Автор Sann ()
Публикувано22.03.11 22:12



Добре де, не ми се карай :-)))

Ако беше само секс, и аз разбирам, но не е. По света и по-големи чудеса има, така че съм ок, но ми е интересно как става с любов :-)

Редактирано от Sann на 22.03.11 22:14.



Тема Re: Лесбийка - жена, несрещнала подходящия мъж??? [re: Sann]  
Автор 24.7 (L-Girl)
Публикувано23.03.11 14:16



Измислих!


Мъжът може би е хомосексуален транссексуален и вътрешно се чувства жена.
Затова двамата (всъщност двете) се привличат и обичат.
Съвсем просто е...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.