Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 17.05.24 
Запознанства
   >> Ева и Ева
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Днес видях тази тема  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано30.06.11 14:53





Зачетох се в нея и в коментарите към нея. Разни хора и разни мнения, повечето от които удивително стереотипни и досадни. Хвана ми окото №10, който поне се беше опитал да разчупи малко ситуацията. Защо го пиша ли? Снощи в трамвай №11 две девойки около 15-16 годишни първо си пускаха езици, после се шамариха и скубаха косите и накрая слязоха от различни врати. Това всичкото за има-няма 4-5 минути между две спирки. Еманципация? Или желание за демонстрация? Ако е второто - какво биха искали да демонстрират? Изпаднах в дълбок потрес от собствената си невъзможност да схвана нещо. Май затъпявам



Тема Re: Днес видях тази теманови [re: lnfinity]  
Автор arrabbiata (новак)
Публикувано30.06.11 22:32



Дълбока, непостоянна и неразгадаема е лесбийската душа. При децата всичко е на много бързи обороти. Сменят сексуалност, влюбват се, намразват се, живеят и умират в 5 минути. Иначе казано - затъпяла си, но това не е оправдание да стоиш все още в дълбок потрес.

Какво ли би било, ако бяха две момчета.....



Тема Re: Днес видях тази теманови [re: arrabbiata]  
Автор Sann ()
Публикувано30.06.11 22:37



По някаква непонятна причина с Infinity е по-подходящо да използваш мъжки род. Води се от мъжки пол. Нещо като лесбиецът на клуба.



Тема Re: Днес видях тази теманови [re: arrabbiata]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано01.07.11 08:27



С две момчета пак щеше да бъде същото. Мерси отдъхнах си

В интерес на истината, като че ли момчетата са по-срамежливи. Пък затъпяването е неотменна част от човешкото развитие



Тема Re: Днес видях тази теманови [re: Sann]  
Автор arrabbiata (новак)
Публикувано01.07.11 08:28



Ако съм обидила някого/някоя с пола в обръщението ми, моля да ме извини. Не само не следя лесбийците тук, ами и не мисля, че това би имало някакво значение за мен в конкретния случай.



Тема Re: Днес видях тази теманови [re: lnfinity]  
Автор arrabbiata (новак)
Публикувано01.07.11 08:33



За затъпяването - да, как иначе ще се почустваш сит, ако не си бил гладен? Не са по-срамежливи момчетата, просто "обществото" по-лесно приема момичешките експерименти.



Тема Re: Днес видях тази теманови [re: arrabbiata]  
Автор liberr (the free one...)
Публикувано01.07.11 09:33



светът преминава от патриархат към матриархат :) всичко с времето си...само се чудя какво следва





Тема Re: Днес видях тази теманови [re: liberr]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано01.07.11 09:36



Полиархат





Тема Re: Днес видях тази теманови [re: lnfinity]  
Автор FaceOff 8 ()
Публикувано01.07.11 09:46



още не съм си излочила кафето и те прочетох като ПолиРахат

.после се усетих,че нещо логиката липсва

Houston, can you hear me?

Тема Re: Днес видях тази теманови [re: FaceOff 8]  
Автор lnfinity (Shadowchaser)
Публикувано01.07.11 11:09



Разсмя ме. Нямам позната на име Поли






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.