Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:34 28.04.24 
Здравна
   >> За наркотиците
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема как да спранови  
Автор vladinc (непознат)
Публикувано03.03.04 00:22



Помогнете ми да спра с хероина, какво трябва да направа, през какво трябва да мина.. До някъде съм стигнал но не знам колко още ще мога да продължа .. така самичък. Преди смърках, сега го взимам венозно.. като спра за 1 -2 дни и имам чувството че ще умра от болка - и психическа и физическа. Седя в нас - завит с едно одеало, треперещ и само се моля всичко най-накрая да свърши. Приятелите ми ме изоставиха, останаха само тези които са като мене - наркомани. А на тях не мога да разчитам за помощ.
Прибирам се вечер от работа в тъмната си студена квартира, не вечерям, не ми се хапва нищо.. и заспивам с ням вик на устниите. Самичък в тъмнината. Сутрин се събуждам в студената стая и тялото просто отказва да се движи с цялата тази болка в него. .. и още много , и още много.. кажете ми какво да направя, с кого да говоря, към кого да се обърна за помощ, как да спра тази въртележка от болка и самота която ме обгражда



Тема Е нема начин, бате ....нови [re: vladinc]  
Автор pirogovec (лъвче)
Публикувано28.02.04 09:22



Всъщност има, но ти трябва помощ, поне в началото - родители, приятели. Доста ще ти е трудно сам, но не и невъзвможно. Успех!!!

Мразим да мислим, легам да спим...


Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор synaesthasia (psychonaut)
Публикувано28.02.04 11:43



На първо време се запиши на метадонова програма. Свържи се с лекар или неправителствена организация, които да те насочат. Трябва да преодолееш болката от абстиненцията и колкото по бързо спреш имаш толкова по-голям шанс. Вземи се в ръце и се концентрирай върху всичката си воля. Отказването на хероина е едно от най-големите изпитания, през които може да мине човек. Сигурен съм, че все някаква мотивация имаш да спреш и да продължиш напред.
Бъди силен!
Успех!



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор vladinc (непознат)
Публикувано29.02.04 09:51



kum koi moga da se oburna za kvalificirana pomosh v plovdiv.. nqkoi moje li da mi kaje.. telefon , adres, e-mail . vsi4ko shte mi bude ot polza.. i kude da se zapisha na tazi metadonova programa? kum koi da se oburna v plovdiv??



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Автор *cлънчицe (залязващо)
Публикувано29.02.04 23:18



до вторник ще имаш инфото :)
ще ти пиша- или тук, или на бележка



Дръж се, и не се предавай

~~~SuN~~~

Редактирано от *cлънчицe на 29.02.04 23:26.



Тема освен ако не е прекалено лично...нови [re: *cлънчицe]  
Автор HellМодератор (слънце с носле)
Публикувано01.03.04 01:00



по-добре пускай инфото тук.
Може и на някой друг да му е от полза.

за което благодарности




Тема Re: как да спранови [re: *cлънчицe]  
Автор vladinc (непознат)
Публикувано01.03.04 08:52



4akam s neturpenie... blagodarq na vsi4ki vi



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторmami blu (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 11:25



Здравей, честита Баба Марта!
Разкажи ми за себе си повече. На колко години си. откьде си, лекувал ли си се досега и как. Ти си направил пьрвата стьпка - признал си пред себе си, а вече и пред други, че имаш проблем и не можеш да се справиш сам. Ако наистина си решил да скьсаш сьс зависимостта, пиши ми. Аз сьм майка на бивш наркоман и сьм преживяла целия ужас и ще те разбера, каквото и да споделиш.



Тема Re: как да спранови [re: vladinc]  
Авторmami blu (Нерегистриран)
Публикувано01.03.04 11:46



Разбрах,че си от Пловдив. Аз сьм от Варна.Тук има клиника за лечение, дневен центьр за тези,които са минали абстиненция и изпращаме в комуни, който иска, Обади се на тел, 052 302 387. Аз се казвам Дарина, но който и да е на телефона, ше те изслуша и посьветеа. Не се хващай на метадон - по-страшно е от хероина.



Тема Re: освен ако не е прекалено лично... [re: Hell]  
Автор *cлънчицe (залязващо)
Публикувано01.03.04 15:31



мда, и аз така мислех :))

ок, само да получа инфото и го пускам веднага

~~~SuN~~~



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.