Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:00 23.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Kittana]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано17.11.08 18:06



Eхе здравеи Китана
Разбира се ,че ште те приемем

.Аз само исках да спомена че ние с тебе сме нешто като стартови близначки по датата на започване на диетата(аз сашто я започнах на 20-10-08)и много ште се радвам да си помагаме за напред.Оште веднаж добре дошла и много свалени грамчета и колограмчета от тук на сетне.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано17.11.08 18:35



Дорче здравеи мила
само да те помоля ако може да ме подправиш в тамличката с минус 2 кг.Вапреки, че малко кривнах от релсите тези дни ,днес сутринта като се премерих и сам по малко с 2 кг.Благодаря на тебе и на всички момичета в клуба че ви има и и че ни показвате правилния начин да осаштествим мечтите си





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: davidmama]  
Автор Kittana (Отнесена)
Публикувано17.11.08 19:35



Че да ме запишете и мен в таблицата, като гледам - доста добри резултати има там, браво, може и на мен да ми потръгне :) Инфото:
фаза 2
възраст 27
ръст 176
дата 20.10
кг 88
сега 81 (претеглени в петък)
цел 60 (според Дюкан трябва да съм 63, но се надявам поне 60 да успея да задържа)
davidmama, като гледам и еднакво сме свалили, само че аз имам мааалко повечко да свалям :)
Приятна вечер на всички!

П.С. Ей, не мога да я сложа тая линийка, беее, помощ!

Редактирано от Kittana на 17.11.08 19:37.



Тема 88!!! 88!!! 88!!!нови [re: Dorchester]  
Авторfractal (Нерегистриран)
Публикувано17.11.08 19:40



Миличкииииииииииииииииииииииии - г-н Кантар се смили най-после!!!!!!!!!!!!
Цвъкнах и 3 снимки в албума - кофти е осветлението, извиняваите, но тъкмо разни подробности, podleжащи на сваляне, не се забелязват на пръв поглед!






Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Kittana]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано17.11.08 20:03



Да еднакво може да сме свалили ама не забравяи че ти си доста по високичка от мене Китанка





Тема Re: 88!!! 88!!! 88!!!нови [re: fractal]  
Автор davidmama (непознат )
Публикувано17.11.08 20:07



леле мила направо друг човек си ,само така



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: davidmama]  
Автор Kittana (Отнесена)
Публикувано17.11.08 22:02



davidmama, и по-дебела, и по-дебела


А може ли да ви запитам какво ядете между основните хранения, аз ям кисело мляко, яйца и краставица (в ПЗ), ама вече взе да ми писва
Приятна вечер на всички

[image]http://tinyurl.com/6bf7lf[/image]

Тема Re: 88!!! 88!!! 88!!!нови [re: fractal]  
Автор Ayame (kobayashi)
Публикувано18.11.08 00:13



Аууу, какви скули!!! Завиждаммм





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: Dorchester]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 14:22



Здравейте,милички.Отдавна не съм писала,но си карам 3та без проблеми .
Дорче, би ли ме корегирала малко в табличката,че вече не е съвсем актуална.Настоящи кг-66([

65-66) .И моля те,махни тази цел70,че ме плаши .66 е добре,което автоматично удължава 3та до 20 -04 -09.Но ще го преглътна.Обичам ви момичета,не се отказвайте и вярвайте в себе си.
ААА,да не забравя,и аз съм за среща в София.Много ще се радвам да се запознаем.Хубав ден от мен и успех.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 23нови [re: caни]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано18.11.08 16:34



Сани, поправих, но не ми е ясно как е станало това объркване.
Вий фърлихте ли едно очо на албумчето на нашия Рицар, а, А?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.