Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:27 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Дeбeлaнka]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 19:03



Рада, поздравления и от мен! Чудесно е да може човек като минава край огледалото да се оглежда в него, а не да извръща глава на другата страна

Много се радвам на резултатите на всички, а тези, които се бавят....да не се безпокоят. Постоянството им ще бъде възнаградено Аз започвам все повече да се харесвам и.... когато минавам край огледалото започнах наново да извръщам главата си на другата страна, ама не защото не мога да се гледам, а ме е страх да не се влюбя в себе си



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: edna_juli]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано30.08.08 00:32



Здравейте компанията!

Целувки и от мен!
Ах, Рада!Браво!!!Успешно продължение на усилиятя ти!

Аз сега разбирам ,че задължам ,даже качвам килца когато съм на ПЗ от...доматите!Аз просто откачам за домати и когато съм на ПЗ се "оливам"с тях!Ясно, ако не ги спра, поне трябва да ги намаля !
Успешен утрешен ден!Спокойни сънища момичета и да свалите тази нощ поне един килограм!



[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано31.08.08 00:16



Здравейте всички! Макар да е доста късно, ми се ще да споделя за днешните си занимания. Почти целият ми ден беше запълнен с подготовка на зеленчуци за зимата. Опекох и почистих 10 кг. патладжани, нарязах 10 кг. тиквички и ги набутах във фризера в компанията на 20 кг. домати (за готвене). За утре имам подготвени 25 кг. червени пиперки, които трябва да бъдат изпечени и също да се озоват там. И за съжаление това са всичките ми идеи за зимнина, която да е съвместима с режима на Дюкан. А от друга страна, искрено вярвам, че по някое време през зимата ще се озова в трета фаза, в която зеленчуците са изключително важна част. Много се съмнявам, че посред януари или февруари ще има свестни домати или краставички. Така, че какво освен зеле с моркови или цвекло смятате за подходящо за зимните месеци? И как смятате да съхраните плодовете, по които преглъщаме през цялото лято? Ако имате идеи, моля споделете ги! МЕЧОПУХ, ти веднъж ме спаси с прекрасните си изварени топчета, моля давай идеи отново! И всички останали, ако имате нещо наум, казвайте (само отбелязвам, че изчетох внимателно темата за дюкански туршии, но там освен кисели краставички със сол и евентуално кисело зеле, нищо не ме впечатли).

Редактирано от Kukita на 31.08.08 00:19.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Kukita]  
Автор TEDl444 (tedi)
Публикувано31.08.08 09:13



Здравейте Милинки, на 23.08.08 крайно тегло - 65кг. Влязох в захранване, но нямах време да се отчета, но поне ще ви покажа снимки! ако ми обясните как става качването им!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: kateluna]  
Автор g_gery (непознат)
Публикувано31.08.08 10:27



Здравейте на всички. Ето ме отново, този път в по-добро настроение

. През ударния период не свалих и грам, бях много отчаяна. Но веднага щом започнах със зеленчуците, започнах да свалям. Сега съм на 5 ден от втора фаза и съм -2кг. Чувствам се много добре, леко ми е и вече имам стимул да продължа. Друго си е да се ядат и зеленчуци, не виждам причина да се качва от доматите. От утре ми предстоят 5 дни на чисти протеини.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор bobi786 (tq)
Публикувано31.08.08 10:42



Дориии....имам радост, още един кг надолу най-после....(т.т -23 вече)....уфффф....много трудно се свалят тези последни кг бре...а сега като знам че и ще трагвам на почивка за 10 дни (на санаториум в Хисар заради стара дискова херния)как ли ще се върна....дано да устоя на изкушенията......





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор нa Axил жeнa мy (м т к)
Публикувано31.08.08 11:48



Здравейте!

Присъединявам се към вас, ако може.



Ден 1, начално тегло: 88, цел - към 65.

Цял живот съм дебела, чудя се има ли шанс за такива като мен.






Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: нa Axил жeнa мy]  
Авторedna_juli (Нерегистриран)
Публикувано31.08.08 13:26



Прочети първата страница на темата . Там има една табличка с резултатите на някой от нас. И после като я разгледаш... мисля че няма начин пак да зададеш същия въпрос. Цифрите най-добре говорят





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: edna_juli]  
Автор edna_juli (непознат)
Публикувано31.08.08 13:34



само да видя дали ми излиза линийката



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: edna_juli]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано31.08.08 15:44



Целувки и отслабващ ден от мен!


Във фризера маже да се слагат всички зеленчуци в комбинация каквато ти хареса!Но плодовете се разкашкват като се замразят-не става.Освен ако имаш да правиш някакъв десерт със...плодово пюре!А за туршиите-просто аз се отказвам от тях тази година!Трябва да слагаш захар или най-малко много сол в марината-иначе няма да стане нищо!Ще направя само 2-3 буркана от старата ми рецепта -за гости!Отивам да готвя! И като бързам -правя правописни грешки!Милост!Но вече направих едната порция зеленчуци за фризера!



[image][/image]

Редактирано от kateluna на 31.08.08 17:56.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.