Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:31 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор Kukita ()
Публикувано28.08.08 12:39



Здравейте всички упорити и мотивирани дюканки! Виждам, че има още новоприсъединили се към стройните ни редици (имам предвид от стройни дами

)! Добре дошли и успех!
Аз вече съм си у дома (от снощи) и ако щете вярвайте, още не съм разопаковала багажите, но съм зад компютъра! Бързам да споделя, че при мен режимът действа и по време на отпуската - вече видях 69 кг. на кантара! Така, че Дорче, в нашата табличка има още минуси! Вярно, че много се стараех да съм стриктна, но все пак се хранех по заведения и кой знае как бяха приготвяни шишчетата, рибите или пилешките пържоли. И все пак - килограмите падат! Споделям всичко това, за да стимулирам момичетата, които сега започват и се притесняват от нежеланието на кантарът да помръдне. Няма начин да не отслабнете! Трябва ви само инат! Аз имам непрекъснати дълги периоди на задържане - по 3 седмици, че и повече, и след това за ден - два се сриват по 2 килограма, че и повече. Хапвайте повечко, и успех!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Kukita]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано28.08.08 14:27



Браво, Кукита! Записах те.

Matea и Realthing, явете се на проверка! Каква е тая вечна първа фаза, ама ха - не знам какво да пиша!



-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: kateluna]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано28.08.08 14:41



Хей ме на!
Тук съм, ама нямам нищо за хвалба. Стоя си на тези си килограми и не помръдвам! Поне вече знам от какво задържам - хормонален проблем /ЕГН - да ме прощава Кателуна, ама това е!/

! Но докторката ме убеди, че е временно и ще се оправя. Дано, защото вече ми писна! А иначе на мерки го докарах до едни цифри, дето не съм ги виждала от младежките си години почти! Приятели и не съвсвм казват, че съм отслабнала още, ама аз в момента се чувствам попухнала и не мога да забележа дали е така! Но сигурно е вярно, защото днес си купих блузка рсзмер китайско XL, докато преди време зорлем се побирах в един размер, дето ме е срам да си го кажа - поне 2 педи X-ове преди L-а ! Чак не можах да повярвам! Е, аз май пак намерих за какво да се похваля!
Тонкиссс, хапвай трчките само до обяд, яж повече рибка и пилешко месо /може и заек - разлика в цената почти няма/, яйца /повече белтъци/, и вместо сирене - извара. Има една обезмаслена извара на "ОЛИМПУС" - много е вкусна! Има я в "КАУФЛАНД" и в "ПИКАДИЛИ". На други места не съм я виждала!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: mecopuh]  
АвторPaдa (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 02:02



Току що се връщам от работа,късничко е,но не мога да не споделя моята радост!
За тези,които не ме помнят и знаят-49год,старт от 90кг,желано тегло 75кг,начало 28юни Само 2 месеца досега
МОМИчЕТА,ако искате вярвайте от 2 дни вече съм 75!!!!!


Не зная как стана,само за 2 месеца!Всъщност ЗНАЯ-много стриктно изпълнявах всичко,което трябваше-няма да повтарям-всички го знаете.
Малко инфо за новите-ударна 7 дни-свалени 5,5кг Втора фаза-5/5 В ПЗ дните,когато хапвах домати задържах килца,когато се задоволявах с краставици,зеле,салата от зелен фасул-свалях по 200-300 грама на ден
Дорче,не влязох в таблицата,защото ръст 160 и кг 75 не са хвалба,но писах някъде-съразмерно развита,стегната-харесвам се по-закръглена,не умея да направя снимки,тогава бихте се уверили,че не изглеждам пълна!
Понеже очаквам в Трета фаза да кача 2-3кг,ще продължа Втора до 72кгМоето оптимално тегло,което изчислих по Дюкан е 72кг.
В дните,когато ми "причерняваше" за диня с лъжицата загребвах 1-2 хапки-не повече от 4-5 пъти,"прегреших" и с 3-4 праскови за 2 месеца,когато почина свекърва ми и на помена опитах 3-4 неща за Бог да прости-така беше редно мисля-изброявам тези неща подробно,защото това е голяма победа на волята ми.Желанието ми да се харесвам в любимите дрехи беше по-силно от всичко,знаех,че ако се отпусна на д ругия ден ще имам угризения на съвестта-толкова зор,а едно плюскане да ми съсипе радостта и да задържам кг-не ,това не исках!Колко леко и ведро ми беше,след всеки свален грам и килограм!Може на някой да му се струва,че съм се вманиачила,но ви уверявам,че другото ми даваше стимул за живот,самочувствие.Децата и съпругът ми ме подкрепяха/понякога и шеговито/,а мама ,въпреки напредналата си възраст,се кани да вталява миналогодишните костюми за есента.Обувките дори ми са широки!
Задължителните овесени трици и водата/2-2,5л/-те дават своето!Ползвах течен парафин/рядко/ , калиева сол,втория месец и пектин.Това са моите "чудеса"
Както писах ще продължа до 72 кг.Искам да кажа от сърце на всички вас-упорствайте и ще успеете!Моята воля и оптимизъм успяха,ще можете и вие!
Зная,че битката за запазването на резултата ще е сурова,но и зная какво преживях,за да постигна това.Следващите 150-180 дни са много...но имам всички вас.Нямах време да пиша редовно,но всеки ден ви чета,на някой много се радвам,на други се ядосвам-не унивайте момичета,а мислете,че ако не днес,то утре или след дни ще имате желаното!Нима една жена на възраст като моята може,а вие по-младите-не!Не се подценявайте,а мислете как ще се харесвате след 2,5 ,8 свалени килца,как ще разхождате дупета в дънки и педя полички!Ех,да съм на ваше място...То жената ако няма самочувствие с физиката си не е за никъде,ни пари,ни образование могат да са й достатъчни...
Успех на всички!Да е жив и здрав Дюкан!Пак ще ви навестявам и рапортувам!Целувам ви всички по отслабналите бузки!!!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор matea (непознат )
Публикувано29.08.08 09:44



тук съм и аз но съм + 2 кг последните 5 дни зялото семеиство сме със стомашни проблеми било вирос само ориз и пе4ени ябълки от днес съм пак на протеини аз отслабвам най-бързо без мле4ни само с половин кофи4ка к мляко с триците за закуска и на ве4еря само месо



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Paдa]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано29.08.08 09:57



Рада, страхотен резултат! За доматите не бях забелязала, но и при мен е така- щом ги включа в П/З и веднага качвам 300 грама. През трета фаза килограмите не се увеличават, ако спазваш режима, така че по-смело! На всички желая усмивки и приятен уикенд!





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Paдa]  
Автор Kukita ()
Публикувано29.08.08 10:03



Рада, поздравявам те с постигнатото! Иманно защото всички знаем какво ти е струвало, затова и толкова се радвам на успеха ти. Особено в твоя случай - с мъката, която преживя, това е изключително постижение, което да стимулира всички ни. Пожелавам ти с лекота да достигнеш новата си цел и безпроблемно да я задържиш!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано29.08.08 11:42



УРА!!!
След повече от месец без да мръдне, кантара най-после ми доказа, че не е развален!

Минус 600 грама - 400, които бях качила от разни рабърникани хормони и 200 г. реално свалени!!! Вече съм точно 96 кг.
Доричка, коригирай ги в табличката, че започнах да се изнервям толкова време да виждам срещу името си едно и също число!
На всички успешно режимстване!
Целувки!!!

Редактирано от mecopuh на 29.08.08 11:50.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: mecopuh]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано29.08.08 11:46



Коригирах и линийката, да видим дали ще се получи!



Стана!!!

Редактирано от mecopuh на 29.08.08 11:48.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: mecopuh]  
АвторДeбeлaнka (Нерегистриран)
Публикувано29.08.08 17:02



Здравейте,отслабващи момичета,
много ви се радвам и редовно ви чета.Сега имам повод да се похваля,успях да сваля един килограм,благодарение на съвета на Дори,да ям предимно риба.Бях зациклила и много,много време нямаше резултати.Днес съм щастлива ,че отново има движение в правилната посока.Надявам се да продължа със същото темпо,знам че е бавно,но поне свалям.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.