Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:53 21.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16 [re: mecopuh]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.08.08 11:54



В никакъв случай трета фаза, Мече. След това ще ти е адски трудно!

Просто не се отказвай... Много дългичко става при теб... знам. Сигурна съм, че още малко да устискаш, и после ще паднат две наведнъж, вярвай!


Уф вече се чудя... последни мерки, авторски, от Дюкан - увеличаваш ходенето. Студени душове. Ледени напитки, смучене на лед. Това последното ми се струва гнусно, но... може пък да действа.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Редактирано от Dorchester на 22.08.08 11:57.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16 [re: Dorchester]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано22.08.08 12:59



Благодаря за подкрепата!
Не, че се бях запътила да влизм в трета, ама четях Дюкан и реших да пиша и на вас!

Вече ми писна от този кантар! Преди месец му смених батериите и от тогава ми е сърдит- не ще да показва по-малко и това е! Заходене - ходя, аз не съм спирала, на тия жеги забравих какво е топла вода, щото на всичкото отгоре то и отвътре ми е горещо /ЕГН/, водата дето я пия стои в хладилника, в работата климатика е на 18 о, за да влезеш в стаята първо разгонваш пингвините и т'ва е! Не и не!!!
Виж, това с леда не съм го пробвала, но ще опитам - красотата изисква жертви!

Редактирано от mecopuh на 22.08.08 13:03.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16 [re: mecopuh]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано22.08.08 14:20



Два варианта:
1. Кантарът се е повредил при смяната на батериите, и показва само последно измереното тегло.


2. Задържаш вода. Нормално е - жега.

Виж на мерки мърдаш ли.



Тема Как да се справя с проблема? [re: mecopuh]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано22.08.08 14:20



Здравейте, много ми е мъчно, за една седмица съм ходила по голяма нужда само веднъж и то като пих зелен чай. Триците не ми помагат


Посъветвайте ме нещо.



Тема Re: Как да се справя с проблема? [re: tonkisss]  
Автор WildberryМодератор (bitter)
Публикувано22.08.08 14:23



Ако имаш предвид нормален зелен чай, а не китайския Сание - нищо не ти пречи да го пиеш всеки ден, щом ти помага.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16 [re: Wildberry]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.08.08 14:43



В отговор на:

1. Кантарът се е повредил при смяната на батериите, и показва само последно измереното тегло




Виж, за това хич не се бях сетила.

Що се отнася до жегата и водата... не ми е ясно как се получава. Може ли малко теория?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Как да се справя с проблема? [re: Wildberry]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано22.08.08 14:43



Не, става въпрос точно за Сание. Купила съм и билката. Знам че е силен и не искам да прекалявам.



Тема Re: Как да се справя с проблема? [re: tonkisss]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано22.08.08 14:45



Течен парафин в сосове и салати пробва ли?

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16 [re: Wildberry]  
Автор mecopuh (доста по-втален)
Публикувано22.08.08 14:51



Кантара не е повреден. Това беше първото, което проверих. Виж за водата си права - чувствам се като плондир. Не знам как точно се случва, защото си посещавам 00 нормално!





Тема Re: Как да се справя с проблема? [re: Dorchester]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано22.08.08 15:01



Отидох да си взема течен парафин от диетичния магазин и жената която продава ми дръпна една лекция, че бил много вреден и аз се отказах. Затова не съм го пробвала.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.