Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 17.05.24 
Здравна
   >> Диети
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: edna_juli]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано27.08.08 13:27



Девети ден нищо





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: tonkisss]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.08.08 14:44



Давай менюта.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта


Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: Dorchester]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано27.08.08 15:40



Първите шест дена карах ударния, тогава си правих варени воденички взимах си по една шепа подправях и ядях, соленото кексче на Дюкан ( с извара, яйца и трици), варено пиле, кремче си направих, кис. млеко 0.1%, извара, яйца. Тази седмица като минах на ПЗ в понеделник на работата ядох кис. млеко с трици, вечер пица - дюканска, вчера на обед един домат със 0.100гр. обезмаслено сирене, вечерта домат със 2 варени яйца и пуешко филе, днес 9тия ден пак на обед ядох 1домат със 100гр. обезмаслено сирене, довечера мисля да си задуша в хирмитика пресно зеле, настъргани домати и пиле.
Не закусвам - понеже все бързам сутрин, пия доста вода.
И така днес ми е 9 ти ден и не съм мръднала можеби около 0.500гр. Старая се да не бъркам, но...



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: tonkisss]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано27.08.08 15:54



Искам да поясня, че всички тези рецепти ги черпя от форума. Приготвям всичко без абсолютно никаква мазнина и гледам всичко да е стриктно.
Няма да се отказвам, може би малко по-бавно става (на че за 9дена трябва да има чудеса, но поне килце да бя свалила

).
Продължавам и ако до два месеца няма ефект тогава ще се откажа.



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: tonkisss]  
Авторcaни (Нерегистриран)
Публикувано27.08.08 17:02



Аз бих те посъветвала да махнеш сиренето. Всички твърдят ,че не е режимно . Вземи си извара. За солените неща открих ; пършевица; и ми се получават страхотни. За десертите си взимам ;Маджаров ; или ;Жоси;. Не губи надежда. Аз този почти месец съм свалила само 2 кг .Един след друг в ПЗ дните по време на МЦ. А когато трябва да свалям- нищо. Имай търпение. Понякога се свалят обиколки ,кг после се виждат. Имаш ли всъщност от къде да свалиш? Провери се с калкулатора. Ами толкова мога да ти бъда полезна.





Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: tonkisss]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано27.08.08 17:16



Привет и от мен!!

Вие сте ми първата голяма дюканска любов и няма да ви изоставя!Къде са старите дюканки?Kukita,Mechopuh,Корсичка?Добре дошли отново в редиците на edna_juli и Водка в морето
Аз днес правя два месеца откакто се влюбих в Дюкан!!!На стари години нали знаете съчките горят с бурен пламъкИ ще съм му вярна...е,докато мога!Живота ме е научил да не се вричам лесно, но трябва да обичаме себе си егоистично и да ползваме максимално благините...сега дадени ни от Дюкан!Аз за сега съм доволна от него!Мисля че той-от мен!!!
tonkisss-миличка ,няма начин да няма резултати.Нещо бъркаш някъде!Млякото да не повече?Намали го до 400гр.И солта!Да не задържаш вода!И триците /в какъвто и да са вид/само до обяд.Направи си ревизия на храненето и ще откриеш причината!

Целувам ви!Успешни минуси!



[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: kateluna]  
Автор DorchesterМодератор ()
Публикувано27.08.08 18:04



Кателуна, уби ме направо с тая "водка в морето"...


Честити два месеца!

На Тонкисс всичко хубаво сте й препоръчали. Сиренето да откаже, да... Добре ще е да се замени с извара и триците до обяд, а аз бих добавила - задължително на закуска в нейния случай и то в кисело мляко за известно време. Трябва да се яде по-често и по повече, повече месце и рибка. И много вода.

-----------------
Дюканка в доживотна четвърта

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: kateluna]  
Автор lodka_v_moreto (новак)
Публикувано27.08.08 19:32



Хехехехех, на мен Водката ми е позволена, но само по едно и само в дните с гала вечери. Сладка правописна грешка! Стискам палци на всички за нови показания-победи!



Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: lodka_v_moreto]  
Автор kateluna (приятел)
Публикувано27.08.08 21:12



Грешката е супер!Ако съм на твое място направо ще се преименувам!

Все пак моля-пардон!



[image][/image]

Тема Re: Отслабвам с Дюкан 16нови [re: kateluna]  
Автор tonkisss (непознат)
Публикувано28.08.08 10:09



Благодаря много на всички, тези 5 дни на протеини които ми предстоят няма да докосна сирене (макар че не надвишавам 0.400гр. на седмица), за триците - наистина ям и вечер (но нормата си е спазвах - до 3с.л. на ден) и с кис. млеко уж не прекалявам. Алкохол не близвам, странно?
Ще продължавам няма да се откажа, в килцата няма разлика за сега, но като че ли усещам един панталон по който се меря че ми е станал малко по-широк.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.