Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:22 30.04.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Изкуствен маникюр за котнови  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано19.02.09 01:31



Прювет! Нашите рани още не се махат. Поизветриха малко, но от няколко дни
бърша всеки ден кървави стени, покривки и плотове. Разбира се, това е ама най-малкият ми дерт. Ужасно ме потиска цялата тази кръв и тези гадни рани. Просто не е нормално... Ще потърся хомеопата, за който Джими ми каза. Обаче ми се иска да й сложа изкуствени нокти, защото си мисля, че няма да се разранява така с тях. Някой има ли в наличност за две задни лапи! Ако е от София, просто ще го срещна на удобно за него място с моя приятелка, която ще даде веднага паричките и тя ще се разправя с пращането до мен. Моля ви!





Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано19.02.09 09:11



Нашия вет ми показва такива джаджи. Донесъл ги брат му като идвал от незнам си къде. Като изляза днес ще мина да питам и ще ти кажа.



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано19.02.09 11:37



Не се ли оправя Раянка, милото котенце ?


А все пак вашият вет уточни ли от какво са раните ?
Ако не върви лечението защо не помислиш за оставяне за известно време на стационар - най-вече с цел да се открие причината ...



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано19.02.09 19:12



Относно силиконовите "нокти". Нашите ветове имат един комплект, 40 бр., 2 тубички с лепило (купен от Щатите). Ако те интересува, ми пиши имейл или най-добре ми звънни (0885396300) да ти кажа цената и евентуално как може да ги получиш.



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Людмил Ц]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано21.02.09 00:39



Людмиле, утре ще ти се обадя!

Джими, да още не се махат! Лекарите взимаха проби, настоях да й се направят кръвни изследвания - всичко е ОК. Според тях, е нещо на психична основа. Аз миналата година хубаво сънувах психиатрична болница за котки, но във връзка с Бухала. И тъкмо да я оставя на стационар за изследвания, и в последния момент изсънувах как я грабвам и си счупвам краката от тичане по стълбищата

.
Ако някой знае котешки психолог или литература по въпроса, нека да сподели!
Аз ще потърся в нета.
До скоро!



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано21.02.09 11:30



Милото то! Пожелавам ви да се оправяте по-бързо!



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано21.02.09 11:40



Какво ли не направих за Бил

и нищо. Водих го в Москва на етолог и го оставих за 4 дни и нямаше полза. Отряза ли му ноктите? Пиши ми на ЛБ къде го водиш на вет.
Ако не се сдобиеш с маникюр следващия път като ходя някъде ще ти донеса. В Германия е единия ми внук и сега му пиша в Скайпа да провери, а и на другия внук Арнолд в Щатите ще напиша и да си го получи после. Нямам представа колко струват, но си мисля че можеш да опиташ и омотаване с бинт на лапите. Ще се занимава да го отмотава, а не със самоанализа При това сега събота неделя докато го виждаш какво прави и ти е под око.



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор Zhimi (чушкопек)
Публикувано21.02.09 16:59



Ако е на психическа основа, няма ли някакви коткоугодни, любими на котките тревички, билки и прочие продукти? Които да "свалят напрежението" и да ги карат да се отпускат и да забравят котешките си проблеми ... ( валериан ?) Людмил е спец относно подобни продукти май, ако правилно си спомням ... ?



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Zhimi]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано21.02.09 21:20



Не съм спец, по би ми прилягало народното определение "на всяко гърне мерудия". Ето ми я "манджата" за тази вечер - Petvital Tasman на Canina (ей, ама тая фирма наистина е голяма работа!), отваряме българския сайт и четем:

МАСЛО ОТ ЧАЕНО ДЪРВО 20% (50 мл)
Препарат за грижа с масло от чаено дърво за чувствителна кожа . Облекчава болката от ухапване и ужилване от насекоми, както и от малки ранички и дразнения по кожата .
Маслото от чаено дърво спада към най-ефикасните естествени антисептични средства, унищожител на всички познати видове гъбички и микроби. Действа против дразнения на кожата и освен това може да се прилага срещу летящи насекоми, както и при спалното бельо, а при домашните любимци е изключително ефективно средство срещу бълхи.

отдолу с червено пише 27, 18 лв.

Отзиви - Радис пристигна при нас с неприятни червени петна по дупето, след мазане с всевъзможни мазила петната само се увеличиха, изчезнаха напълно от едно намазване с "чаено дърво" (не знаех, че чая расте по дърветата, сигърно в пакетчета). Дори и да не помогне на вашия любимец, екстракта от чаено дърво може да ползвате и вие. Жена ми от няколко години имаше едно упорито, неголямо петно на крака, което я сърбеше, изчезна след първо намазване. Моя колега в ТВ сервиза има от лятото три-четири доста големи петна по ръката, крака и гърба. Сърби го постоянно. Ходил е на лекар и е пробвал какви ли не лекарства. Занесох му пробно шишенцето, той маза само едното петно (аз съм и скрънза), след три мазания изчезна почти напълно. Сега е горд собственик на собствено шишенце. Та така. Дени също може да е спокойна, тасманийското чаено дърво спада към растенията и най-вероятно не го боли като го режат...дали наистина не го боли..



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Людмил Ц]  
Автор Живoтинka (Невестулка)
Публикувано22.02.09 01:57



Людмиле, много ме заинтригува. А от къде се купува това чудодейно масло? В аптеките дали го има?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.