Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:10 17.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Живoтинka]  
Автор Людмил Ц ()
Публикувано22.02.09 09:44



по аптеките със сигурност - не, кой ще е луд та да се грижи толкова за хората. Има го във ветеринарните кабинети, ето линк за кабинетите в София, официално работещи с Канина -





Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Людмил Ц]  
Автор Mutzka (мърррморана)
Публикувано22.02.09 13:42



Това е много интересно наистина. Оказва се, че го има и при нашия вет във Варна. Трябва да го поразпитам аз





Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Mutzka]  
Автор bushkata (любопитка)
Публикувано22.02.09 17:28



Масло от чаено дърво има в аптеките (не зна Канина, а на разни фирми за масла). Трябва да се разреди с вода, преди да се ползва за животни. Мирише доста силно и заради това не знам до колко е подходящо за котки.

Редактирано от bushkata на 22.02.09 17:29.



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: papyy]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано22.02.09 18:48



Папи, благодаря ти много!
Но аз се обадих на Людмил и той ми каза, че ветовете му ще ми изпратят ноктите! Страшно съм му благодарна за бързата реакция! Дано донякъде да помогне!
А за Бил, аз май не съм в час, какво е станало в крайна сметка с котчото? Нещо кожно беше, май гъби, нали? И силен сърбеж? И какво стана, оправи ли се душицата?



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Людмил Ц]  
Автор bichana(Reni) (zelenoo4ka)
Публикувано22.02.09 19:00



Людмиле, благодаря ти и за това инфо!

Нашите ветове не са ни го предлагали, сега сме още на един Екзекан, действа точно само докато се дава, за три дни го прекъснах и точно тогава почнахме пак да оливаме с крвища стените и покривките . Утре ще питам за това масло, но дано не е едно, което й слагаха и от което се влоши (Дермосцент).
Пак си мисля дали не е от прекалено много хормони, ние наричаме Раянка "похотливото котенце". Кастрацията й виси от 3 месеца, защото чакам да минат раните. Четох, че от прекалено разгонване се образуват плешивини, но те са симетрични и не сърбят... При нас не е така.
Тази седмица сериозно тръгваме по доктори.



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано22.02.09 19:58



Президент Клинтън има алергия сигурно и стрес

, знам ли...Лекуваме се с препарат против алергия Преднивет по схема.
Въпреки всичко можеш да пробваш с масло от чаено дърво. Разреждане 1: 10 на това от Икаров. Препоръчва се от дерматолозите при възпаление на кожата. Аз го ползвам в аромалампата за вечерно успокоение заедно с индрише, здравец и лайка. Слага се в козметични кремове за успокояване и регенерация. Не мисля, че ще сране по-зле. Възможно е да е от свръхпроизводство на хормони, при хората предизвиква кожни неприятности. Колко пъти ти се каза да кастрираш звяра след като няма да имате котенца...



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: bichana(Reni)]  
Автор papyy (стара коткарка)
Публикувано22.02.09 20:12



Сега видях съдържанието на Екзекана - противоалергичен препарат и витамини от група В за успокоение. Но противоалергичните препарати искат дълготрайно вземане за траен ефект в много постепенно намаляващи дози.
Ветеринарят при който ходиш

Той би трябвало да се отнесе спо-голямо внимание и знание. С какво къпеш животинчето? Ние се къпем в криза през ден с медицински шампоан Вирбак за премахване на сърбежа и дезинфекция и бързо зарстване на раничките - това са му показанията.
В София ни го изписа д-р Бобадова в Добро Хрумване.
bgmaps.com/map.aspx?sid=080f7aa7e62f8812665c503859994731&tip=1&initsearch=0
Зона В 5 бл. 7 последния вход като тръгнеш от Стамболийски навътре. С кола през улица Брегалница оттам е първия вход.

Редактирано от papyy на 22.02.09 20:13.



Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: Людмил Ц]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано23.02.09 10:08



ето и това е с чаено дърво





Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: HaдяИ]  
Автор HaдяИ ()
Публикувано23.02.09 10:10



има и такъв шампоан





Тема Re: Изкуствен маникюр за котнови [re: HaдяИ]  
Автор Tapaлe Ж (ентусиаст)
Публикувано23.02.09 13:15



Защо си мисля че съм чел че алоето е силно отровно за котки.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.