Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 30.05.24 
Любители на животните
   >> Котки
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема за къпанетонови [re: Roxana]  
АвторOriane (Нерегистриран)
Публикувано24.11.04 00:56



Един съвет за къпането - от личен опит: по-лесно става с двама души. Единият държи котето (за предните лапи), другият полива и сапунисва
Така минава сравнително безпроблемно, поне при нас
Успех! И специални поздрави на вашето коте, сигурно наистина е прекрасно, щом вдъхновява такива поетични постинги



Тема Re: Име?нови [re: Roxana]  
Автор Sting (hot blooded)
Публикувано24.11.04 06:52



Imah kotka koiato se kazvashe Mishka..zashtoto prilichashe na takava. Pisana - beshe mnogo galiovna i kato i kajeh.. pisi pisi macinko i tia vednaga si uvivashe opashkata okolo men. Poslednata se kazva Serafina.



Тема Re: Име?нови [re: Sting]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано25.11.04 23:16



Ето, точно така се галиме и ние...Мацо, Мацо писина.....ела да се гушнем......и то идва!

Мацата нощем спи в краката ни, според мен му е самотно другаде, свие се на кравайче.....и се гушка.....ооооо, много сме щастливи с това сладко коте душичка ненагледна!

Ние сме си такива, галиовни в къщи....всичките до един, а котето допълни дружината.

Котето си има котешка тоалетна, видах за какво служи лопатката, научих храните, поообразовах се...аз съм старателна мама.....и така. Котето почти няма белези, и е особено послушно на мен. С детето играе, но мене ме слуша. Вири опашка, и смятаме да купиме каишка...повод...не помня как го нарекоха...да си го водием с нас, като ходим някъде!


Ох, това коте ни направи много щастливи!

Ще чета всичко с интерес! Нашето сладко коте ще бъде обичано, глезено, галено и много къпано!

Да призная с неохота....малко мирише пикото....ии много косми....на мен ми се виждат много де....ще взема мерки.....засега стискам нос, но не мога да издържа на сладкото коте!



Тема Re: за къпанетонови [re: Oriane]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано25.11.04 23:17



Благодаря за комплимента, а ако видите котето, и вие ще се флюбите!



Тема Re: Име?нови [re: Roxana]  
Автор PanTer ()
Публикувано26.11.04 13:26



Ей такава мама искам и аз за моите момчета



Тема Re: Име?нови [re: PanTer]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано26.11.04 20:17



Че колко котета гледаш ти?

Сега не би трябвало да има нови котета или аз нещо бъркам?

Нали напролет и есен се раждаха...ти каква котка имаш?



Тема Re: Име?нови [re: Roxana]  
Автор PanTer ()
Публикувано28.11.04 14:19



Все още са ми три - мама котка и две разкошни момчета - днес правят 5 месеца.
А иначе котета се раждат (от домшана котка) през цялата година. Като и е топло и готино на котката може да ти се разгонва непрекъснато. Виж, пише, че спермата на мъжките е прекалено "пасивна" от юли до октомври мисля, че беше, но може би и това зависи от темрепатурите.



Тема Re: Име?нови [re: PanTer]  
Автор Roxana (Pink Panther)
Публикувано01.12.04 23:24



Аз наистина имам нужда от образоване.
Я сега кажи кга се размножават котките. Всички знаят напролет и наесен, но как и кога?

Какво се случва?
Може да съм смешна, но наистина не знам как се размножават котките, освен че едно нещо се случва.

Моля ви, осведомете ме....ми моето коте кога ще има пубертет, и кога и как ще си има котета?

МММ...една сюрия малки котета из къщи....ами ние ще откачим....обожаваме малки котета!



Тема Re: Име?нови [re: Roxana]  
Авторhee (Нерегистриран)
Публикувано02.12.04 11:40



Kak shte imate koteta kato koteto ti e mujko?????? Inache mujkite se razgonvat kum 6-7-8 mesec, zavisi ot samoto kote. Shte poznaesh, 4e se razgomilo kato pochne da markira.



Тема Re: Име?нови [re: Roxana]  
Автор PanTer ()
Публикувано02.12.04 12:26



За половата зрялост на котараците вече са ти обяснили
Иначе котарака по принцип е готов винаги за съвкупление стига да му се завърти разгонена женска. Ако имаш късмет няма да ти маркира дома или поне ще се задоволи с малко.
Хубаво е обаче да не го кастрираш ако не прави много поразии, защото ако щеш вярвай трудно се намират некастрирани мъжки за маците ни.
И вече са възможни 2 варианта - да се доведе котка при него или той да се заведе на котка. По книгите навсякъде пишат, че котките се водили, но аз от дългогодишния си опит (само с нашата дивачка обаче) смело мога да ти заявя, че това са глупости и котарака трябва да се заведе на котка.
Иначе - като чуеш убийствени крясъци значи са си свършили работата. Трябва обаче да стоят поне 24 ч. заедно, защото иначе вероятността за котета е прекалено малка




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.