Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:40 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: galia71]  
Автор нeмиpницa (мама на двама)
Публикувано19.04.11 13:15



Ех. Кога и аз ще дочакам? Засега никъде не мога да мръдна без Никола. Залепен. Само един път в месеца ми се отваря дупка да излизам вечер на кръчма с аверки. Кокошинка.

Тези

са много интересни. Жалко, че не мога да заведа децата.



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: нeмиpницa]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано19.04.11 13:23



Ох аз обожавам женските разходки и приказки с Ния .... само като й кажа айде навън по женски и тя цъфти .... Вече са си големки и стават за компания. Ние в неделя с нея ходихме на обяд на по пица, после купихме билети за Рио и понеже имаше време се заиграхме в игралната зала ....



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: нeмиpницa]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано19.04.11 13:29



До кога са там мечките? Едва сега го научих това...



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: _dexter_]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано19.04.11 14:28



Декс, мисля, че сте сменили ролите вие двечките. Крайно време е да се поставиш граница кой е майката и кое детето и всеки да си знае отговорностите





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано19.04.11 14:30



Май до 07.05 - много ми харесаха и на мен





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано19.04.11 16:55



хахаха - аз днес водих Лора на зъболекар и я качих на всики възможни превозни средства - е умря си от кеф детето да се вози с други хора и на влакче и автобусчче с тиранти





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: Nasinda]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано19.04.11 17:01



до 11 май - ето и





Тема голяма драманови [re: jana]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано19.04.11 17:40



мацки, вярвате или не, обае от градината на бухтата ме помолиха да се погрижа за костюмите за тържеството за 24май на тяхната група


няма да ви казвам, е чИнето ми дрънна в земята - обаче хората незнайно защо са останали с убеждението, че имам вълшебна пръчица и мога да измагьосам тутакси 4 пилета, 4 патета, 1 петел и 1 кокошка ама да били еднакви моето щяло да е пате

и от къде да му се невиди да ги измисля... 10 костюма

ако някой случайно има за подаряване промишлени колиества от жълт плат - моля да си каже
помагайте с идеи мОООлЯ!!!!!!!!!!!




Тема Re: голяма драманови [re: incendio]  
Автор flor4eee (ветеран)
Публикувано19.04.11 17:54



Уф, бе, Инсе, притесних се като видях заглавието...
Не че драмата е малка де...
За идеи освен да се поровиш в интернет, друго не мога да те посъветвам.



Тема Re: голяма драманови [re: incendio]  
Автор tswete (Алекс на 5 г.)
Публикувано19.04.11 18:02



Аз да кажа, пък - веднага отказвай!!! Моята майка все така я караха да прави костюми, табла, коронки и пр. Предложи да направиш максимум коронки и толкоз. Майка ми работеше и по цяла нощ правеше въпросните задачи. После нито една майка не й е благодарила, само учителките. Но с мен никога не са се държали по-добре заради това. Имаха си фаворитки и ако междувременно някой костюм се е зацапал или закъсал от репетицията, си ги слагаха на тях, не на мен. Така че, Инсе, пази си съня и им тегли една майна. Ама веднага. Възмутена съм, че могат така да те експлоатират. Ще кажеш другите майки, освен дето не са талантливи (каквато съм и аз), са много по-натоварени от теб. Като си помисля, майка ми я товареха, защото била в майчинство. Винаги ми е било мъчно за нея. Ама тя не можеше да откаже и учителките се възползваха.
А за Лора на стола мога и аз да свидетелствам. Току-що прясна прясна снимка видях при зъболекарката. Много е готина, седнала сама на стола! Страшно безстрашна!!!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.