Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:02 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: голяма драманови [re: _dexter_]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 09:56



има едни магазини дето продават платовете на килограм. Имаше преди на Дондуков





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 10:18



ще го заведа и моите. Преди две години ги водих и всикчки се забавлявахме



Тема Re: голяма драманови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано21.04.11 10:42



минавам на друг вариант - ще търся готови дамски поло-блузки - 4 жълти за пилетата и 4 оранжеви за патетата... 2 бели за петела и кокошката...
за момченцата ще нанижа ластик на долния подгъв, за да станат като шорти на принц

, а за момиченцата ще направя коланчета с панделки и ще надипля тюл отдолу за да бухме (ако не намеря евтин тюл, ще купя някое перде с дефекти и ще използвам него)
на петела и кокошката ще направя по една силно надиплена червена (дано свеки има някое изоснанало парче червен плат) престилчица - на петела ще е вързана на врата (като жабо), а на кокошката на кръста...
всички ще имат коронки със съответния модел чофка от картон (първоначалната ми идея беше за момченцата да са шапки, но белите детски шапки са по 12лв. бр. - така че, няма да стане)
ще предупредя майките на пилетата да обуят червен чорапогащник на отрочетата си, а майките на патетата оранжев...
и ако ми остане време ще направя "крачета" които да се слагат в/у обувките и да изглеждат като на пилета и патета...

сега се опитвам да измисля как да сътворя опашка на петела, която да не пречи на детето и да стои стабилно
ако пък случайно след всичко това ми се дават още пари и имам някакво време, може да потърся пера и да бодна тук-там за оперение, но едва ли...



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано21.04.11 10:46



и аз мисля да заведа Лора през май когато е в Младост... дано да й хареса и да е топло





Тема Re: голяма драманови [re: incendio]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 10:54



За опашката на петела можеш да използваш някакви шарени шалчета. колкото по-лека материя са и по-тънки, толкова по добре ще се веят.

Друг вариант - кола. Колосани ще седят със сигурност, но нямам как хем да стърчи нещо на задника, хем да е удобно.



Другите идеи звучат супер.



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: -Randi-]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 10:58



Ох, не ми говори - моят мъж все още е убеден, че якето му е синьо, въпреки, че е антрацитено черно. Няма по-сляпо животно по отношение на цветовете от мъжа

.



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: surfline]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.04.11 11:01



Да не говорим, че моят не познава (признава) други цветове освен черно, тъмно синьо, бежово и едва напоследък сиво

. На всичкото отгоре се опитва да ги налага и на другите членове на семейството



Тема Re: голяма драманови [re: incendio]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 11:03



гениална си





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: surfline]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 11:04



хахахха



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: _dexter_]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.04.11 11:07



и онова мърляво зеленото - тук му казват НАТО-зелено






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.