Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:04 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Мляко или лосион за тяло  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано07.04.11 15:30



Понеже сезона с разсъбличането, събуждането на птичките и пчеличките е в своя апогей, почваме да показваме тук таме плът, та е хубаво поне тази плът да изглежда естетически добре ;) Та се питам кви млека или лосиони ползвате за нежна, гладка и добре хидратирана кожа? Всякакви идейки са добре дошли :) Понеже аз питам ще повлача крак, досега съм ползвала бебешката козметика на детето - Бебино, Бочко, Бюбхен, Мустела, Чико, Авент, моето мнение е че Мустелата и Чикото са ненужно скъпи и прехвалени, поне при мен ефекта не беше Уаау, а по-скоро Офф пак дадох пари на вятъра ;( Бебино, Бочко и Бюбхена са горе долу един клас, не са лоши, но за мойта суха кожа не помагат особено. Дори бебешкото олио, което е супер мазно не помогна, намазах се и след 2 секунди все едно не се бях мазала, отново суха кожа ... Та сега незнам какво вече да мазотя ...



you can achieve everything, if you dare to wish

Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Ladysexy]  
Автор -Randi- (многознайка)
Публикувано07.04.11 17:20



А пробвала ли си тоалетното мляко за тяло на Нивеа(не лосиона) за суха кожа- то е доста мазно, аз сьм пристрастена кьм него.



Редактирано от -Randi- на 07.04.11 17:21.



Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Ladysexy]  
Автор gigikas (мама на двама)
Публикувано07.04.11 20:39



AVON planet spa с минерали от мъртво море, най-доброто, което съм ползвала, имам много суха кожа:)




Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: -Randi-]  
Автор Ladysexy (sexy mama)
Публикувано13.04.11 11:24



Ранди, пробвала съм на Нивеа всичките възможни млека, лосиони, дори имаха едно с бронзиращи частици, но отново ефекта е бързо попиване и суха кожа. Мисля да се ориентирам или към био или към медицинска козметика, не ми се ще да си правя експерименти вече с масова козметика. Въпросът е какво?

you can achieve everything, if you dare to wish


Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Ladysexy]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано13.04.11 11:35



Има една серия за много суха и клоняща към атопичен дерматит кожа...A-Derma, не е евтина, но разгледай все пак. Ползвала съм за синът ми А дерма Ексомега и съм много доволна, даже в момента търся по сайтовете на малко по-нормална цена.



Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: Ladysexy]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано13.04.11 11:53



1) VICHY LIPIDIOSE Nutritive



2) Garnier Bodyrepaire





Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: -Randi-]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано14.04.11 08:45



Синичкият, нали? И аз го ползвам редовно и май най-добре ми понася от всички други. Дори лятото като се изпотява човек не се разтича по кожата, ами си попива.



Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: gigikas]  
Автор пayлинa дeл вaлиe (член)
Публикувано14.04.11 08:47



Подкрепям за Планет СПА, аз съм фен на този с маслината. Този с минералите не съм ползвала.



Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: gigikas]  
Автор tani4ka (mama na dvama)
Публикувано14.04.11 09:15



И аз ползвам AVON. Доволна съм, кожата ми е суха предимно на краката...




Тема Re: Мляко или лосион за тялонови [re: пayлинa дeл вaлиe]  
Автор gigikas (мама на двама)
Публикувано14.04.11 13:06



божествен е:)




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.