Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:10 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: голяма драманови [re: -Randi-]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.04.11 17:58



дезайна го измислих - остава да закупя материалите... но се чудя от къде - нямам намерение да фалирам заради градината...
ще драсна моделите и ще ви ги пусна...





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.04.11 18:00



миналата година свекърва ми ми показа как се махат костилки с голяма безопасна игла - уредите паста да ядат - перфектно се изваждат с минимална загуба на плод и сок, и почти без пръскане настрани - с "уреда" си е жива мъка





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: galia71]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.04.11 18:01



хахаха - мисля, че до пловдив ще му е по-интересно с новите влакчета





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: flor4eee]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.04.11 18:04



наслаждавай се тогава

а останалите ще ти завиждаме не-дотам благородно



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: dessbess]  
Автор incendio (Пиле Шарено)
Публикувано20.04.11 18:07



кораба е жестока стая... без думи... и вашата е супер


късмет с майсторите



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: incendio]  
Автор dessbess (стар клубар)
Публикувано20.04.11 23:10



С две ръце за цирк Балкански! Много ми хареса и на таткото на Ани също, тя освен да беснее и танцува и да се хили истерично на клоуните нещо не беше много запленена. Стана ми малко мъчно, че залата беше наполовина пълна...
Бели лъвове, световни рекорди от Гинес...супер беше!


Определено след варицелената отпуска а и по принцип имах нужда от цирк!



Тема Re: голяма драманови [re: incendio]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано21.04.11 08:44



Пускай ги непременно, много ми е интересно да видя. Аз съм ужасно скарана с всякаква ръчна работа, макар навремето да изкарах един курс по шеф и кройка (но той нищо не промени - уви!

). Такава задача за мен е немислима, освен това не разбирам как може да възлагат на един човек всичко това, но явно нещата наистина са различни на село....
Последно като купувах плата на Яна за полата на принцеса Бел, метъра на това жълто беше 22 лева . Нямаше голямо разнообразие на жълти платове, да не кажа, че нямаше никакви други, а магазинът беше доста голям и само за платове.



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: incendio]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано21.04.11 09:41



И баща ми съм гледала така красиво ги маха, аз не мога....а имам една рецепта за една вкусотий с вишни и тази година ще дебна пак да си сложа със захар във фризера. С уреда си го мога аз.





Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: dessbess]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано21.04.11 09:45



Илина ходи и също е много доволна. Гледам, че май месец ще идва в Младост...но просто не виждам как да задържа Насето повече от 10мин. на едно място... Онзи ден отидохме да гледаме състезание на каката, е пощуряха с племеницата...



Тема Re: На чаша горещо кафенови [re: incendio]  
Автор galia71 (ветеран)
Публикувано21.04.11 09:54



и без това не е ходил още в Пловдив






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.