Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:14 01.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Петъчен спамнови  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.07.09 13:28



Почти е уикенд, а?





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.07.09 13:36



ООООО, да! Как го чакам само!

Утре заминаваме с дребното на пикник на Семково, после вечерта на барбекю и пържолки в Белица - нямам търпениеееее!





Тема Re: Петъчен спамнови [re: mishellinna]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.07.09 13:45



А ние утре сутрин имаме празник в детската градина - от два дни креативирам разни красоти за подарък на възпитателките...Малеей от 5ти клас не бях рязала и лепила толкова много.
Дечурлигата са подготвили някакво представление. Любопитна съм симона ще се престраши ли да излезе пред "публиката" с другите, че на Коледа отказа твърдо и непреклонно. Да видим сега как ще е. Ще играе шоколадова торта, та трябва и кафяви дрехи да и обличам...





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано17.07.09 13:49



При това с програма

. Утре вечер на РД, а в неделя трябва да закараме Боби в Търново за лятото. Не ми се иска толкова рано, но след боледуването след морето и сборните групи нямам много варианти



Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.07.09 13:55



Ако и тя е участвала в подготовката на представлението по-вероятно е да се престраши! Нали си е тяхно дело! Стискам палци да превъзмогне сценичната треска и да се поФалиш като горда мама с много снимки после!

Иначе я разбирам много добре - на мен другата седмица ми е първата изява пред публика с формацията по народни танци и отсега са ми омекнали краката, та знам на детенце какво му е





Тема Re: Петъчен спамнови [re: mishellinna]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.07.09 14:01



Е айде и аз да се похваля........отиваме на барбекю в Костинброд и след това ще яздя кончеееееееееееееееееееее!
Ей от кога го чакам този момент!



Тема Re: Петъчен спамнови [re: Nasinda]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.07.09 14:03



Кончето го пояхай и заради мен! Обожавам ги!







Тема Re: Петъчен спамнови [re: mishellinna]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.07.09 14:04



Айде ще врътна едно кръгче и за теб! Ще му обясня на кончето, заради кого го правя.





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано17.07.09 14:17



дааа и вече съм на тръни за утрешния изпит.кашата в главата ми е пълна


а после ще имам срещи с приятелки-едната ще е булка другата седмица , а другата роди тази седмица, та може да мина да ги видя как се справят, ако имат нужда от помощ



Тема Re: Петъчен спамнови [re: Acя]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.07.09 14:20



а ние пък сме ергени.......







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.