Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:28 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Петъчен спам  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.07.09 13:28



Почти е уикенд, а?





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.07.09 13:36



ООООО, да! Как го чакам само!

Утре заминаваме с дребното на пикник на Семково, после вечерта на барбекю и пържолки в Белица - нямам търпениеееее!





Тема Re: Петъчен спамнови [re: mishellinna]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано17.07.09 13:45



А ние утре сутрин имаме празник в детската градина - от два дни креативирам разни красоти за подарък на възпитателките...Малеей от 5ти клас не бях рязала и лепила толкова много.
Дечурлигата са подготвили някакво представление. Любопитна съм симона ще се престраши ли да излезе пред "публиката" с другите, че на Коледа отказа твърдо и непреклонно. Да видим сега как ще е. Ще играе шоколадова торта, та трябва и кафяви дрехи да и обличам...





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано17.07.09 13:49



При това с програма

. Утре вечер на РД, а в неделя трябва да закараме Боби в Търново за лятото. Не ми се иска толкова рано, но след боледуването след морето и сборните групи нямам много варианти



Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.07.09 13:55



Ако и тя е участвала в подготовката на представлението по-вероятно е да се престраши! Нали си е тяхно дело! Стискам палци да превъзмогне сценичната треска и да се поФалиш като горда мама с много снимки после!

Иначе я разбирам много добре - на мен другата седмица ми е първата изява пред публика с формацията по народни танци и отсега са ми омекнали краката, та знам на детенце какво му е





Тема Re: Петъчен спамнови [re: mishellinna]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.07.09 14:01



Е айде и аз да се похваля........отиваме на барбекю в Костинброд и след това ще яздя кончеееееееееееееееееееее!
Ей от кога го чакам този момент!



Тема Re: Петъчен спамнови [re: Nasinda]  
Автор mishellinna (MISix)
Публикувано17.07.09 14:03



Кончето го пояхай и заради мен! Обожавам ги!







Тема Re: Петъчен спамнови [re: mishellinna]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.07.09 14:04



Айде ще врътна едно кръгче и за теб! Ще му обясня на кончето, заради кого го правя.





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано17.07.09 14:17



дааа и вече съм на тръни за утрешния изпит.кашата в главата ми е пълна


а после ще имам срещи с приятелки-едната ще е булка другата седмица , а другата роди тази седмица, та може да мина да ги видя как се справят, ако имат нужда от помощ



Тема Re: Петъчен спамнови [re: Acя]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.07.09 14:20



а ние пък сме ергени.......






Тема Re: Петъчен спамнови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано17.07.09 14:51



завидях





Тема Re: Петъчен спамнови [re: Acя]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.07.09 15:07





ми и аз си завиждам!




Тема Re: Петъчен спамнови [re: dessbess]  
Автор Acя ()
Публикувано17.07.09 15:12



хахахахахахаха





Тема Re: Петъчен спамнови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.07.09 16:14



Дескооооооооооо не си завиждай много, че да не ти дойда утре вечер на гости да пийнем по едно.......този път няма да пасувам.





Тема Re: Петъчен спамнови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.07.09 16:15



Ти нали ще яздиш кон?






Тема Re: Петъчен спамнови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано17.07.09 16:16



Коня ще го яздя през деня, вечерта ще ми е свободна за теб





Тема Re: Петъчен спамнови [re: Nasinda]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.07.09 16:18



Кой ме знае де ще съм тогава.....свободна България..................






Тема Re: Лунен пясъкнови [re: dessbess]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано17.07.09 18:32



Има ли кой да ми разясни що е туй?




Тема Re: Лунен пясъкнови [re: dessbess]  
Автор Astarte (емоционална)
Публикувано17.07.09 18:49



"мокър пясък" който не изсъхва и с него се правели формички. Не сме го пробвали още



Тема Re: Лунен пясъкнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано18.07.09 09:19



Ха и при вас ли има "Ще ми купиш ли лунен пясък"?!



Мернах го в Хиполенда. Днес ще ходим там за подарък и ще се огледам да го пипна. Една позната каза, че имало изсипан в една табличка, но според нея щял да се разпръсква, нищо че е мокър.

Между другото не беше и евтин, като се има впредвид какво е. Мисля, че най-малките кутии бяха към 30лв.



Тема Какво ги правите тези комари?нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано18.07.09 11:06



Това е направо кошмарно, на морето един не ни хапна, а тукдетето е на решето. Но това само по себе си не е проблем, но дребното на всяко охапване се обезобразява от отоците. В момента има две пъпки пресни от вчера на крачето и то е двойно, дори очичките са й леко подпухнали от това. Преди време отново имахме същият проблем, но на ръчичката и понеже незнаех от какво е пи Зиртек, но не става цяло лято да натоварвам черното дробче с лекарства. Мажа с фенистил, с Гингира алба, но минават бавно, а отоците си седят, сърби я и не е хич комфортно. Имаме машинка в контакта, мажа я вечерна време с кърпички против комари на Чико, но явно белите стават през нощта докато спи. Давайта акъл, че иначе сме заклеймени цяло лято да сме си подути



Hot stuff

Тема Re: Лунен пясъкнови [re: galia71]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.07.09 21:51



Аре стига бе!!!! Кво е тва, направо не се спират тия хора с безумни изобретения... Звучи интересно, но първото нещо за което се сещам, ако докарам на моите такъв пясък е как ще го измитам след 5 мин от пода...

ние ще минем без!!!!







тинтири-минтири

Тема Re: Лунен пясъкнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано18.07.09 22:23



Изглежда ето така, струва към 30 лв и пише, че е за деца над 3 год. На мен ми се стори интересно, главно по картинките, та затова ви питах....








Тема Re: Лунен пясъкнови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.07.09 22:31



Това ми прилича на пластелините на Dough



аз на тях съм и фен, но имат две които не трая, едното е имитация на сополи (ама честно, едно към едно), а другото е точно тоя пясък... той е в разни цветове... и беше првото нещо което изхвърлих от целия комплект който взех





тинтири-минтири

Тема Re: Лунен пясъкнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано18.07.09 22:38



Ми мен ме кефят тия неща....защото навремето нямше такива!


Много си падам по подобни занимания....ех.....




Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.07.09 22:39



Аз пък тая вечер съм ергенка, до утре следобед... (без коментар)







тинтири-минтири

Тема Re: Лунен пясъкнови [re: dessbess]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано18.07.09 22:41



Пластелините са страхотни... аз взех първо някакви дето правеха курабийки, саламчета и други подобни фигурки, но после купих и фризьор и няколко пъти докупувам само кутийки пластелин... много яка игра пада...





тинтири-минтири

Тема Re: Петъчен спамнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано18.07.09 22:41








Тема Re: Лунен пясъкнови [re: 3aиpa]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано18.07.09 22:42



Ние си имаме чин с една торба пластмасови форми и бои, пастели и куп други...магнити май...
но ще взема и пластелин....

!
Детска радост, шарени бонбонки!




Тема Re: Какво ги правите тези комари?нови [re: jana]  
Автор peti_ta (удивителна)
Публикувано18.07.09 23:39



здравейте, не съм мама и не знам до колко е подходящо, но и аз, подобно на янината ния, се подувам цялата от отхапване от комари, но от миналата година им хванах цаката. вечер, когато съм до водоем или съм навън изпивам един витамин В1 и нямам проблем с комарите. немците го наричат хапче против комари. мен ме светна една не дотам добра позната, която и до ден днешен благославям.

вярно, хапче е, но е витамин все пак...
не знам, яна, питай и се информирай, как стоят нещата при децата с този витамин, но ми казаха, че на Слънчев бряг например аптекарките са наясно, да дават витамин В1, когато немците си поискат хапчето против комари...
надявам съм да съм била полезна...



Тема Re: Лунен пясъкнови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано19.07.09 08:12



индустрия, не спира да бълва дори неподозирани от нас неща. Преди тази Коледа ходихме в един детски магазин да разглеждаме играчки. Преди това за Борис купувахме стандартните неща за едно момче. Та попаднахме на супер любезна какичка, която ни показа почти всичките им артикули. Е хванахме се с мъжа ми за главата. Всички, което се дава или е давано като филмче беше направено и под формата на играчки. Това Спайдермен и Маккуин Светкавицата бяха супер банални неща. Имаше някакви ужасяващи дракони ли бяха, не си спомням излизащи от яйца и някакви червени неща като кръв. Абе ужас

. Вече не си спомнян много, но бях шокирана.



Тема Re: Лунен пясъкнови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано19.07.09 08:15



А за тези пластелини трябва да се поогледам къде ги има, да взема на моите. Те обичат да играят с него. Надявам се поне да не оцветява много ръцете им като българските





Тема Re: Лунен пясъкнови [re: galia71]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано19.07.09 11:37



Тези пластелини са - екологични, миришат на дъвки и бонбонки, не цапат, като се залепят някъде (разбирай някой да стъпе и размаже пачченце) се измива с мокра гъба... кво още... ако не тръгнешда ги смесваш насила не се смесват въобще, така че след игра спокойно го разделяш на цветове и обратно в кофичките... и имат страхотни идеи и помощни средства за правене на интересни фигурки...

има ги със сигурност в метро... и после по някой книжарници... ще ти се харесат със сигурност







тинтири-минтири

Тема Re: Лунен пясъкнови [re: 3aиpa]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано19.07.09 16:18



това че не се смесват е още един голям плюс. В Метро не знам как не съм ги видяла

.



Тема Re: Какво ги правите тези комари?нови [re: jana]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано20.07.09 08:34



Ох, и ние два дни подред сме ядени от гадното насекомо. Снощи сложих лавандулово масло в изпарителя и повече от 3 часа горя в спалнята. Тази сутрн се огледах, но нямам нови поражения, дано да е помогнало. Цялата съм в пъпки, Яна и тя има няколко, но явно аз съм отнесла основната атака. Мислех през деня да пускам Райд, и да проветрявам преди лягане, но после реших първо да пробвам лавандулата.
Отделно мисля да взема от тези уреди на Чико, дето гонят комарите със звук - мисля Заирка беше пускала снимки.



Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.07.09 10:16



Днес излезе съдебното постановление за щети по прегазеното ми дете. Знаете ли на колко се оценява един и половина детски крака по държавно му?! 31,06 евро . Ноу комент мацки.
Естествено имаш право да обжалваш и/или да си заведеш граждански иск.



Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано20.07.09 10:26



то какво се оказва, че при вас нещата не са по-различни отколкото в България



Съжалявам, сигурно се чувстваш много кофти



Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.07.09 10:36



Не знам какво да кажа или да изкоментирам. Единствено мога да ти пожелая това да е последния такъв инцидент на Симонка. Явно и в Германия животът на децата струва по-малко от гумата, била тя от колело или автомобилна, която ги прегазва.






Тема Re: Петъчен спамнови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.07.09 11:47



Мдам, много точно казано. Едно прилично детско колело струва ок. 150 евро. мисля да и купя и да я оставя да гази кой къде свари по тротоарите, защото явно прегазените пешеходци са нещо, което мога да си позволя да изплащам поне докато стане пълнолетна

...



Тема Re: Петъчен спамнови [re: galia71]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.07.09 11:50



ами да, кофти е чувството - не защото съм се надявала да изкарам пари на гърба на синините на детето ми, а защото седмично държавата прибира от семейната ни сметка 12 пъти повече пари във вид на данъци за какво ли не, ама майната му - нали всичко мина и замина добре мисля да спра да се ядосвам и да заведа детето да изяде един сладолед по случай случката...



Тема У2 фенкитенови [re: surfline]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано20.07.09 11:55



Понеже обещах

. Първите снимки са тези, които италианската мацка е направила и които са що годе-прилични като качество, че явно е било голямо вълнение из ръцете и...онова бялото петно в дясното "очило" на Боно е моят потник.

Чери, сега виждаш ли стрелките за смяна на снимките?



Тема Re: У2 фенкитенови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано20.07.09 12:36



Да, виждам ги, благоря. Че даже и разгледах снимките пак

. Даже си и пожелах съвсем скоро и аз на такъв концерт.




Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.07.09 10:05



Тъй като явно финансите не достигат това лято и се отразява на ходенията ни по България с компанията решихме да поиграем на една игра. Няма да ви занимавам с подробностите, но дайте идеи къде в София мога да изненадам един човек от мъжки род - бюджета ми е 50 лв.

Помагайте, че нищо не ми идва на ум освен едно нещо.......................да стреляме с пистолет в някое стрелбище!



Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.07.09 10:33



Посещение и евентуално бърза проба

...
Идеята за стрелбището не е никак лоша.



Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.07.09 11:00



Тами, не е по бойните изкуства. Другото, което ми се върти из главата е да го заведа до Боянската църква има ресторант, който гледа към цяла София. Да хапнем, пийнем и ще се прибираме.



Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.07.09 11:03



Или го опъни по Витоша до Бай Кръстьо на шкембе

.
ако не е ходил може го заведеш на суши-бар. Също е интересно.



Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: surfline]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.07.09 11:12



Мда това също е интересно.....ако се сетиш за още нещица пиши миличка.



Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: Nasinda]  
Автор Acя ()
Публикувано21.07.09 11:21



онзи ден като ходихме в Борисовата градина видяхме баща и син да играят paintball, видяхме и от къде се взимат оръжията и каски и каквото там трябва.





Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: Nasinda]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано21.07.09 14:09



Хм, сещам се за риболов+пикник. Около Банкя има много хубав живарник, но си зависи и какъв тип човек е познатият ти - на мен ми харесват такива следобеди, но Сърфов ще подивее, ако го заведа някъде и вържа да седи на едно място

.



Тема Вторнишки спамнови [re: Acя]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано21.07.09 17:32



Пак сме си с детенце!


Много ми е мило и забавно, страшно ми беше домъчняло....Анчето е супер почерняла, порастнала, рошавка, говори страшно правилно...е почти де...."тататол"
Но пък и смея да доложа, че си починах доста ползотворно през тези дни...направо съм нов човек...




Тема Re: Вторнишки спамнови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.07.09 18:22



Евала, сега радостта е двойна!
Ех кога ще дойде и моя час...........


Цуни я от мен по двете бузи...



Тема Re: У2 фенкитенови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.07.09 22:11



Изкефих се максимално още като ги видях първият път фотосите.



Hot stuff

Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.07.09 22:15



Девойка излизаща от торта

Hot stuff

Тема Re: Вторнишки спамнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано22.07.09 07:25



Това е много мило усещане, да се върне от някъде детето, да си го гледаш и да струи от теб любов.



На мен пък ми е още чоглаво след като оставихме Боби. Още повече, че първата вечер ми се обажда и плаче "Много ми е мъчно за теб мамо, много". Е пуснах тайно и аз някоя и друга сълза. Добре, че пък Дени се върна от сестра ми, та поне с нея се занимавам.. Но днес тя пак заминава и ще трябва да се организирам с някакви занимания, извън ежедневните



Тема На басейн след работанови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.07.09 09:27



Да ви се похваля, че най-сетне снощи разбих монопола на площадките след работа. Отидох си вкъщи, облякох банския, взех кърпи и джапанки, забрах децата от площадката и на басейн

. До 8 часа. Страхотно беше - отпускащо, зареждащо и без каквото и да е натоварване. Още повече, че басейнът затвори в 6, но ни разрешиха да останем до 8 часа и бяхме самички.




Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано22.07.09 09:31



Мацооооооо - само за усмивката на девойката няма да ми стигнат тези 50 лв. Пък и тортата - хахаха. Трябва да има някакъв повод, а не може само ей така да му я изтипосам и хоп.
Събитието е тази вечер, така че ще умувам до следобяд и после - айдеееееееее



Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано22.07.09 10:37



Еее супер. Представям си Коко и Бела колко са се изкефили.





Тема "Той продава хероин на вашите деца"нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.07.09 10:41



Пускам ви една статия и кратко видео към нея без много коментар...... Ако нещата са точно такива, каквито са в статията и видеото и не се касае за лично отмъщение по друг повод, то явно, че наистина силната гражданска позиция и инициативност ще са алтернатива на институциите ........






Тема Re: На басейн след работанови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.07.09 10:43



Хахах, Сърфски, така беше. Ама аз май най-много се изкефих.

Пълен релакс! Без да ми се налага да гледам как катерицата се катери на отвратителните метални катерушки и да изтръпвам или да търся Коко на коя незнайна полянка рита........




Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано22.07.09 11:51



вие направо сте се размазали от кеф





Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано22.07.09 12:19



И аз обичам ходенето по басейни точно поради тази причина. Там и слагам възглавничките на ръцете и само мятам по един поглед...Не го мислиш къде ще зависи, къде ще скочи, в кое кучешко ако ще стъпи, дали няма някой с колело да го прегази... А бе благодат си е

.



Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор 3aиpa (<<<>>>)
Публикувано22.07.09 23:15



въй... кво правят по германско... ама поне можеш да пресметнеш колко ще струва цялата дребна... и да я пуснеш за продан







тинтири-минтири

Тема За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: surfline]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано23.07.09 09:59







аз от 2001 не си го спомням много, много, но май не беше толкова тъмно.



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: galia71]  
Автор Acя ()
Публикувано23.07.09 10:05



страшни снимки, мерси, че ги сподели
иначе и аз не помня да беше толкова тъмно през 2001

явно не е било чак толкова тъмно



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: galia71]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано23.07.09 10:20



Хахах, аз даже не знаех, че ще има такова. Като не гледам ТВ .......... Интересни снимки, наистина.




Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано23.07.09 10:31



Жестоки снимки, благодаря!



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: flor4eee]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано23.07.09 10:34



Абе момичета слънчевото затъмнение не беше ли 1999 г.?? или аз живея в друго измерение





Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: Nasinda]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано23.07.09 10:43



не, 2001 някъде към края на юли или началото на август. Спомням се защото бяхме на море. И на следващия ден, ако знаете какво стана с морето. Не знам дали е имали връзка със затъмнението, но аз такива огромни вълни при слънчево време не бях виждала.

А пък сутринта чук, че Нова Зеландия се е преместила с 30см към Австралия, вследствие скорошно силно земетресение



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: galia71]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано23.07.09 10:47



Ааа, 2001 може да е имало друго, но и 1999 имаше. Със сигурност, щото помня с кое гадже го гледах, а 2001 не бяхме заедно вече :)



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: flor4eee]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано23.07.09 10:52



да, аз съм в грешка. Дъщеря ми беше на две и половина, а е родена 96год





Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: Nasinda]  
Автор Acя ()
Публикувано23.07.09 10:53



не живееш ти в друго измерение, а ние

естествено, че беше 1999 година



Тема нашата паметна ваканция накратконови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 12:08



След безброй премеждия в последния момент успяхме да пригодим колето за дълъг път



Двата часа докато чакахме ферито за Рошток прекарахме на плажа. Чак се зачудих къде съм тръгнала на 2000 км като тук можем да си направим прекрасна ваканция на море



След 3 дни мъчение по пътищата пристигнахме във Видин. Сестра ми беше изчистила гарсониерата, заредила с детски изкушения шкафовете и ние се нанесохме като на хотел. Докато ме няма там осите винаги си правят осило на терасата ми, което сестра ми беше разкарала също. Но едно чердже метнато на простора се оказа фатална грешка. Осите тайничко си направили осилце под нея и като я махнах за да простирам една вечер, заключена на терасата, не знам защо мъжът ми беше решил да ме заключи докато простирам и ... как свалих чердежето от простора, така бях нападната от рояк оси. . Кой знае къде са се чули писъците ми и тропането по вратата в нощната тишина. Е... оцелях и от това .
Прекарахме си супер благодерение на сестра ми, която се грижеше изцяло за нас, готвеше ни и ни носеше храна, а всяка вечер бяхме на обилна българска вечеря в тях със задължителна бира и шопска салата, която мъжът ми обожава.
И така, те готвеха



Ние плюскахме



Сестра ми забавляваше децата



Давид е луд по акордеон



Ходехме по площадки






Карахме коли



и колело



Ходихме на плаж





Сестра ми се хвърля с дрехите да спасява дивата си щерка от удавяне




Ходихме на село




и вадихме мед





празнувахме рождения ден на Давид







Посетихме приятели



а други посетиха нас



Пръскахме се с водни пистолети на Дунава




След 2 седмици заминахме за Италия. И там жеги и плаж на езеро в планината







Е... това беше. Тук е




Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано23.07.09 13:07



Наистина не беше, спомням си го добре, все едно се беше притъмнило като пред буря.



Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано23.07.09 13:09



Ей, Ники много ми хареса разходката из вашите снимки



А дечицата колкото повече растат, толкова по красиви стават.

Давид е страшен с акордеона



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: Acя]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано23.07.09 13:11



За да няма сбъркали...имало е и през двете години. Но това през 1999г. се видя много добре и от нашата страна.





Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: flor4eee]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано23.07.09 13:26



Ха Флорче и моя случай беше същия, затова и попитах, защото точно тази година бях в Каварна





Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: galia71]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.07.09 15:25



Разказът е супер, снимките също!
Според мен вие със сестра ти направо сте близначки!


А Давид ми изглежда изключително кротко и добро момченце....
Това езеро в Италия къде е?




Тема Момичета в чужбинанови [re: dessbess]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.07.09 15:43



Вече ще си имате и министър! Спокойна съм за вас, няма да ви мисля!








Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: NikiFin]  
Автор Zori_D (мама на Илийчо)
Публикувано23.07.09 15:58



Ники, много приятен разказ в снимки!



Слънчево затъмнение имаше в началото на август 1999!



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.07.09 16:00



Страхотна красота....




Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано23.07.09 16:00



Много готино... напиши като имаш малко време как преминава пътуването с кола. Ние все се каним да отидем до Холандия с колата.
Децата са станали страхотни, Ева е супер чаровна, Давид си е хубавец, Теодор и той един сладур. Да са живи и здрави!



Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 22:46



до едно градче, Vittorio Venetto, не далеч от Венеция. В планината е и там е пълно с езера.




Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 22:59



Ох, пътуването беше доста тежко. Децата не искаха да седят вързани, реваха непрекъснато да ги държа и то едновременно и беше кошмарно. Но с едно дете е друго, ще го държиш ако иска и пак ще има мир. С 3 не става и на практика са ревали нон стоп. Аз между двете столчета смачкана, щото колата ми е малка, едва не полудях от клаустрофобия, отделно се изкривих. Даже на връщане се престраших да карам само и само да поседя нормално и да ми починат ръцете от катерещи се диванета.
Снимките са доста скапани, щото мъжът ми е снимал с най малката разделителна способност за да събере уж повече снимки. Голяма глупост.
Не знам защо ще ходите до Холандия, но ако ще е на екскурзия горещо препоръчвам да не се тръгва с бебе. Ние ходихме до Холандия с Давид като беше на 11 месеца и не можахме много да се насладим на преживяването щото той от как се е родил непрекъснато държи хората в напрежение. И въпреки че бяхме с майка ми, която уж помагаше пак не се получи добре. Не можеш да седнеш на ресторант като хората, по магазини не можеш да идеш, изобщо никъде. Мааш гащи из улиците и трепереш да не ревне детето. Сега вашето може да е по спокойно, не може от нашия случай да си правиш изводи за вас.




Тема правят ли така децата винови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 23:23



сигурно аз съм си виновна, понеже доста често ги питам дали искат това или онова за хапване. И те често казват ДА. Аз го правя, сервирам и тогава с широка усмивка ми се казва ясно и категорично НЕ и си занимават да си гледат работата. Дразни ме, че ме карат да им сервирам камара неща, които не искат и да лизнат и после се чудя какво да ги правя, често ги изяждам за да не се хвърлят, пък и апетит не ми липсва де. Защо трябва да казват че искат като не искат. И другите деца ли така разиграват родителите си.




Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.07.09 23:31



Абсолютно! Моето е супер капризно откъм храна. Не е слаба изобщо, но просто яденето е зор...не ще това, не ще онова...това плодове и кисело мляко да речем си е почти мисия невъзможна. Ако реша да я питам дали иска нещо да й направя да хапне почти винаги отговорът е НЕ! Имам чувството, че ми отговаря така без да се замисли...и клати глава като някое муле. Ако пък реши, че иска нещо и аз й го приготвя и поднеса, дори и без да го е опитала ми казва, че не иска повече!

Пълно разиграване. Номерът минава или ако я забаламосам нещо или ако й дам в ръцете нещо интересно и така да отвори уста и да яде без да осъзнава, че го прави.




Тема Re: Момичета в чужбинанови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.07.09 00:15



Ох, аз цял ден днес празнувам назначаването му...Де да знам, като чета имената все специалисти, ама все от кол и въже събрани. Дано да се сработят или Бат Бойко да ги "сработи", че иначе ще е много мизерно...





Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.07.09 00:23



О да, особено, когато е била при баба и и е безумно разлигавена, че на всяко "пип" някой скача и носи. Казвам ОК и пропускам следващото "планово" хранене...Като се примъкне мазно-мазно по някое време да пита какво ще яде и казвам "Това, което е на масата или котешката храна". Има алтернативи да избира. До момента не е яла котешка храна.



Тема Re: правят ли така децата винови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.07.09 00:27



Храненето ми е болна тема, щото са злояди и до скоро караха почти само на хляб и мляко. След ваканцията в БГ отказаха млякото тотално, защото тамошното не им хареса и сега съвсем съм пощуряла. И сирене и йогурт не ядат и само се чудя как да ги излъжа да хапнат нещо калции съдържащо. Явно усещат и разиграването е пълно. Поне домати проядоха в Италия за което съм много щастлива.




Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:36





"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:42



Казвай бързо, къде е басейна...

, че в тия жегиииииии

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: Nasinda]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:44



на 11 август 1999г беше..
По това време бях с баткото в родилнито



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: NikiFin]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:51



Ники, всичко изглежда много добре.
Звучиш отпочинала и явно почивката е била добра.
Давид изглежда много порастнал и спокоен.
Никак не сте скучали..с всичките деца и роднини и приятели



"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: правят ли така децата винови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:59



И аз прилагам същата тактика..
Като не иска да яде- не яде..
Но определено не подканвам по всяко време и непредлагам какво ли не..
Каквото сготвя- това ядат. Или не ядат

.
Александър понякога се опитва да разиграва баща си точно както Ники описва.
Защото баща му върви след него и предлага каквото се сети за ядене. После се чуди, защо детето му отказва.
Аз явно не се впечатлявам толкова от това дали са яли или не, защото...сутрин предлагам закуска, на обяд - обяд и вечер вечеря.
В останалото време по-скоро следя да не се яде какво ли не..и понякога предлагам плодове.
Като сме навън обаче, често се случва Александър да дъвче бисквити или солети..
Харесал си е напоследък едни шоколадови бонбони на Милка..- доста трудно му отказвам..Гледам да се спазаря да ги яде след като е обядвал..
..
Според мен, най-важното е децата д ане усещат, че се притесняваш дали са яли или не..
Тогава сами си търсят за ядене..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 07:27



Разиграват, който им позволява

. Моят син го прави с баба си, с мен не смее.



Тема Re: правят ли така децата винови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 07:33



Явно повечето деца го играят опозиция. Борис също е много капризно дете, но аз спрях да се тормозя, че не яде това и онова. Понякога дори отказва неща, които знам, че ги яде само при въпроса "Искаш ли еди какво си?". То и за други неща е винаги на противоположното мнение на това, което съм казала. Затова вече подхождам така, че той да избира от няколко предложени неща. Но то вашите са и по-малки

и това е може би по-трудно. Иначе ми е по-лесно да кажа какво яде, от колкото какво не. Имаше период, когато само и само да яде му давах каквото поиска, но бързо прецених, че е грешка. Сега стои гледан, ако се инатосва и иска да яде боклуци, а като пооглднее бързо клеква



Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 07:35



това с доматите как го постигна

.



Тема Re: правят ли така децата винови [re: galia71]  
Автор _dexter_ (оптимист)
Публикувано24.07.09 08:14



Преди време Ала-Бала каза нещо, което съм запомнила и гледам да прилагам - да не питам Яна дали иска това или онова, а направо да й го дам. Особено когато е в отрицателния период. Тя и без друго яде малко, затова между яденията не предлагам нищо. А като дойде време за ранене, изобщо не я питам, направо слагам каквото съм готвила. Яде ограничен брой неща и ако ми откаже, вдигам. Вчера явно не беше закусила добре, към 18.30 беше гладна и се започна - искам домат, искам бисквитка, искам семки, искам фурми. Дадох й домат и семки, после манджата - да видиш как нагъва и изобщо не прави фасони

. Можело значи, ама трябва да й огладнее дупето и аз да не се впечатлявам толкова..... Тъкмо вчера си мислех, че ми се вижда доста пораснала, и изобщо не е слаба, значи храната й стига.



Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор Acя ()
Публикувано24.07.09 08:27



Като малки никога не съм ги питала какво искат да ядат. Естествено знам кои неща са им любими и кои точно не им харесват и се съобразявала с това.
сега ги питам какво искат да хапваме и те си казват, случвало се е да сготвя нещо по тяхно желание и след това да ми правят физиономии и да не искат да го ядат. С Ели се разбирах с приказки, а Габи остана веднъж гладна и повече не смее да ми прави фасони...т.е. един път опита и и дръпнах табличката на столчето и като видя, че пак остава гладна реши, че ще яде

.
А теб щом те дразни да го правиш това не го прави.



Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: **щypчo**]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.07.09 10:27



Добре си изкарахме, имах нужда от разнообразие, да видя стари познати муцуни, да поплямпам на БГ, да видя до къде са стигнали по влашко и т.н.

На мъжът ми му писна да се срещам с приятели, а той да гледа деца. Ама после в Италия си навакса.
Установих, че вече видимо познатите ми са остарели, едни напълнели, други отслабнали, побелели..., и всичко в посока погрозняваме и ми стана тъжно, че остаряваме вече много видимо.




Тема Всички ли момиченца си мечтаят....нови [re: surfline]  
Автор Acя ()
Публикувано24.07.09 10:32



да са булки?
Елена одавна я знам, че я тресат такива мании и примира за булки...току тормози вуйчо си и чичо си да правят сватби

(не че няма на кого да се метне детето де ).
Тези дни ни предстои да сме на сватба на моя близка приятелка. Извадих днес официалните им рокли, за да видя стават ли им и т.н., но те са в кутията с булчинската ми рокля и се започна . Едната с воала ми, другата с венчето, а после смяна и въртене пред огледалото, аз пък облякох булчинската си рокля, която не успях да закопчая ....голям карнавал си направихме
разкажете всички ли ги тресе такава треска или само ние сме генетично обременени , не че ми пречи



Тема Re: правят ли така децата винови [re: galia71]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.07.09 10:37



Бяхме на гости и в двора растяха домати. Това им се стори интересно явно.




Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: dessbess]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано24.07.09 10:42



Ники, разкошно е всичко, мерси за споделеното!


Дес, извинявай много, миличка, ти знаеш за какво...
Радвам се отново да ви видя

Януари 2009, Протест:

Тема Re: Всички ли момиченца си мечтаят....нови [re: Acя]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано24.07.09 12:09



Ася, не зная за всички момиченца, но аз определено от малка си мечтаех да облека бялата рокля



Януари 2009, Протест:

Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: NikiFin]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано24.07.09 12:16



хаха, Ники, аз наскоро си мислех същото.
Видях се на село с моя братовчедка, мой набор, все играехме заедно като деца. Не я бях виждала от доста време... шокирах се, все едно видях майка й, сякаш нищо детско нямаше останало във физиономията й. Гледах и снимки във фейсбук на съученици, събирали са се на 24.05. Едната девойка, която ми беше приятелка по онова време... ами на леличка прилича.
Вярно, че сме на по 30... ама... някак си ми е трудно да приема, че и аз приличам на лелка. Егати ужаса.
А за Холандия... на гости на семейството на мъжа ми ходим там, два пъти годишно, задължително с детето. Ваканция в истинския смисъл на думата не се очертава изобщо скоро време.



Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 12:20





при нас това няма да помогне



Тема Re: Всички ли момиченца си мечтаят....нови [re: Acя]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 12:23



дъщеря ми ми е обличала роклята, но не мисля, че някога е била толкова въодушевена. Но тя и с кукли не играеше, докато не стана 1-ви, 2-ри клас.





Тема Морски поздрави от меннови [re: surfline]  
Автор more.more (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 12:51



Момичета,привет от морето.Отдали сме се на пълна почивка,от време на време успявам да почета малко тук.На работещите - леко понасяне на горещините и по-малко работа.До скоро.





Тема Re: Морски поздрави от меннови [re: more.more]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 13:55



изчезна за дълго и бях сигурна, че се препичате някъде. Леко с печенето и много мързелуване за вас



Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: NikiFin]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 14:00



Ники, много готин и цветен разказ

. Браво. Не знам за притесненията ти дали са се оправдали, но мисля, че ви е било готино тук. Ще ми е интересно да разкажеш повече за това какви впечатления остави всичко това у децата и мъжа ти. Сигурна съм, че за него си е жив шок начина, по който живеем тук, но все пак.

Трябва да ти кажа, че си една голяма късметлийка с тия 3 прекрасни и здрави деца. Излишно е да казвам, че Ева ми е слабост.




Тема Re: Морски поздрави от меннови [re: more.more]  
Автор Acя ()
Публикувано24.07.09 14:15



Приятна и пълноценна почивка!



Тема Re: Всички ли момиченца си мечтаят....нови [re: galia71]  
Автор lilka (минаващ)
Публикувано24.07.09 14:31



Само да вметна. Моята щерка иска като порасне да стане кон. Ако продължи така, сигурно трябва да почна да са притеснявам





Тема Re: Всички ли момиченца си мечтаят....нови [re: Acя]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 14:43



Като дете никога не съм ме4тала да съм булка, както по_късно. Не ме е привли4ала таzи идея

.
Окаzа се, 4е и вен4авката ни не бе6е от романти4ните, просто подписахме и туй то.Може някой да наваксаме с романтиката.



Тема Re: Момичета в чужбинанови [re: dessbess]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 14:46







Тема Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 14:46



Днес отивайки на работа разбирам, че поради планова профилактика на електрозахранването в района, където се намира моя офис, ток няма да има от 9 до 16 часа

. А фирма като нашата без ток няма какво да работи. И съответно ............. шефът ни освободи за днес. 3 пъти ура за ЧЕЗ! Че и за шефа. Господ здраве да им дава (на ЧЕЗ) и всеки месец по 1 ден профилактика да правят (в работно време, естествено)!!!!




Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: cchery]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 14:51



Много готин раzкаz, иzглежда сте си иzкарали идеално. Нямам време zа пове4е коментар, но снимките са zаредени с много настроение.





Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: cchery]  
Автор Aлa-Бaлa ()
Публикувано24.07.09 14:51



То хубаво ура, ама те обикновенно оставят уведомително писмо на видно място, поне да си беше спестила разходката до там.





Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: cchery]  
Автор -Randi- (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 14:52



Насладете се на нео4акваната ваканция.





Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: cchery]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 15:08



и по възможност в петък



Късметлийка, но и шефът ти е стабилен щото нашите няма да се сетят за такова нещо



Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: Aлa-Бaлa]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 15:38



И аз за това се сетих първо. Но после се разубедих. Щото дори и 12 часа предварително щяха да са достатъчни на шефа да измисли кво да правим днес дори и без ток в офиса.



Тук трябва да добавя и това, че ние снощи с колегите се напънахме и подготвихме докрай проекта, който стартваме в понеделник . И това е втората причина шефът да ни освободи.

Иначе ако това се случи в предприятие, на което се прекъсва работния цикъл, не ми се мисли....




Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: **щypчo**]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 15:39



Хахахах. Ето кого е трябвало да питаме за точната дата и година!

Как да го забравиш, а?




Тема Хахахахаха, Лилка, това енови [re: lilka]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 15:41



едно от най-уникалните детски желания, които съм прочитала. Хахахахахах

. Това дете със сигурност ще стане или писател или актьор.




Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: galia71]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано24.07.09 15:43



Аз също съм в следобедна ваканция, защото днес се наложи да ходя на работа с Ани.


Много хубаво си изкарахме, по кафета, обеди, сладоледи...насъбра бая подаръци оттук оттам, взехме заплатата и хайде вкъщи, да оставим колегите да се потят и без нас.




Тема Re: Морски поздрави от меннови [re: Acя]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано24.07.09 15:44



Пълна наслада и отмора ти желая....






Тема Спретнах куфарите отново :))нови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано24.07.09 15:48



... този път за Банско

Надявам се да изкарама една мирна и спокойна седмица по женски (двете с Ния), като се размажем по басейни и спа процедури. Девойки ако имате да препоръчвате заведения, забележителности сега му е времето.
Вземам си лаптопа, че се заклеха за нет-връзка, за да ви съблюдавам чат пат, в дъъъългите самотни нощи
Очаквам предложенията ви

Hot stuff

Тема Re: Хахахахаха, Лилка, това енови [re: cchery]  
Автор lilka (минаващ)
Публикувано24.07.09 15:49



това не е много успокояващо /че желанието и е от най уникалните/

. Но дано да стане човек на изкуството. Често ме пита като порастна каква искам да стана.



Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: cchery]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано24.07.09 16:26



Сууууупер



Януари 2009, Протест:

Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: dessbess]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано24.07.09 16:34



Късметлийка си и ти, адаш!
Хубав, прекрасен, слънчев, готин и незабравим откъм положителни емоции уикенд на всички ви от мен


Поздрав от мен - в памет на Майкъл Джексън -

Януари 2009, Протест:

Тема Re: Морски поздрави от меннови [re: more.more]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 16:40



Хей, моренце, бушува ли копието (щото ти си оригинала

). Айде да ви е слънчево небето и спокойно морето!




Тема И аз съм готова с куфаранови [re: cchery]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано24.07.09 16:41



Драсваме на вила в планината тази вечер, а утре ни очаква един 40 градусов Аква ленд в Пловдив. Приятна почивка на все!






Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано24.07.09 17:01



а със заплатата ли се прибрахте вкъщи





Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор vihrogonche (хлапето е на 4)
Публикувано24.07.09 17:04



От 8-ми до 17-ти юли бяхме на море, на Шкорпиловци, в страхотно бунгало. Ще разказвам и показвам друг път, че излизам от офиса в момента.
Всичко най-хубаво и добро на всички мацки тук, и на Греди също.

Януари 2009, Протест:



Тема Re: За всички не видяли слънчевото затъмнениенови [re: cchery]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 17:11




Ами...помня датата, защото..
В родилното лежеше някаква племенница на завеждащия отделението.
Термина й беше 11 август и........понеже се носеха слухове,че точно при това слънчево затъмнение ще се роди Антихриста...се бяха панникьосали здраво, да не е тяхното дете..
И..предизвикаха раждане по-рано- на предния ден..
Бебче явно му беше рано, пък и доста голямо бебенце беше (над 4.200кг), НО...нали на шефа на отделението та...
3 пъти вакуум
3 пъти форцепс..
и накрая я срязоха по спешност , защото детенце било седалищно!
В резултат, детенце се родило с проблеми и беше в интензивно отделение..
Дано се е оправило после..


Моя син пък се роди на 1 август , но с проблеми с дишането и беше в кувьоз по това време. Аз категорично отказах да ме изпишат без него и по цял ден се притеснявах и цедих през 3ч..
В крайна сметка..на 10 август го извадиха от кувьоза и ми го дадоха да го гушна и кърмя..и помня,че на следващия ден беше затъмнението..
Чакахме да почне да наддава за да ни изпишат..
ТА...как да забрави човек..Помня тия 17 дни в болницата почти почасово..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Хахахахаха, Лилка, това енови [re: cchery]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 17:14



Александър по едно време искаше да стане .. лелка в детската ясла, за да свири на децата на акордеон..
Току-що го попитах и каза,че иска да стане моряк..(понеже като бяхме във Варна му показах Военноморското училище и му казах,че там батковците учат за да станат моряци и капитани на кораби..)

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Тема Re: Хахахахаха, Лилка, това енови [re: lilka]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 17:15



А ти...каква искаш да станеш, когато порастнеш


И Александър ми казва, че аз съм малка мама и...като порастна, ... пък той е вече голям...и тати е голям..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: cchery]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 17:17



Черитка...петък е ден на майстора..
Само да предупреждават тия от ЧЕЗ предварително,че..човек може и да отскочи до някъде за почивните дни


Кзвай сега как мина днешния ден..

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: Неочакван подарък от ЧЕЗнови [re: galia71]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано24.07.09 17:23



Купихме подърък и на тати и бая се поохарчихме! Но остана за близалки!







Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.