Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:54 21.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: dessbess]  
Автор flor4eee (старо куче)
Публикувано23.07.09 16:00



Много готино... напиши като имаш малко време как преминава пътуването с кола. Ние все се каним да отидем до Холандия с колата.
Децата са станали страхотни, Ева е супер чаровна, Давид си е хубавец, Теодор и той един сладур. Да са живи и здрави!



Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: dessbess]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 22:46



до едно градче, Vittorio Venetto, не далеч от Венеция. В планината е и там е пълно с езера.




Тема Re: нашата паметна ваканция накратконови [re: flor4eee]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 22:59



Ох, пътуването беше доста тежко. Децата не искаха да седят вързани, реваха непрекъснато да ги държа и то едновременно и беше кошмарно. Но с едно дете е друго, ще го държиш ако иска и пак ще има мир. С 3 не става и на практика са ревали нон стоп. Аз между двете столчета смачкана, щото колата ми е малка, едва не полудях от клаустрофобия, отделно се изкривих. Даже на връщане се престраших да карам само и само да поседя нормално и да ми починат ръцете от катерещи се диванета.
Снимките са доста скапани, щото мъжът ми е снимал с най малката разделителна способност за да събере уж повече снимки. Голяма глупост.
Не знам защо ще ходите до Холандия, но ако ще е на екскурзия горещо препоръчвам да не се тръгва с бебе. Ние ходихме до Холандия с Давид като беше на 11 месеца и не можахме много да се насладим на преживяването щото той от как се е родил непрекъснато държи хората в напрежение. И въпреки че бяхме с майка ми, която уж помагаше пак не се получи добре. Не можеш да седнеш на ресторант като хората, по магазини не можеш да идеш, изобщо никъде. Мааш гащи из улиците и трепереш да не ревне детето. Сега вашето може да е по спокойно, не може от нашия случай да си правиш изводи за вас.




Тема правят ли така децата винови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано23.07.09 23:23



сигурно аз съм си виновна, понеже доста често ги питам дали искат това или онова за хапване. И те често казват ДА. Аз го правя, сервирам и тогава с широка усмивка ми се казва ясно и категорично НЕ и си занимават да си гледат работата. Дразни ме, че ме карат да им сервирам камара неща, които не искат и да лизнат и после се чудя какво да ги правя, често ги изяждам за да не се хвърлят, пък и апетит не ми липсва де. Защо трябва да казват че искат като не искат. И другите деца ли така разиграват родителите си.




Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор dessbess (ветеран)
Публикувано23.07.09 23:31



Абсолютно! Моето е супер капризно откъм храна. Не е слаба изобщо, но просто яденето е зор...не ще това, не ще онова...това плодове и кисело мляко да речем си е почти мисия невъзможна. Ако реша да я питам дали иска нещо да й направя да хапне почти винаги отговорът е НЕ! Имам чувството, че ми отговаря така без да се замисли...и клати глава като някое муле. Ако пък реши, че иска нещо и аз й го приготвя и поднеса, дори и без да го е опитала ми казва, че не иска повече!

Пълно разиграване. Номерът минава или ако я забаламосам нещо или ако й дам в ръцете нещо интересно и така да отвори уста и да яде без да осъзнава, че го прави.




Тема Re: Момичета в чужбинанови [re: dessbess]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.07.09 00:15



Ох, аз цял ден днес празнувам назначаването му...Де да знам, като чета имената все специалисти, ама все от кол и въже събрани. Дано да се сработят или Бат Бойко да ги "сработи", че иначе ще е много мизерно...





Тема Re: правят ли така децата винови [re: NikiFin]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано24.07.09 00:23



О да, особено, когато е била при баба и и е безумно разлигавена, че на всяко "пип" някой скача и носи. Казвам ОК и пропускам следващото "планово" хранене...Като се примъкне мазно-мазно по някое време да пита какво ще яде и казвам "Това, което е на масата или котешката храна". Има алтернативи да избира. До момента не е яла котешка храна.



Тема Re: правят ли така децата винови [re: surfline]  
Автор NikiFin (ветеран)
Публикувано24.07.09 00:27



Храненето ми е болна тема, щото са злояди и до скоро караха почти само на хляб и мляко. След ваканцията в БГ отказаха млякото тотално, защото тамошното не им хареса и сега съвсем съм пощуряла. И сирене и йогурт не ядат и само се чудя как да ги излъжа да хапнат нещо калции съдържащо. Явно усещат и разиграването е пълно. Поне домати проядоха в Италия за което съм много щастлива.




Тема Re: Петъчен спамнови [re: surfline]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:36





"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"

Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор **щypчo** (досущ като теб)
Публикувано24.07.09 00:42



Казвай бързо, къде е басейна...

, че в тия жегиииииии

"Който иска нещо-намира начин,който не иска-търси оправдание"


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.