Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:42 17.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: Вторнишки спамнови [re: dessbess]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано21.07.09 18:22



Евала, сега радостта е двойна!
Ех кога ще дойде и моя час...........


Цуни я от мен по двете бузи...



Тема Re: У2 фенкитенови [re: surfline]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.07.09 22:11



Изкефих се максимално още като ги видях първият път фотосите.



Hot stuff

Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: Nasinda]  
Автор janaМодератор (хаплива)
Публикувано21.07.09 22:15



Девойка излизаща от торта

Hot stuff

Тема Re: Вторнишки спамнови [re: dessbess]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано22.07.09 07:25



Това е много мило усещане, да се върне от някъде детето, да си го гледаш и да струи от теб любов.



На мен пък ми е още чоглаво след като оставихме Боби. Още повече, че първата вечер ми се обажда и плаче "Много ми е мъчно за теб мамо, много". Е пуснах тайно и аз някоя и друга сълза. Добре, че пък Дени се върна от сестра ми, та поне с нея се занимавам.. Но днес тя пак заминава и ще трябва да се организирам с някакви занимания, извън ежедневните



Тема На басейн след работанови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.07.09 09:27



Да ви се похваля, че най-сетне снощи разбих монопола на площадките след работа. Отидох си вкъщи, облякох банския, взех кърпи и джапанки, забрах децата от площадката и на басейн

. До 8 часа. Страхотно беше - отпускащо, зареждащо и без каквото и да е натоварване. Още повече, че басейнът затвори в 6, но ни разрешиха да останем до 8 часа и бяхме самички.




Тема Re: Помощ с идеи.....нови [re: jana]  
Автор Nasinda (Мама на торнадо)
Публикувано22.07.09 09:31



Мацооооооо - само за усмивката на девойката няма да ми стигнат тези 50 лв. Пък и тортата - хахаха. Трябва да има някакъв повод, а не може само ей така да му я изтипосам и хоп.
Събитието е тази вечер, така че ще умувам до следобяд и после - айдеееееееее



Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор surflineМодератор (СтихияБалканска)
Публикувано22.07.09 10:37



Еее супер. Представям си Коко и Бела колко са се изкефили.





Тема "Той продава хероин на вашите деца"нови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.07.09 10:41



Пускам ви една статия и кратко видео към нея без много коментар...... Ако нещата са точно такива, каквито са в статията и видеото и не се касае за лично отмъщение по друг повод, то явно, че наистина силната гражданска позиция и инициативност ще са алтернатива на институциите ........






Тема Re: На басейн след работанови [re: surfline]  
Автор cchery (G'n'R forever)
Публикувано22.07.09 10:43



Хахах, Сърфски, така беше. Ама аз май най-много се изкефих.

Пълен релакс! Без да ми се налага да гледам как катерицата се катери на отвратителните метални катерушки и да изтръпвам или да търся Коко на коя незнайна полянка рита........




Тема Re: На басейн след работанови [re: cchery]  
Автор galia71 (ентусиаст)
Публикувано22.07.09 11:51



вие направо сте се размазали от кеф






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.