Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:04 06.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано02.09.04 14:07



Привет,момичета!Вчера пристигнах и наи-после съм с бебка,баткото(и с таткото) и сред вас!Беше ми мъчно за вас-честно!
Какво да ви разкажа-малко съм още като в небрано лозе.Навлизам в ритъм,но бебка сякаш в моя чест още вечерта вдигна температура-38,и се почна чудене-зъби?,вирус?
Още я има пустата температура,а открихме и афта в устичката.Дано да се пребори лесно и да ни подминат усложнения.
А,иначе е много сладка,и за голямо учудване на всички ме позна!!!Бях се приготвила,че ще ревне като при непознат човек,а тя ми се усмихна!И си седеше в мен гушната без да се сърди(както е при бабите например)

За близо двата месеца без мама,обаче не е наддала никак,даже май е под килата,които я оставихТова е толкова нетипично за нея!!Нали ни знаете слонските размери от преди!?!Не ще да е само от зъби и жегите.
Нищо,аз съм оптимист!Сега като сме си заедно вече,мама ще си я напомпа пак!
Чакам с нетърпение новини и от вас ,че и да се срещнем,май е най-добре!


Кати-14.01.04

Редактирано от Bakerita на 02.09.04 14:26.



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: Bakerita]  
Автор Biba ()
Публикувано02.09.04 14:46



Ха добре си дошла
Радвам се, че всичко е минало благополучно и цялото семейство е отново заедно. Сладураната успя ли да ти покаже какви нови номера е научила (за 2 месеца няма да са малко). И килограмчетата ще наваксате, а и те от сега нататък нали няма да наддават толкова много като преди.
Наслаждавай се сега на моментите с децата, че и ти има много да наваксваш



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: Biba]  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано02.09.04 15:00



А,номерата са много,ама аз да си кажа честно очаквах повече
Все я сравнявам с брат и,който беше и е(да е жив и здрав)много щуро дете.
А,тя една кротичка-вчера,чак ми доскуча на разходката-седи и си брои пръстите-и това 45мин!!Ама може и от температурата да е такава вяла,защото като се сетя какво шило беше преди-невярвам,чак такива промени в "темперамента" да ни споходят за 2 месеца.
Кажи какви умения имате вие-да сравнявам.Че аз вярно никак не съм в час още


Кати-14.01.04

Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: Bakerita]  
Автор nevermore (минаващ)
Публикувано02.09.04 15:08



Добре дошла отново! Радвам се, че отново си тук. За температурата - може да е от зъби - на нас вече ни пробиха долните два - без усложнения засега. Дано се оправите по-бързо. Относно килограмите не се притеснявай -и аз имам чувството, че е поотслабнала нашата госпожица, макар че не страда от липса на апетит - сигурно е от движението - по цял ден не се спира.



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: Bakerita]  
Автор nevermore (минаващ)
Публикувано02.09.04 15:21



- пълзи като хлебарка, едва я хващам,
- ма-мака и ба-бака по цял ден,
- крещи с пълно гърло, обикновено в 6:30 сутрин - баща й я научи да крещи, ама сега и на него му идва нанагорно, нека му!
- седи стабилно, но само като и изнася, все-още на може да седне от положение по корем, макар че се опитва
- стои като се придържа и се опитва да се изправи в коритото - предимно когато се налага да я къпя сама
- прави боц и повтаря разни звуци

за друго не се сещам
поздрави



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: Bakerita]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано02.09.04 15:25



Ехаа Добре дошла .Много се радваме и ние за завръщането ти, Жалко , че сте малко болнички само.Дано бързо се възстановите и дано е от зъбките.Ние имаме едно зъбче само, но и другите ни мъчат.Температура не сме имали, но за сметка на това имахме разстройство, благодарение на което сме също назад с килцата.Засега обаче това го овладяхме.
Вярвам , че ще се справиш бързо с проблема.Да нацелуваш Кати от нас и чакаме да се срещнем


Редактирано от dezho на 02.09.04 15:28.



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се ! [re: Bakerita]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано02.09.04 15:33



Ей, кога минаха тия 2 месеца ! Добре дошла!
Как мина турнето, нищо не казваш?
Не мога да повярвам, че Кати е седяла мирно на разходката. Като се сетя как не можехме да я хванем спокойна за снимка на предната среща ...
Дано бързо се пребори организъмчето й с каквото има за борба и да спадне температурата. За другите средства ти си знаеш - хладни компреси, оцетени чорапки...
А на вашият татко трябва да му връчиш медал
Поздрави от Андреа на Кати



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се ! [re: nevermore]  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано02.09.04 15:49



Здравейте "най-наборки"!
И Кати пълзи,ама мързеливичко.Звуци много не издава,освен едно "у-у" с физиономия на маймунка.Като е в леглото-веднага се докопва за решетките,изправя се и почва жално да скимти и да се клатушка.Много съсредоточено "си брои пръстите' т.е. от положение за "боц" на едната ръка си изрежда пръстите на другатаДоста се заиграва с нова играчка,което много ме радва,може пък да ми се размине този път "лудването" от палаво дете.
Само да се пооправим и ще организираме среща.Този път-по-сериозно!


Кати-14.01.04

Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се ! [re: dezho]  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано02.09.04 15:58



Една голяма целувка и от Кати за пораснал Вики.
Завидях ви за морето ....Уж планирах и ние да ходим сега септември,но наш тати така се е наточил да си върши изостаналата работа,че май ... Нищо де,нали се справи геройски с изпитанието-простено му е всичко!!
За сега Кати има два зъба и те се показаха без температури и проблеми(освен доста сполучливия опит да отгризне бузата на баща си)
Сега са тръгнали още два,но пък тя не е нервна като преди,а напротив-отпусната.Може да е налапала нещо мръсничко-краката,кога боси,кога с обущета, са и все в устата
Хайде,ще гледаме скоро да сме готови за срещи.До скоро!


Кати-14.01.04

Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се ! [re: Andrea$]  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано02.09.04 16:29



Привет и най-чаровната трапчинка!
Медала го връчихме най-тържествено (и то няколко пъти)
Турнето си мина добре-много свирене,но пък за мен голяма почивка от дом.задължения.Малко се поотърсих и пооткрих къде съм"аз",че лесно се загубва някъде сред манджи,пранета и безсъние.
И ето ме сега!-събрала сили,сън и ентусиазъм

Я,да питам набързо-по колко време според вас може да я оставям в проходилката? И като е с температура да я къпя ли?Снощи не я изкъпах,но днес?Забравих да питам педито


Кати-14.01.04


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.