Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:22 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Днес сме в южния паркнови [re: Bakerita]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано14.09.04 18:35



Хайде утре в Борисовата
Днес ни хареса много и мислим утре да сме там цял ден за разнообразие
Днес само с Ирка и Деничка се видяхме, но пак си прекарахме добре




Тема И ние на отчет!нови [re: Bakerita]  
Автор Darra (мигаща)
Публикувано14.09.04 20:34



Дара се очертава едричко бебе - 73см и 9700г. Но какво да правя - ген Иначе продължаваме да се будим по няколко пъти през ноща, ядем първо ядене към 05:30 (и по-рано) . Имаме едно долно зъбче и сега ни се показва и второто . Пляскаме с пъчички, даваме боооооооц, показваме лампичката..... Абе въобще става все по-интересна и забавна. Много харесва песничките които и свалям от нета и сега се опитвам да и намеря "Една чудесна песничка" но никъде не я намирам Та, използвам отчета си да ви попитам дали знаете някъде из нета от където да си я издърпам. Иначе хит за сега остава "Малката скумрийка Сийка"!! Направо е страшна тази песничка и децата бързо я харесват. Такива работи от нас! До скоро писане!



Тема Re: Днес сме в южния паркнови [re: Andrea$]  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано14.09.04 21:23



ОК,но не мога да ти кажа час от сега.Прати ми мобилния ти на бележка и ще ти звънна като се доберем до Борисовата.


Кати-14.01.04

Тема Re: Днес сме в южния паркнови [re: Andrea$]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано14.09.04 22:11



И ние може да дойдем утре, но следобяд, че сутринта ще сме заети.

Деница-5.12.2003г.

Тема Re: И ние на отчет!нови [re: Darra]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано14.09.04 22:23



А има ли я тази скумрийка на мп3? Къде?

Я, да се отчетем и ние набързо, та да ви засенчим с мерки .
От днес, прясна инфо - 10.100 кг, 73 см. Владеем папагалското повтаряне на всякакви чути звуци, пляс ръчички, боц носле на мама, къде е копченцето, лампата и т.н. (вкл. и къде е мама ), покажи колко ще пораснеш, търкаляме си топка взаимно и др. Пълзи като войник и се изправя до седнало положение, оттам нататък е драпане и увисване по обиколника. Заиграва си се сама много успешно по 40 мин, любимо занимание от днес - вадене на бурканени капачки от кутия и разхвърляне навсякъде. Взехме и проходилка, оставяме я вътре по 10-15 мин.
От 01 окт мама е на работа и ще бъдем с бавачка. Живот и здраве, дано потръгнат нещата.

А я да ви питам нещо - ще купувате ли вече първи твърди обувки, избрахте ли нещо? Ние обиколихме по магазините, но още не сме купили.

Поздрави!



Тема Re: И ние на отчет!нови [re: queenmabb]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано14.09.04 22:56



Скумрийката я има на сайта на мама. На мен пък ми се струва страшно безсмислена, ей. Чак се чудя как ще я обяснявам на Андреа като порасне и почне да пита - Мамо, а от курабийките хрема в корема ли се хваща? или пък - Мамо, докторите що нападат като врагове, а всички ли оперират със щипка? и тям подобни Иначе е смешна, спор няма. Обаче аз не виждам Андреа да има любими песни, май на всякакъв детски глас се радва... На мен лично най-интересна ми е "Горската бригада" .

Стелка май държи рекорда по размери Ние само по сантиметри се равняваме с вас (73) иначе с килцата сме по-назад (9300).

К'ви са тия бебешки умения дето ги описвате, Андреа още нищо не разбира, камо ли да посочи къде е мама или изобщо нещо... Ама ще дочакаме и тоя момент.

Аз скоро й купих едни обувчици на Dandy, но ги избрах само по красота . Застудява и май вече за навън трябват по-сериозни обувки от меките пантофки.



Тема Re: И ние на отчет!нови [re: Andrea$]  
Автор gugu (член)
Публикувано15.09.04 01:26



Да се включим в надпреварата за уменията като не можем в килата
Значи махаме за чао, показваме колко големи ще станем, играем на криеница и гоненица (с пълзене) и вчера даже каза "Каде е Каки" - изречение си е (отскоро се сетих, че си вика Каки). Е, и други неща говорим, но в повечето случаи просто се отваряме на говорене, а не ги използваме по предназначение.
Качваме се без проблеми на над педя матрак от земята. С топка си играеме на хвърляне направо, въпреки, че топчето ни е тежко и вече си представям белите. Лампи всякакви показваме. Разглеждаме списания изправени на масата и прелистваме.
Имаме си влакче на което като сложиш на определено място кубче и то пее или като му се натисне комина - тръгва. Слагаме му кубчета и не само кубчета
Изобщо голям списък с умения - жива и здрава да е!!! Ама списъка с яденета освен кърмата е почти нулев.

Ей, за малко да изпусна да се похваля, че вчера постоя малко права без упора и даже направи 1-2 крачки между мама и тати без упора , но я е страх и гледа за носа да е ама да те държи.
Ех, откога се каня да ви напиша нещо весело ама тези урагани ми взеха словото.
Много целувки на старите бебета както ни казват тук



Тема Re: И ние на отчет!нови [re: gugu]  
Автор Darra (мигаща)
Публикувано15.09.04 09:03



Оле вярно че имахте ураган!!! Как сте? Някакви поражения на кащата? Надявам се че всичко е наред! Целувки на бебчо!



Тема Re: И ние на отчет! [re: queenmabb]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано15.09.04 10:16



Аз да те подкрепя за килограмите - 75 см и 10,900... Да са ни живи и здрави дундичките сладки!!!!



Тема Re: И ние на отчет! [re: Andrea$]  
Автор nevermore (минаващ)
Публикувано15.09.04 13:55



Момичета, вчера ходих на малко проучване за обувки и в повечето магазини ми казаха, че сега карали зимните обувки и всички сандали или по-отворени патъци отивали в склада. Като им казах, че ще прохождаме зимата в къщи и ще ни трябват стабилни сандали за прохождане, просто свиха рамене и казаха, че не могат да ми помогнат. Доколкото разбрах, според тях вариантите са два: да си седим в апартамента със зимни обувки, или да й купя още сега сандали, които ще ми трябват не по-рано от средата на октомври . Събирам идеи . . .




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.