Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:56 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема И да се похвалянови [re: LlLl11]  
Автор gugu (член)
Публикувано12.09.04 16:19



Катето се научи да дъвче покрай бисквитки. При нас нали е на дневен ред да се научи да яде с ръце за да влезе в група за по-големи деца в детската градина
Вече си взима от кутията и си слага в устата. Вчера си отхапа пъпеш (имаме си 4 зъба и 5тия е на път) и си го дъвчи, дъвчи и изяде. Ядем и баница и хляб на трошички. Много обича да и се дава с ръка. Плези се като я попиташ дали има в устата. От лъжицата бягаме и нещо не ни харесват пюретата ако не сме многооо гладни.
Кашите ги правя редки. Но иначе си дъвчем.
Вчера бяхме на рожден ден на 1-годишна кака. И много се забавлявахме. Не даваме да ни пипат, но танцувахме, обрахме точките пристъпвайки насам натам и даже катерихме стълби. А като сме хванали тортата на мама без да забележи и после търкай ръчичка от наше краче, нейно краче ... целите бяхме в торта. И тък като вчера ни беше нашия мини 9ти рожден ден и в къщи пак си играхме с торта. И си хапнахме малко от блатчето.



Тема Re: И да се похвалянови [re: gugu]  
Автор LlLl11 (щастлива)
Публикувано12.09.04 20:16



Gugu от думите ти разбирам,че Катето е проходила така ли е?Кога стана това преди 9-ия месец ли?Първо пълзя ли и била ли е в проходилка?Май много въпроси станаха,но ми е интересно да разбера.Моля сподели с нас..



Тема Здравейтенови [re: Bakerita]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано13.09.04 07:33



всички,здравей Бакерита!
Не знам от къде се връщаш(голям срам),защото вече нямам време и да чета,но добре дошла!
Да ви се оплача от моята госпожица-значи перфектното дете е-и спането и спане и режима и режим,ама не иска и не иска да бъде докосвана.Нито обича да и правя масаж,нито да я държа за ръка,нито да я целувам.Да ме гушка или целува-не знам дали някога ще доживея.Аз колкото съм любвеоибилна,тя-точно наопаки.Иначе се смее непрекъснато,щастливо бебе е,с непознати също се държи добре,като ме види да се връщам от работа даже се хвърля напред да ме посрещне,но в момента,в който я грабна да я нацелувам и си извърта главата на 180 градуса.Ако искам да и помогна и да я хвана за ръката,отблъсква я.Може да лази,но не иска-ще се върти настрани,ще подскача,ще си извърта дупето и ще се придвижи,но никакво лазане и никаква помощ-толкова все иска да е самостоятелна и толкова е горда.Това от зодията ли е,не знам,но сестра ми е Козирог и такава -и да се нуждае от помощ,никога няма да каже, да те целуне е цяло събитие.Смеем се с е нея като споделяме по телефона,защото нейната дъщеря пък е мое копие-само преследва сестра ми ,иска да я гушкат,да я целуват, и е глезла и половина(каквато бях аз).
Ама явно дядо Господ си е свършил добре работата- знае,че си липсваме със сестра ми,та направил по едно малко наше копие и го е "пратил" при другата сестра -да си го изгледа като собствено дете.


Natalie 05.01.2004


1+1=3

Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: LlLl11]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано13.09.04 09:59



и при нас е така. единствено попарата се опитвам да давам намачкана ама е голям зор. и понякога повръща и никога не си я изяжда до край, което става винаги когато е пасирана. но аз съм упорита и не се давам, и ще продължавам да и мачкам докато се научи. от днес ме на кухня и ще видим как ще е.



Тема Re: Здравейтенови [re: NEPOSTOYANNA]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано13.09.04 10:04



ей тъкмо мислих на другата тема да ти отговарям щото много ни липсвате с натали. колкото до козирога, свекърва и е такава зодия и идално те разбирам. не се тревожи всички деца минават през един период дето само залепени за мама стоят и тогава няма как да се оттърве от гушкането.



Тема Re: И да се похвалянови [re: LlLl11]  
Автор gugu (член)
Публикувано13.09.04 16:28



Не, не , не сме проходили. Тя ходи хваната за ръцете на някой. Вече не натежава като я държиш, но все още се клатушка. Значи опитвам се да я сложа от дивана на земята, но не подвива крачета да седне и тръгва да мята краката на някъде и се обикаля няколко пъти цялата къща. Май трябваше на наемем стадион вместо да купуваме играчки . Иначе обичаме да играем на гоненица, но пълзейки за сега.



Тема Re: Здравейтенови [re: natby]  
Автор NEPOSTOYANNA (no ne vinagi)
Публикувано13.09.04 19:29



И на нас ни липсвате-ама пуста Америка-само работа,стрес,работа стрес...Абе,луд умора няма

Natalie 05.01.2004


1+1=3

Тема Днес сме в южния паркнови [re: Bakerita]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано14.09.04 09:48



Момичета,
най-после на края на лятото се наканих да прекараме цял ден в южния парк с малката. След малко таткото ще ни вози натам, а довечера ще си ни върне. Ако има и други пребиваващи там днес, оглеждайте се за нашата жълта количка



Тема Re: Днес сме в южния парк [re: Andrea$]  
Автор Bakerita (момче и момиче)
Публикувано14.09.04 16:23



Умрях от яд,че чак сега прочитам!.Можехме и ние да се включим в "Южния" ден.Казвай по-рано такива хубави начинания,а?!?!Хайде наканете се пак в най-скоро време и свиркайте


Кати-14.01.04

Тема Отчет [re: Bakerita]  
Автор gugu (член)
Публикувано14.09.04 17:53



Най-накрая и ние на преглед. Май сме мъници вече - 8кг и 71см.
Кръвта - 11.5. Няма изследвания за урина все още.
Голяма героиня е тя на мама. Обясних и за взимането на кръв и тя гледа с интерес и се разплака за малко на края. Явно като е в мен е по-безстрашна, защото лекарката дето я пипа когато мама е далече ни разстройва повече (ех, а на 4 месеца и местехме слушалката по коремчето и какво стана след това). И Хепатит Б ни сложиха.
Но се е разстроило детето и почна да плаче като я оставих на баба и , ама като не мога да си взема и 1/2 ден вече




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.