Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:58 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: И ние на отчет!нови [re: gugu]  
Автор sweet girl (Сливен)
Публикувано15.09.04 18:27



Брей, ама вие сте за училище вече с тези умения. Ние за сега нищо не можем да правим, само мърморим нещо на бебешки език, изправяме се в кошарата и я обикаляме и това е всичко. Иначе за килограмите сме напред - около 10.500 кг и 76 см. А за обувките му взехме буйки, но не знам дали е правилно с тях да прохожда или трябват обувки с твърди подметки.
Целувки на бебоците.



Димитър 19.01.2004

Тема Обувките и другинови [re: sweet girl]  
Автор gugu (член)
Публикувано15.09.04 19:50



И аз се чудя какво да правя. Вчера и обух едни, мисля че те са буйки и тя се спъва, стъпва на криво. Май по-добре да почнем с твърдите за да и държат глезенчето докато свикне.
За смяната на магазините при смяна на сезоните - навсякъде е така. Тук дето няма смяна на сезоните, т.е. такава изискваща да се сменят гардеробите, пак се продават боти през зимата (много е смешно за мен при 25С) и е трудно да намериш сандали.
Кажете как е при вас!

А за храненето не ми се и пита - явно сме злояди като мама нищо, че тати ни захрани. Мале, как си изпуснахме водаческите позиции по килограми
Хемоглобин 11.5 беше добре нали?
Дупето ни е тъмно синьо на опашката от рождение и се оказа, че ни е белег по рождение. Уж минавал и малко се е размил ама ... Много белези нещо имаме. Явно хората са били прави за малкия ми корем <чудя се аз>.

И последното което ми се върти из главата : как се пазите от хвърчащи/пълзящи гадини. Вчера бяхме станали като индианец пред битка



Тема Re: И ние на отчет!нови [re: gugu]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано15.09.04 22:00



И ние не можем да се включим в надпреварата с килата, но за уменията с вреждаме.Казваме бебе, баба, тата, мааааам, и па-па(на патето)., пълзим , катерим се и преминаваме през всички препиятствия, и се изправяме в креватчето за да надничаме какво става извън него, също така го гризем със страшен апетит.Познаваме лекарите отдалеч и щом ги видим, започваме истерично да ревем и да се крием в мама, и да я скубем с всичка сила.Също така бръмчим като се качим на бутото на тати.А книжките са ни най интересни(дано бъде така и като порасне), разглеждаме ги много вниматено докато не угладнеем и ги налапаме.
Имаме напредък и в яденето на попара без да я пасираме.Гризем вече бисквитки и баначета.
Е това е засега от нас.Поздрави на всички бебоци и мами




Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: natby]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано15.09.04 22:13



да се се похвалим и ние, от три дни сме на кухня и засега много ни харесва. лапаме и супичките и второто и кремчетата. днес бяха ни пратили таратор, ама аз не посмях да и го дам, въпреки че вече яде сирене без проблем. вие давате ли кисело мляко вече. иначе от към мерки сме меко казано скромни 71см, 8300, направо сме мъничета на фона на стеличка и който там още се похвали. важното е че сме здрави и наддаваме добре. от към умения сме повече на говорене, седим стабилно и се подпираме на ръчички като някой ни изправи.



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: natby]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано15.09.04 23:13



Поздравления за кухнята, браво че я харесвате.Аз още не съм давала кисело мляко и тъкмо се чудих дали вече е време.А първото, второто и третото, на обяд ли го изяждате, или и за следобедна закуска остава?




Тема А пък ние спечелихменови [re: Bakerita]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано16.09.04 00:29



в конкурса на марти онлайн за снимка от лятото И то точно със снимката дето ми стои под мнението в момента
Каним всички софийски декемврийчета на партито за раздаване на наградите в неделя от 17:00 в Ментов носорог



Тема Re: А пък ние спечелихменови [re: Andrea$]  
Автор irka (мама на Дени)
Публикувано16.09.04 01:12



Честито! Има защо да получите награда! Снимката е много хубава и ми навява една носталгия към морето...............
Е да се отчетем и ние с мерките. Така като чета май сме най-малките като мерки а пък сме най-големита по рожденна дата - 8.200кг. и 69см. Ядем вече всякакво месо-пилешко, пуешко, телешко, свинско и риба и всякакви зеленчуци. Когато има по-едри парченца дъвчем усърдно с беззъбата уста, но ядене не отказва. Много обича да си гризка солетки с които много успешно си чеши венците.Казва напоследък много мамам особено когато иска нещо от мен. Също и татат, бабаб и др. подобни срички. Показва къде е тик-така /часовника/, лампата, бибата; показва колко ще стане голяма, пляска с ръчички за браво, маха за чао, дава пет, друса дупето като за танц. Когато ми се радва ме черпи с бибата и когато казвам дай пуска предмета който държи. Все още обаче не се изправяме прави -стигаме само да застанем на колене, изправя се от легнало положение в седнало,придвижваме се лазейки по корем назад или търкаляйки се.
Май за това се сещам в момента. Засега съм й купила буйки, но Дени още не прави стъпки само си стои права. По-нататък ще купуваме стабилни обувчици за ходене на вън а пък в къщи ще сме боси.
Целувки на всички бебоци!

Деница-5.12.2003г.

Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се !нови [re: dezho]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано16.09.04 10:56



оо как на веднъж, на обяд давам само второто, ако не и стига и добавям сухарче и така, в 16 давам третото, обаче ако е подходящо, щото правят освен кремчета и неща кото мляко с ориз или дават плодове, а вечер супата, пак с едно сухарче ако няма вътре макарони или картофи. и така оплътнявам целия ден. сутрин ниа яде попара със сухари или бисквити и сирене, от скоро и правя също овесена каша, която давам или сутрин или в 16, мисля да пробвам също елда и просо. ние сме на четири хранения с кърмене преди лягане и през нощта. това е. много съм доволна засега, използвам кухнята в редута, която има доставка до дома, струва 50 лева на месец или 55 със събота.



Тема Re: Здравейте дек.03 и януарки04!Върнах се ! [re: dezho]  
Автор nevermore (минаващ)
Публикувано16.09.04 11:41



Ние сме на кисело мляко вече повече от месец - проблеми никакви. Ако нямате алергии или някакви други смущения не виждам причина да не опиташ - за всеки случай първо питай доктора. Нашият доктор каза, че нямало смисъл да се дават разните полу-адаптирани млека за след 6 месеца, особено след 7-8 месечна възраст, защото си били по същество каши - съдържали нишестета и понеже ние сме си дундави ни препоръча да минем на к.м., като по-полезно и един вид диетично. При нас кухнята започва от навършени 10 месеца, та мама ще готви още два месеца всякя сутрин преди работа.
Да ви питам, на колко хранения сте, защото Линда все още се буди в 6 сутрин и си търси млякото? Много ми се иска да махна това хранене, че наистина сме много дебели (днес отиваме на консултация и ще се отчетем).



Тема Re: А пък ние спечелихме [re: Andrea$]  
Автор queenmabb (на сънищата)
Публикувано16.09.04 15:44



Браво на вас, честито! Много й е готина муцунката .
А мислиш ли, че могат да идват и деца-неучастничета в конкурса? Защото като нищо ще дойдем, стига да е позволено.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.