Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 07:26 28.05.24 
Взаимопомощ
   >> Бъдещи и настоящи майки-happy mama
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: dezho]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано20.09.04 12:46



имаше, имаше....

ще се опитам да изровя разни статии и ще ти ги пусна на бележка.
Сега е ОК, понякога пак се буди нощем, но вече е доста по-рядко. Колко безпомощна съм се чувствала като не мога да го успокоя...



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: dkmd]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано20.09.04 13:04



Дано премине по-бързо, че незнам как ще издържим с таткото, накрая започваме ние да се караме и става, направо е един малък кошмар......
Вие като си дойдете тука да се обадите




Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: dezho]  
Автор dkmd (минаващ)
Публикувано20.09.04 13:32



:-))) ще, ще ама в края на октомври

ние от преумора предприехме "оставяне да си се наплаче". че е гадно, гадно е - ама работи... гадно е около 3-4 дни... но това не е метод, който ти препоръчвам - само споделям опит!



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: dkmd]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано20.09.04 18:02



И това опитахме, но уви не стана. Два часа крещя в кревата и нямаше намерение да спира......

Тази тема стана много тежка, аз трудно я отварям, може би трябва да напишем нова.




Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: dezho]  
Автор rumche (усмихната)
Публикувано21.09.04 00:05



И на нас нощният сън ни е голям проблем от 2 седмици. Буди се през час-два, изправя се по пръчките на креватчето и плаче. Според доктора е от глад, защото за последния месец пак е наддал малко - 150 г., ама дори след като го накърмя, пак се буди след половин час. Добре се чувства само когато е на ръце. Дори и да го взема да спи при нас, започва да мрънка, както прави преди заспиване. И това 'мрънкане' продължава час . Отдавна не се бях чувствала толкова недоспала - от 7-8 месеца



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: rumche]  
Автор Andrea$ (Ая)
Публикувано21.09.04 00:26



Аз все се каня да подсетя кърмещите мами, че сме около следващия период на израстване - около деветия месец. Твоето описание на поведението на Андрей ме подсети за това. То вече по-трудно се отличават тия периоди, понеже сега децата може и от зъби да са мъчени, а и по-лесно се претоварват емоционално. Но все пак нека имаме едно на ум и да не се скъпим на кърмене в такива моменти
Надявам се скоро да преминат мъките ви, rumche и dezho. Гушкайте момченцата, нека се чувстват сигурни по време на тези кризи нощем.



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: Andrea$]  
Автор rumche (усмихната)
Публикувано21.09.04 07:26



Да, Andrea$, и аз си помислих, че сме точно в 9-я месец - време на период на израстване, както пише в статиите, ама не очаквах това да продължи толкова дълго и да е толкова тежко. Поне предишните пъти беше различно. (Може би грешката ми е, че очаквам еднакъв тип поведение, а децата ни толкова бързо променят реакциите си сега!) Не би ми тежало нощното кърмене, ако Андрей не мрънкаше после. Просто с това нощта ми се скъсява твърде много, а през деня не мога да си наваксам недоспиването, защото задълженията си стоят. Не искам да се оплаквам, просто обяснявам. И аз така смятам, че не трябва да си пестя кърменето и гушкането. В началото си мислих, че е някаква глезотия, но очевидно Андрей има нужда от това.

Редактирано от rumche на 21.09.04 07:37.



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: rumche]  
Автор Darra (мигаща)
Публикувано21.09.04 09:14



И ние сме в сащото положение Будим се по 7-8 пъти на нощ, но напоследък направо крещи истерично! Когато я вдигна на ръце започва да пищи дори още по-силно! Нито вода иска нито биберон, а и не може да е гладна, защото тази нощ например започна с истерията малко след като я бях нахранила (кам 05.00 ) Направо незнам какво да правя !!!Кога ще отмине?



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: dkmd]  
Автор natby (ниа-катя)
Публикувано21.09.04 16:30



и ние сме така, буди се към 5 и до 6 игра и това е, а после заспива обаче баща и трябва да става за работа. гадост голяма.и само мръка и не ще нито в нашия нито в нейния си креват. нито с кърмене нито с вода заспива в чудо сме се видели



Тема Re: При вас има ли такова нещо?нови [re: natby]  
Автор dezho (киндер-сюрприз)
Публикувано21.09.04 21:10



Явно са в такъв период и ще трябва да го издържим някакси.Понякога е страшно изтощително, но няма как.....

А при нас се появи и ново двайсет- не ще да пие сутришното си вечерно мляко, щом го опита и го бута и започва да го гледа учудено ту него, ту мен и се чуди какво му пробутвам.Голям хитряга е.Щом сложа нещо вътре, бисквита или оризова каша, нещо за сгъстяване го яде, но с лъжичка. Въобще не иска от шише, само водата я приема така.Сега се чудя какво да му давам като се събуди в 6.30- 7 часа, днес му дадох кисело мляко с бисквита и пюре, но после не искаше попарата и му обърках съвсем режима.....





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.