Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:40 03.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема БТК засрамете се  
Авторaз cъм (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 19:32



Днес около 13.30 се прибрах от празнуване на Димитровден в друг град и децата ми казаха,че от 11 часа нямат телефон и интернет ,звъняли са на "денонощната" линия за обслужване на клиенти ,но не са се свързали след което се обадих на баща ми да звънне на 130 и да им каже за повредата.Аз се опитах да звънна на 080015500,но трябвало да бъда абонат на БТК за да мога да се свържа с тях( за мен малоумност след като телефона ми не работи..господа корифеи как си мислите ще мога да ползвам горещата линия след като нямам телефон и ми остава само Мтелския номер !!!!!).След като мина час реших да прежаля два три лева и се обадих на 130 ,някакъв Евгени ми се представи ,казах за проблема и взе заявката ми.В 18 часа все още нямах нет и телфон и се принудих да отскоча до центъра за клиенти и установих ,че не работи,нямат дори охрана

и пак звъннах на 130 и след третия опит ми вдигна Владо който ми отговори ,че утре евентуално щели да се заемат с проблема.В един мой пост преди 20 дни писах каква е гаранцията на БТК,че ако стана абонат на Вивател и по някое си време нямам връзка няма да чуя подобен отговор: " проблема ще бъде отсранен утре"..как да Ви имам доверие (вече неуважаеми ) господа мързеливци от БТК и вършещи работата си сякаш се намирате още по Татово време.Аз съм възмутен от безхаберието Ви и неуважението Ви към хората които с парите си поддържат компанията Ви и осигуряват заплатите.Със сигурност след изтичане на договора ми няма да съм ваш абонат повече, а за клиент на Вивател и не помислям вече......
Принуден съм да ползвам зала за да напиша този пост и не мога да си вляза с ника,но ще има продължение на темата защото ще пусна и жалба в понеделник и ще ви държа в течение на нещата



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
АвторДълrия (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 19:45



Ей ся ши вииш наблюдяващ кви простотии щи изчати.Ич не го чети-болен е човечеца и не оди са лекува.Иначе си прав.Да си абонат на бТК си е истински подвиг



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
Авторнy1 (Нерегистриран)
Публикувано27.10.07 22:25



Да беше казал за кой град става въпрос!



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано27.10.07 23:46



По същество: горещата линия 080015500 работи само от понеделник до петък.

130, доколкото знам е денонощна услуга.

Работното време на БЦ за всеки град го има в Интернет -

.

Чакаме подробностите - добри или лоши.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано27.10.07 23:51



Да нормално е в събота и неделя да останеш без телефон и интернет, няма персонал, заплатите са ниски и т.н. Парите които плащаш на БТК не отиват за заплати на персонала. Поздрави и всичко най-хубаво)))

Редактирано от DTMF на 27.10.07 23:51.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: DTMF]  
Авторssg (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 00:35



Principno klienta ne go interesyvat takiva kli6eta .



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: DTMF]  
АвторДълrия (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 07:40



Събота си има дежурни,а неделя...ееее,тва бТК



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: нaблюдaвaщ]  
Авторaз cъм (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 12:12



Все още съм без телефон и интернет .Тази сутрин в 9 часа се обадих пак от мобилния си на 130 ,отговори ми дама на име Светла,потвърди обажданията ми от вчера и каза,че ще прати техниците.Уви,в момента съм все още без телефон и интернет,а по ирония в петък си платих сметките към неуважаемата вече компания от мен.Предполагам,че ме плъзгат по тъча само и до утре няма да имам телефон,кой го интересува,че не мога да се възползвам от "екстрите" им за събота и неделя за стационарния телефон,че имам вече навъртяни доста разговори от мобилен на стационарен заради безхаберието им,а ми се налага да говоря ,че се чувствам унижен от лъжите им и че днес ми е свободен ден и мога да си позволя повечко да седя в Мрежата.Някой би ли ме посъветвал какво да предприема?Във всеки случай утре сутринта ще посетя Комисията за защита на потребителите(аз съм член на съюза)и ще подам оплакване ,освен това чакам отговор вече трети месец на жалбата си когато плащах за 2Мб ,а получавах 1 Мб,но пак ще пусна такава.Ще се допитам какви обезщетения да потърся и ще потърся начин как да информирам хората за действията на компанията.Искренно съм възмутен и не търся корист в действията си,станах техен абонат преди 5 месеца и бях щастлив от този факт надявайки се ,че имам насреща си професионалисти,уви всичко е лустро,голямо лустро и аз съм се заблуждавал.Не мога да разбера,земетресение ли има,бомба ли падна или някакво природно бедствие,че вече повече от 24 часа нямам нужните услуги за които си плащам и за които съм ги уведомил.НАБЛЮдаваЩ, към вас нищо лично,но единственото хубаво,че че компанията си има Пиар,но каква полза от това ,както и от широко рекламираните денонощни телефони за помощ...и безполезни?



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: Дълrия]  
АвторDtm (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 12:24



Да,чакай дежурните...ама в понеделник) успех



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: Dtm]  
Авторнy1 (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 13:07



Дежурни има и събота и неделя!
Разбира се ако "доброжелатели" с цел бърза финансова изгода са отрязали кабелчето трудно ще го възстановят преди понеделник.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.