Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Браво, брависимо !!!нови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторADSL (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 18:59



По същество: горещата линия 080015500 работи само от понеделник до петък.


Просто няма по `гореща` линия в света

Допълнително линията се сгорещява по време на обедни почивки, паузи за по цигара или когато на `горещата` операторка и се допишка.
Всъщност, добре е 166, 160, 150 и другите горещи линии да вземат пример от гениите в БТК

п.п. Пич, да не го вземеш навътре. В бамбукова държава като България си логично `най големия оператор` да е тоже бамбуков. Ако беше нормална държава - нормалните абонати да са ви изгонили с камъни и дърве



Тема Re: Браво, брависимо !!!нови [re: ADSL]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано28.10.07 19:43



Горещата линия не е аналог на 160, 166 и 150. Ако търсиш аналог - техния е Повреди - 130.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано28.10.07 19:46



Най-вероятно в твоя случай става дума за кабелна повреда. Дали е наистина така не знам, просто го предполагам.

Преди месец и на мен ми се случи такъв проблем също в късен петъчен или съботен следобед. Багерче на Топлофикация бе унищожило кабела на БТК и се бе разминало на сантиметри с кабелите на енергото... Телефона тръгна в понеделник...

Симптомите при скъсан кабел са липса на телефон не само при теб, но и при твоите съседи. При самото скъсване нерядко телефона издава странни звънящи "хрипове". Телефона мълчи напълно и липсва каквото и да било напрежение по линията.

Това е. Просто споделям - не коментирам как, кой и кога отстранява кабелните повреди. Като се изясни случая - пиши, наистина ми е интересно.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: нaблюдaвaщ]  
АвторДълrия (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 21:22



Ти ма уби с тия симптоми....ай,ай,аййййй
Треба влейш у златния фон на клуба бТК.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: Дълrия]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано28.10.07 21:24



Ти ма уби

Почивай в мир. Няма да ми липсваш.





Тема Няма кой...нови [re: aз cъм]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 23:19



..да ти оправи телефона, ако е скъсан кабел и трябва да се копае, за да се отстрани повредата.Защо няма кой незнам

Нека някой от регионален мениджър нагоре да каже



Тема Събота и неделя...нови [re: Ekcплoaтaция]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано28.10.07 23:22



няма кой.В понеделник до обяд най вероятно ще го оправят





Тема Re: Събота и неделя...нови [re: Ekcплoaтaция]  
Авторaз cъм (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 11:53



Значи толкова нагли парчета не съм виждал.Обадих се на 130 и ми отговарят,че вчра е идвал техник ,но нямало никого на адреса!!!!!!!!!!!!!!!!!Безочие,безочие,безочие........нямам думи просто и като и казах,че цялото ми семейство сме си седели у дома ми приказва ,че най-вероятно имам скъсан кабел,което е невъзможно защото първото което сторих беше да попитам комшиите си дали имат телефон.Снощи и вдигнах скндал операторката ми отговори ,че няма вина и че дала на компютъра заявката ми,аз и казвам дай ми телефона на техника,а тя:" не го знам ,ние прдаваме на компютър заявките и нямаме връзка с техниците"...НАБЛЮДАВАЩ,знаеш ,че не лъжа,но при това положение питам каква е ползата от тия телефони ,убеден съм в някой бантустан отношението им към хорат и най-вече работата им ще е на по-добро ниво отколкото тук.Убеждавам се,че живея в бамбукова държава и каквато държавата ни такава и БТК.Не искам да обиждам никого,но характеристиката ми за персонала в компанията е : некадърници.Когато упея да се регна,на лични ще ти дам тлефона си и ако излъгах нещо до тук ти ще го кажеш ,ако не ще държа да потвърдиш думите ми защото аз празни приказки няма да седна да говоря,не съм някой пубер.......в момента съм все още без телефон и интернет,съседите ми имат,а обаждането ми на телефон 130 започва така: 'вашето обаждане е важно за нас с цел подобряване на услугата" и вече трети ден започвам без телефон и интернет,а вие хора преценете сами важно ли е нещо за БТК,освен да си покажат реклмата по телевизията и зарибят наивници като мен с услугите си.Нервите които изхабих с тях не могат да заменят нищо,възмутен съм



Тема Re: Събота и неделя...нови [re: aз cъм]  
АвторBlacklce (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 12:00



Ами защо не кажеш за кой град става въпрос, много ми е интересно.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано29.10.07 14:21



Няма кабелна повреда защото съседите ми имат телефон аз съм си проверил връзки,включвах и изключвах модема,свързах направо телефона,какво ли не опитах защото за мен е главоболие да тръгна да звъня че нямам телефон и да чакам да ми го оправят,просто техника е отсвирил работата в събота/неделя и не му и пука.Освен това БТК е създала едно лъжливо чувство за професионализъм у хората с тез горещи и денонощни линии,но БЕЗПОЛЕЗНИ,де факто те не ми помогнаха .Аз когато казвам,че няма връзка между техническия персонал и управление ти ми отговори едва ли не ,че говоря глупости.Не е нужно да си вътре в компанията за да разбереш какво става и че това не е комапния за комуникации,а за печелене на пари,стига ми че съм ваш клиент и усещам последствията от това.Сега осъзнавам колко прави са приятелите ми когато се подхилкваха научавайки какъв балък съм сключвайки 2 годишен договор с вас.Но сега ще се опитам да го разваля и да си получа обезщетение за трите дни без телефон и интернет ако разбира се живеем в нормална държава и съветвам всички абонати на БТК,че не са застраховани при подобен случай.Фен съм на ЦСКА и след изтичане на договора ми с Мтел имах намерение да стана абонат на Вивател(поредния наивник),но едва ли в следващите 10 години ще се сетя за тях,защото е близо до ума,че каквато компанията и АДСЛ-а им,такива ще са и мобилните им услуги.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.