Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:31 17.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Събота и неделя...нови [re: aз cъм]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 15:35



О приятелю не се ядосвай, ако знаеш сестра ми какви преживявания има с "Канадското БТК".И там чакаш по 20 мин. на телефона на хелпдеска и там ти говорят със заучени фрази като развален грамфон.Кой мислиш ги е обучавал в БГ.Така че тук по добре няма да стане защото сме тръгнали на там





Тема Re: БТК засрамете сенови [re: Гaмбa]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано29.10.07 17:38



Аз ти вярвам понеже знам как стоят нещата, и в началото написах защо е така ))
Нормално е наблюдаващия да защитава компанията, ако например му плащат по минимум 1000 лв заплата, и въпреки това не може да ти помогне понеже не се занимава с експлоатация )))

Иначе за вивател си с грешно мнение

Редактирано от DTMF на 29.10.07 17:40.



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: Гaмбa]  
АвторБaмби (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 17:38



регистриран или не, сичкото това дето си го написал всеки може да го съчини, някои дори по-добре от теб.



Тема Поправканови [re: ADSL]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано29.10.07 18:05



Всъщност най-големия телекомуникационен оператор в Бг е МТел





Тема Re: Поправканови [re: Cтepн™]  
Авторнy1 (Нерегистриран)
Публикувано29.10.07 19:26



Я пък този. Всеки си хвали кочината...нали.
Само, е си много далеч от истината.
До автора: Пич - оплачи се, подай писмено оплакване, какво ревеш във форума! Нали от хората като теб трябва да се направят заключенията.
Като се оплачат още 50 такива като тебе и изведнъж нещата ще се променят и смотльовците, който уж ходят по адреси и нямало никой ще си получат заслуженото.



Тема Re: Поправканови [re: Cтepн™]  
Автор KlD (Лапетия)
Публикувано29.10.07 21:46



По какво го реши това?



"Нищо не променя тъй детето, както космосът и пубертета."

Тема Re: Поправканови [re: нy1]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано29.10.07 22:18



Днес цял ден чета договора и добре,че записах разговорите си с операторката на 130 и чакам все още да ми каже именцата на техниците(обеща ми защото се разбра,че имам право да ги узная) които е трябвало да поемат случая и се оказва,че май вината ще излезе на някой дежурен в София защото тук не е идвала заповед за някакъв ремонт.Опитаха се още с идването у дома да изкарат вината в мен ,в кабелите ми,но те са военни кабели и монтирани така,че няма как там да е проблема и го признаха.Утре имам среща с представители на комисията за защита на потребителите и ще изготвим жалбата юридически издържана и ще помогнат с каквото могат,включително и правна помощ.Относно човечето дето констатира,че всеки би могъл да си съчини подобна история: прав е,но няма да го коментирам защото мисля,че не изглеждам на луд,а за развитието на нещата ще ви уведомя,все още питам НАБЛЮДАВАЩ желае ли ми домашния телефон за да потвърди някъде излъгах ли?



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: DTMF]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано29.10.07 22:23



Благодаря приятелю,то сит на гладен не вярва и аз преди два три месеца нямаше да вярвам,дори подминах липсата на отговор на жалбата си с някаква техническа грешка,но много им става.Разбирам наблюдаващ,същото казах на дамата в центъра,че е буфер между нас и виновниците в БТК и службата и да приема негативите и мърморенията на клиентите хич не е лесна,за 1000-та лева на наблюдаващ: халал да са му ,но едва ли в интернет пространството са решили да се обезпечават,мисля че го прави на доброволни начала ,като част от някоя друга длъжност в БТК,но не го виня защото знае ,че съм прав,но се бори за хляба си човека и се чуди как да докаже,че бялото е черно



Тема Re: Поправканови [re: Гaмбa]  
Автор нaблюдaвaщ ()
Публикувано29.10.07 23:08



Разбрах, че техниците се посетили дома ти. Не стана ясно дали има резултат от това? Казано направо - сега имаш ли телефон и Интернет? Ако имаш - каква е била повредата? Ако още нямаш - как са ти обяснили причината за забавянето?

Благодаря за доверието да бъда арбитър в случая. Имам по-добра идея - нека всеки прецени написаното и реши сам.





Тема Re: Поправканови [re: нaблюдaвaщ]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано29.10.07 23:52



Имам телефон и интернет,пиша от дома си .Техниците не знаят каква е повредата,всичко си е нормално при мен и ми бяха смешни как се туткаха: огледаха кабелите и прослушаха телефона ,аз ги попитах кой е трябвало да отстрани повредата на което отговориха,че не са получавали нищо от София като задача.В началото единия се опита да изкара кабела ми виновен,но разбраха,че не съм малоумен и се отказаха да изпълнят нарежданията на началниците си да изкарат вината в мен .С дамата на 130 се разбрахме в 15.30 да и позвъня за да ми каже кой е виновния техник и причината за проблема им-аз ще искам и технологичните карти-,но в 15.40 звънях и казаха ,че няма свободен оператор след което тръгнах за работа.Не знам сега дали трябва да я безпокоя ,мислех утре сутринта от Центъра за клиенти пак да звъним и те да чуят за какво става дума,един вид да се разберат кой какво предава и кой ще изпълнява .
Както решиш относно арбитража,наистина сит на гладен не вярва,а и какво ме топли дали във форума някой ще ми повярва или не?По-важното е каквото съм намислил да го докарам докрай и виновника да си получи заслуженото,а хората да разберат за какво иде реч.А и мисля компанията ще има полза от това защото малко ще върне доверието в себе си.Ще ви уведомя как се развиват нещата




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.