Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:21 18.05.24 
Компютри и Интернет
   >> БТК
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Събота и неделя...нови [re: Ekcплoaтaция]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 06:22



Лелееее ква сапунка. Голяма супер вълнуваща драма. 3 дена без телефон и нет. Да се разтреля виновния на площада. Да се обеси за назидание на всички учители, доктори, мед.сестри и още 7 милиона жители на БГ които също много често не си изпълняват съвестно задълженията обаче дигат врява до небето ако някой друг сбърка. И да ти кажа: Едва ли ще намериш виновен. През толкоз хора ти е минало обаждането че едва ли ще му фанат дирите. Такава е организацията на работа. Най вероятно ще си го изкараш на техниците, щото другите са само любезни гласове по телефона, а те със сигурност са научили в понеделник за твоя проблем. Ако търсиш някой виновен за дърпане на уши търси всички мениджъри дето свиха персонала до толкоз че трудно се справя с обема работа и измислиха такава организация. А и от сегашния Абонатен достъп няма дежурни събота и неделя, демек ако си се обаждал на 070017111 ще приемат заявката и ще я пратят на мейл, ама събота и неделя няма кой да го прочете. За туй пак търси мениджърите в Сф.





Тема Re: Събота и неделя...нови [re: .]  
Автор Гaмбa ()
Публикувано30.10.07 08:06



Значи младежо ,моля те не се опитвай да омаловажаваш това,че в света на комуникациите и технологиите аз като клиент на смятаща себе си за лидер в комуникациите и претендираща за професионализъм компания останах три дни без телефон и нет и че не е станало кой знае какво.Не съм искал повече от 2Мб връзка както и видеосподеляне на телефона си,а само и просто услугата за която си плащам и нормално отношение,като например да бяха казали :" некадърни сме да реагираме веднага ,чак в понеделник ще ви доставим услугата за която си плащате добросъвестно" и тогава щях да ги разбера и примиря,но те увъртаха и заблуждаваха през цялото време.Никой не искам да се разстрелва и обесва,искам само да разбера кой е човечето в БТК ,който не си е свършил работата и на когото не му пука.И пак уточнявам: имам 15 обаждания на телефон 130,който е за повреди и който е денонощен.Като са безполезни телефоните,просто да не ги рекламират и хората ще знаят,че като дойде петък имат право да започнат да хвърлят боб и да отправят молитви да не стане някоя авария,а не да се напъват от компанията и да си правят измислен Пиар и после да се чудят как да си прикрият оцапаните задници .Аз вече усещам ,че някой плъх в София не си е свършил работата,както и с жалбата ми стана преди три месеца така и ако си мисли оня ми ти,че като съм от провинцията съм нещо по-малко от него дълбоко се лъже и заблуждава,като няма трамваи тука да не би да ям доматите с колците? Ще станат пак нещата ,но малко по-бавно .Сега излизам като се прибера на обяд пак ще пиша по темата.
Апропо знам ,че ти е неприятно да обвинявам компанията в която си вадиш хляба,но пак повтарям: не лъжа никъде и се стремя да запазя добрия тон,а ако това е сапунка,просто не я чети все ми е тая



Тема Re: Събота и неделя...нови [re: Гaмбa]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 10:47



Искренно ти пожелавам успех в търсенето на "човечето" от БТК. Дано във всяко нещо да си толкова принципен.



Тема Re: Поправканови [re: KlD]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано30.10.07 19:12



по стандартни за случая пазарни параметри - абонати, цена, пазарна капитализация.



Тема Re: Събота и неделя...нови [re: Гaмбa]  
Авторнy1 (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 19:15



И пак не каза за кой град говориш!



Тема Re: Събота и неделя...нови [re: Гaмбa]  
АвторБTK (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 20:56



Старче, я си прочети договора с БТК за колко дни са длъжни да ти отстранят кабелна повреда. След това си помисли пак дали не ядеш доматите с колците и дали да плащаш на адвокати.

ПС. "Старче" щото нарече дот-а "младеж".



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
АвторHaнa (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 21:17



Застамете се бе! ЕЙ!!!
Наистина какво нахалство!
най-нахалното нещо което може да направи тази фирма е това: нехание нехание и отново нехание. За сметка на това месечни такси и 3 годишни договори!
Това не е компания това е боклук! Дано фалира, и дано всички после оплюват Семиончо че я продаде за жълти стотинки, но пък ще знаем, че ще се оттървем от този срам веднъж за винаги от нея!!!



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: aз cъм]  
Автор..... (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 21:34



Теб пък да те кара някой насила да ги ползваш тез услуги и да подписваш договори? Айде бегай в кварталния ЛАН.



Тема Re: Събота и неделя...нови [re: Гaмбa]  
АвторEkcплoaтaция (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:01



Абе ти да не си от Горна Оряховица.Там доколкото разбрах има един техник СТМ(сега цифрова мрежа

)Ако наистгина е един и ти си от Горна Оряховица ще има да чакаш



Тема Re: БТК засрамете сенови [re: .....]  
АвторMaminSladyk (Нерегистриран)
Публикувано30.10.07 23:37



Дами и Жентълмени, я споделете в Бургас как е ситуациятас ADSL че ми е мно'о интересно




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.