Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:06 21.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Астролози
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Хм!нови [re: smaragd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (acceptance)
Публикувано18.12.03 15:45



Ти беше с нас... не само на думи... в най-сюблимният момент беше сред нас...
Водка и Тирамису му е майката!


This is why the lady is a PUNK!


Тема Банкетът...нови [re: smaragd]  
Автор Koтkaтa Mapтa (acceptance)
Публикувано18.12.03 15:54



... го вдигнахме достойно
Ах, как е хубаво, когато всичко си е на мястото. Марс особено

This is why the lady is a PUNK!


Тема Re: Концерт за лява ръка, струни и звезди...нови [re: geminiled]  
Автор Beatrice (вдъхновителка)
Публикувано18.12.03 19:00



Джем, оставяш ме безмълвна!
Няма какво повече да се каже....не би могло!
С този постинг ти направи подарък на всички ни!
ОБИЧАМЕ ТЕ!
Сребърните нишки свързват не само физическите и астралните тела, това са тънки жички, по които тече един особен ток....ток, който захранва сърцата и дава енергията на живота...
Само дето ние обикновено не осъзнаваме това, защото сме научени да се страхуваме. Боим се, че този ток може да ни убие...плаши ни голямата верига, това, че няма начало, че няма край, това че трябва да загубиш себе си, за да засвети Голямото Светило....а всъщност точно тази негова светлина прокужда мрака в душите на всеки един от нас....тази светлина ни показва единствения път, който си заслужава да бъде извървян, показва и това, което стои в края на пътя.......и ти в един момент разбираш, че не можеш да изгориш, каквото и да минава през теб ще те направи само по-мощен.....ти си мост, връзка, от която живителна енергия протича към останалите....един и същи ток тече през всички и ни свързва в едно цяло. Това е нещо, което трябва да бъде изживяно.....за да дойдат отговорите на най-изковните въпроси за нашето съществувание и много тайни на битието да спрат да бъдат вече тайни...

tutto che ti serve e l'amore


Тема Re: Концерт за лява ръка, струни и звезди...нови [re: Beatrice]  
Автор ()
Публикувано19.12.03 01:19



Добър вечер... Позволявам си да хвърлям едно око...
Беатриче, не ти ли се струва, че тези жички си имат съвсем други имена в света, който не е на небето и звездната карта?
Мога да ти напиша няколко варианта, но се опасявам, че ще прозвучат доста скандално, неоправдано даже, а на моменти дори леко, а и не само, цинично.
Въпросът ми е учтив.

Acropolis adieu


Тема Re: Концерт за лява ръка, струни и звезди...нови [re: geminiled]  
Автор ()
Публикувано19.12.03 01:24



Прекрасно.
А сега си представи всички наистина мистични преживявания да можеха да се раздават и просто изниква друг въпрос - Защо ти е да е... майката на всички читатели?!
Майтапя се. Говориш май за любов, но ти бяга думичката. И удивителната. То, понякога и от думи няма нужда...)
Губи се всякаква мистичност. Сериозна тема, ако се прескочи тона ми, апропо. И ако се преглътна.

Acropolis adieu


Тема Абе, уф...нови [re: yф]  
Автор Koтkaтa Mapтa (ГрешкаНаРастежа)
Публикувано19.12.03 08:57



... прости ми тона, но какво те подтикна да напишеш това тук?
И защо смяташ, че на някой нещо му бяга?
И защо не се преглътна, апропо? Важи и за другия постинг.

This is why the lady is a PUNK!

п.п. Извинявам се, че реагирам първосигнално като бебето на зодиака и всъщност изобщо не искам да се пререкавам, но ме споходни неприятното чувство, че ме изрита в слънчевия сплит. Усетих го като грубо нахлуване. Може и да не съм разбрала...

Редактирано от Koтkaтa Mapтa на 19.12.03 09:04.



Тема уф,нови [re: yф]  
Автор Rama (психеделична)
Публикувано19.12.03 09:44



Не мога да се стърпя да не те попитам - какво правиш всъщност и защо го правиш?

Ще ти спестя коментарите си и описанията на усещанията, които ме заляха и от двата ти постинга, защото изцяло съвпадат с казаното вече от Котката Марта.

п.с. Въпросът ми също е учтив, макар и не без известно усилие..



Тема Re: Абе, уф...нови [re: Koтkaтa Mapтa]  
Автор ()
Публикувано19.12.03 10:08



Хич не бях далеч от мисълта, че мога да прочета и такова мнение в резултат на моето. Всъщност, друго звучи почти на ръба на абсурда.

Acropolis adieu


Тема Re: уф, [re: Rama]  
Автор ()
Публикувано19.12.03 10:10



Питам, споделям впечатления. За повече информация виж отговора ми към Марта.
Няма вече, край. )

Acropolis adieu


Тема последно [re: yф]  
Автор Koтkaтa Mapтa (ГрешкаНаРастежа)
Публикувано19.12.03 10:20



Няма да дискутирам.
Но логичното ми мислене се пита, щом предполагаш каква реакция ще провокираш у някого, нарочно ли го правиш? Какво ли ти дава...? Какво те води...?
Защото не видях добронамерен въпрос и не че сме някаква секта, но някак грубо наруши рамките на нещо, за което не можеш да съдиш поради неприсъствие.
Защо вземаш отношение точно тук и точно сега? И куп други такива неща, които чисто и просто не разбирам... което ме кара да си защитавам чувството.

... което е тъпо, защото чувството ми не можеш да вземеш или нараниш по някакъв начин... и би следвало да съм "над нещата"...

This is why the lady is a PUNK!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.