Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 21.05.24 
Автомобили
   >> BMW
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Курвата на пътя ли е BMW ?нови [re: Питaщ]  
Авторniki (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 13:01



az kupih n ba6a mi bmw 316 e 30,1990 kam 100 konq e,no pak ima abs -stra6na kola e,no si iska podrajka,zatova az kato q kupih-podmenih vsi4ko-kam 1000 leva be6e smetkata,no pak si struva:)) men li4no mi e golqmo udovolstvie da q karam,namal sam problemi nito lqtoto-karma q s 205/55/15 lqtni i 185/60/15 zimni gumi,nqa mnogo extri-no sa vse razumni-servo,abs,el.strani4ni ogledala,luk e i razbira se originalni lqti djanti-samo da kaja 4e sa sa6ata zena togava/2003/mojeh da vzema golf:((((( s extra-zql prozorez,umrqh si ot smqh.
li4no smqtam 4e e-30 modelite sa po-dobri ot sledva6ite,,poneje nqmat koi znae elektronika. ne slu4aino sa ve4e klasika:)))



Тема Тук съм съгласен...нови [re: niki]  
Автор Vlado-BENZ (Mercedes-BENZ)
Публикувано27.04.05 13:05



...и аз изпитвам носталгия към старите модели....но фаворит ми е 635CSi




Тема Уважение към всички.нови [re: Vlado-BENZ]  
Авторaзo (Нерегистриран)
Публикувано27.04.05 21:27



Мойте уважения към bushman защото човека все пак е имал баварии и каза лични впечатления. Не знам само какво се хващате на сравнение на джип със напълно шосейна, легнала и залепена за пътя кола.
Аз съм карал 520ска и на 180 -190 км колата е супер, по бързо не съмя карал, но може спокойно. Говорил съм със шофьор на Гклас и той ми казва: абе батко този джип нещо много нестабилен на 180.
Е за какво сравнение може да говорим?



Тема Re: Уважение към всички.нови [re: aзo]  
Автор iliyani (непознат )
Публикувано08.02.09 08:51



абе колега кви глупости расправяш карам 325 IX и просто си смешен с твоите твърдения просто слагам големи кулилета и а да ги вида де утиват можиби УУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУУ



Тема Re: Уважение към всички.нови [re: iliyani]  
Автор iliyani (непознат )
Публикувано08.02.09 09:05



а и само да уточня 325 ix е по добрия вариянт пред тия курници каде ми ги фалиш а тои е само една курва на BMW абе ти дори неси се возил в бмв щомто говориш кат зашеметен






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.