Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:38 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте ми китайски ресторант!  
Автор Nik ()
Публикувано26.03.99 00:51



Изискванията по ред на важност са: 1) Приятна обстановка и обслужване 2) Добра храна и поносими цени Там където съм ходил 1) никакво го няма :-(

Тема Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор Чочи ()
Публикувано26.03.99 17:00



Най-добрите цени и храна са в "Азия", който се намира до женския пазар, но там обстановката не е кой знае какво. Но ако препоръчвам китайски ресторант-той е. Аз съм искрена почитателка и познавателка на китайските ресторанти в София. В " Азия" вече ти трябва резервация, за да се доредиш. Но ако искаш хубава обстановка, пробвай се на "Раковски" до бул."Левски", но там цените са понадути.....Така че трябва все някак да направиш компромис. Аз бих го направила в превес към "Азия", там храната просто няма равна!!!!!! Има още един що-годе свестен в обстановка, пак на Раковски срещу операта, но храната определено не е с това качество. Има и нови ресторанти, които могат да се пообиколят, но навсякъде храната не е толкова хубава като в "Азия". Prouved.

Тема Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор Boro ()
Публикувано28.03.99 02:01



restorantat v hotel Slavjanska beseda

Тема Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор Аrchi P. ()
Публикувано30.03.99 11:49



Горещо препоръчвам китайския ресторант на бул.Стамболийски до пазар "Н.Петков". Кухнята е доста добра, сервирането много бързо, а цените- приятна изненада. Обстановката е прилична. Места има до 18.00, а след това - с резервация. Аз от своя страна ще отида да видя "Азия", защото също съм чувал за него добри неща. Но останалите китайски ресторанти, които съм посещавал (а те са няколко) са по слаби от тоя на Стамболийски... Добър апетит и Наздраве! Арчи П. .....(((-8)...

Тема Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор Поли ()
Публикувано04.04.99 22:38



Никъде китайските ресторанти не се славят с изисканата си обстановка и съответното обслужване за такива ресторанти. Те по-скоро са нещо като "бърза закуска". Като изключим първото Ви изискване мога да Ви препоръчам един доста добър ресторант, на сравнително поносими цени - ул. "Чипровци"№1 - до Женския пазар. Ако толкова много Ви притеснява обстановката можете да си поръчате храна за вкъщи - излиза мнага по-икономично и по-неангажиращо да посрешнете гости напр

Тема Отг: Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски ресторантнови [re: Nik]  
Автор Nik ()
Публикувано05.04.99 02:59



Много благодаря за препоръките, започвам ги по азбучен ред! ("Азия" наистина е добър :-))))

Тема Отг: Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски ресторантнови [re: Nik]  
Автор Nik ()
Публикувано05.04.99 03:00



Много благодаря за препоръките, започвам ги по азбучен ред! ("Азия" наистина е добър :-))))

Тема Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор Evtim ()
Публикувано19.04.99 23:30



А някой знае ли китайски рестурант след х-л"Плиска". Аз живея в Младост и търся някъде на близо до мен.

Тема Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор николай ()
Публикувано26.04.99 00:39



не ти препоръчвам да ходиш на такива места

Тема Дупл: Отг: Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски реснови [re: Nik]  
Автор Пешо ()
Публикувано03.05.99 11:36



Asia може да хареса на някой, който и хабер си няма от китайска храна! Да, големи порции за малко пари, много мазни... супер за българския вкус... Освен това, не е вярно твърдението, че по света китайските ресторанти са заведения тип fast food, без претенции за обстановка и обслужване, особено пък последното!!!!!! Според мен, в София китайска храна не може да се намериллл


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.