Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:05 22.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор RIZEX ()
Публикувано17.05.99 01:09



Posetete Kitajskija Restorant na ul.Car Simeon-210, zapomni ! - 210. tel.: 310 975 za rezervacii Super hrana i specialiteti Normalni ceni!!!

Тема Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор Roco ()
Публикувано04.06.99 01:27



Азия наистина е много вкусен, но всичко останало е много лошо: 1 лошо обслужване 2 ще чакаш пред вратата 3 не ти дават китайски прибори или ще ти дадат само клечките, като добре знаят, че трябва и малка купичка 4 не може да сядаш, където пожелаеш 5 най-мръсният ресторант

Тема Отг: Дупл: Отг: Препоръчайте ми китайски ресторантнови [re: Nik]  
Автор Boko ()
Публикувано22.06.99 16:38



Има един малък семеен ресторант на пряката на бул. Дондуков на която е разположена Pizza hut. Вървиш надолу към Сливница и от дясно има ресторантче с 5 маси. Цените са като в Азия, само порциите са малко по-малки и вкусът е различен, но не по-лош.

Тема Цар Симеоннови [re: Nik]  
Автор Препатил потребител ()
Публикувано09.07.99 04:30



На "Цар Симеон", на 20 метра от "Мария Луиза (не знам дали е на номер 210) има един китайски ресторант, който не блести с обстановка, но цените са отлични (даже наскоро видях, че някои от тях са свалени) и имат едно шумящо ястие, което си заслужава да се опита. Освен всички останали ястия. Винаги, когато имам възможност, влизам с най-голямо удоволствие в този ресторант, въпреки непретенциозната обстановка. Ако имате път през Троян, не пропускайте да посетите и местния китайски ресторант, чийто собственик всъщност е от Троян. Ако нямате тази информация, едва ли ще разберете по храната или по обстановката?

Тема po vuprosa za Azia-taнови [re: Roco]  
Автор fucker ()
Публикувано05.09.99 23:32



moite vpechatlenia za Azia biaha slednite: vleznah vutre i biah tochno do purvata masa kogato poruchah za vkushti hrana. vleznah za pruv put tam. navsiakude beshe full max narod i sediah prav dokato si chakam hranata. napravih smetka 50000 za edno malko party v vilata. iadohme 8 choveka i naistina beshe mnogo vkusno. znachi stava iasno che v azia e evtino i vkusno no ne i uiutno miasto primerno za edna dvoika, primerno samo. za tova mai vinagi shte si vzimam iadene za vkushti ot tam. v restoranta e sumrachno, a puk predstavete si po obed v nai-golemite jegi za kakvo stava vupros... no sega veche ide zima taka che spokoino. prosto na zavedenieto mu lipsva edin remont i hubav interior. no tva shte go reshat kitaicite... priatno hapvane

Тема Препоръчайте ми китайски ресторант!нови [re: Nik]  
Автор cyphre ()
Публикувано23.10.99 17:57



На мен ми харесва този на ул. Иван Асен, незнам кой номер, като се върви от Орлов Мост се пада от ляво, но трябва предварително резарвация. Обстановката е много хубава, но цените са доста високи. Ядох скоро и в един в Студентски град, срещу Зимния дворец, който за мое учудване не беше лош, обстановката също, но аз бях в градината, вътре едва ли ще е нещо особено. Доволен съм и от SKY FOOD на бул. Васил Левски до бул. Ф.Нансен и от китайския на ул. Раковски, след бул. Дондуков ако се идва от бул. Сливница. Като храна най-добре беше в SKY FOOD и на Иван Асен. Що се отнася до Азия бил съм там два пъти, но храната въобще не ми харесва. Обстановката пък е съвсем зле. Само цените са ниски.


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.