Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 01.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано31.10.11 20:27



Добре е да се знае, че Райфайзен тихомълком са въвели 1 лв. месечна такса за дебитните карти. Таксата е скрита под формата на разплащателна сметка към дебитната карта.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: Colombino]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано01.11.11 19:38



и при ПИБ има такса подръжка за всички сметки. но не помня цифрата но е под левче



Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: OgnenDemon]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано01.11.11 20:57



Да, номерът е същият (и ПИБ твърдят, че картата им е безплатна), но със следните разлики:

- Месечна такса ПИБ - 0.30, Райфайзен - 1.00
- теглене от собствен банкомат - ПИБ 0.00, Райфайзен 0.20
- Плащане през ePay ПИБ 0.15, Райфайзен - 0.20

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: Colombino]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано02.11.11 22:07



... и не само те.....
Тамън се оглеждах да видя с кой да ги сменя и избрах ПИБ и там.... греда.. .:)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: Apxaнгeл]  
Автор OgnenDemon ()
Публикувано03.11.11 18:40



бе греда греда ма да не стане бразилски



не да им правя реклама, но едно време (2003) си открих сметка в ПИБ само щото най-близкия банкомат до офиса беше ПИБски.

после установих че за тогава време съм уцелил банката с най-добри условия и обслужване. през последните години установих че конкуренция им е най-вече Пощенска заради по-добрите кредитни продукти

обаче откак Пощенска се групираха с другите в тяхната групировка и се разшириха, обслужването там стана бати шита. да не кажа че е под всякаква критика. ПИБ откак поеха разширяване също постигнаха на моменти шит-обслужване ама поне до Август 2010 (преди изнасянето ми) все още ги имам за най-сносните.

като цяло преди да замина наблюдавах тенденция за нарушаване на дисциплината при служителите от основните банки, но при Пощенска си беше чисто безобразие. дано поне запазят добрите кредитни условия

към момента се въздържам от повече коментари, макар че за 1 година едва ли се е променило нещо много

продължавам да ползвам ПИБ дистанционно, нямам оплаквания никакви

мога да кажа и една добра дума за Алианц дето са правили някакви промени напоследък в обслужването. нямам идея какво точно, но едното са въвели лични асистенти и мен лично ми писа някакво момиче. при това много добро впечатление ми направи че се държеше много на ниво. дава предложения, отговаря на въпроси и при това сравнително бързо.

обаче как са откъм такси незнам. аз там лично имам само 1 сметка дето я закривам



Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: OgnenDemon]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано04.11.11 00:56



Аз само ще кажа, че също ползвам ПИБ, с изключение на кредитната карта. Тия дни ще се разходя до Гугъл (на Гогол им е базата) да си спра последната дебитна карта от Райфайзен. Кредитната им карта за сега няма конкуренция.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: OgnenDemon]  
Автор Apxaнгeл (паднал ангел)
Публикувано05.11.11 18:44



... ами аз също ползвам ПИБ защото са ми най-наблизо.... но дебитната ми международна карта си е към Райфайзен... И от тях съм доволен като цяло.... Само някои от служителите им в клона дето ползвам са идиоти.. :)

....Не чета между редовете и затова пиша директно...



Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: Colombino]  
Автор Иckъp (Тежко е!)
Публикувано07.11.11 11:41



Аз имах 2 карти към тях-едната левова, другата в евро и си ги ползвах за пазаруване онлайн.
Много тихомълком я въведоха тази такса?!?Как може за други глупости да ми се обаждат, а сега нищо.
Закрих си картите и приключих с банката-как да си имаме доверие, като едната страна не е коректна?
ПИБ също не са цвете-от 2010 година са започнали да начисляват някакви такси по сметките.Зависи в каква валута ти е сметката.
Колкото пъти съм искал да закрия сметка там служителите са ми казвали-няма смисъл да я закривате, оставете някакво минимално салдо и аз оставям стотинките...Много наивно от моя страна-признавам си.
После си платих за тази своя наивност.Вместо да имам да вземам 5-10 лева, аз дадох към 20 лева за да ги закрия.
Какво да се прави?Човек трябва да ги следи тия неща, също и да чете договорите, които подписва...



Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: Иckъp]  
Автор Colombino (програмист)
Публикувано07.11.11 12:38



То и да четеш и да не четеш, все тая. Ти подписваш че каквото решат да променят си сългасен с него.

System Doctor Error:
Your girlfriend is pregnant.
(A)bort, (M)arry, (I)gnore?_


Тема Росексим, като вляла се в Пощенсканови [re: Colombino]  
Автор Nu Crema (тъмен шоколад)
Публикувано14.01.12 22:31



също има подобно капанче.
Вчера закривах сметка за дебитна карта - същата не е използвана от 2004 и се оказа, е от такси дължа 52 лева...

ммм, сладко като шоколад...



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.