Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:52 21.05.24 
Черните списъци
   >> Черен списък на услугите
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Райфайзен - дебитна карта с месечна таксанови [re: УниKaлнaтa]  
Автор secretOO7 (непознат)
Публикувано25.01.12 23:01



По първия въпрос-никоя банка не заставя клиентите си да подписват договор на сила. Договорите са кофти, затова се четат. Ако не ви харесват, не подписвайте, а търсете алтернатива.
По втория въпрос-банките са търговски дружества, създадени с единствена цел печалба. Така че, колкото повече, толкова по-добре.
Мнението ми е като банков служител, затова и не съдя поведението на банките. Ако се абстрахирам от работодателя си, мисля съвсем други неща. С най-голямо удоволствие бих поздравил човека, който успее да осъди някоя банка на последна инстанция... Само дето по висшите съдилища пак всичко опира до пари.


При всички случаи, какъвто и банков продукт да изберете, проучете добре общите условия, договора и тарифата на банката. Ако ви харесва, подписвайте. Ако в последствие нещо се промени, отново потърсете алтернатива. Винаги има и по-евтин вариант.



Тема ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: secretOO7]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано25.01.12 23:38



Много мразя, когато някой се опитва да ме прави на маймуна. Хайде, в реалния живот това се случва ежедневно. Но, умолявам те, тайний агенте, бъди така добър, тук, като си скрит зад някъв си ник, НЕ ГО ПРАВИ!! Или мислиш, че някой те дебне и ще те уволнят за човешки реакции в клуб? НЕмам думи...

"Договорите са кофти, затова се четат. Ако не ви харесват, не подписвайте, а търсете алтернатива."

Алтернатива, викаш... Аха. Значи - друга банка. Банки бол. Ми - добре.

Я гле, ама при тях в договорите пише същото бе! Каква изненада...

-------------------------------------------------------------------

МОЛЯ ТЕ...уважавай поне анонимните хора в анонимните клубове!



Редактирано от УниKaлнaтa на 25.01.12 23:53.



Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Blake (ветеран)
Публикувано26.01.12 10:11



Да не говорим, че дори и да има по-добра алтернатива, ако решиш да се откажеш от сегашната си банка и да отидеш в друга, далаверата от алтернативата отива в плащането на разни такси и др. подобни...



Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: Blake]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано26.01.12 10:32



Е, да речем, че си проверил всички възможности(

) и си избрал банка, и не искаш да я сменяш... Просто - пълен монопол, прикрит. Условията по отношение на ПЪЛНА СВОБОДА на банката да си променя лихвите както си иска са еднакви навсякъде. Оттам нататък разликите на останалите условия са незначителни (ако теглиш чертата)



Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Фтицa (Всичкотрошачка)
Публикувано26.01.12 11:39



Не мога да разбера какъв точно е проблемът.
Ползваш банка - твой избор. Не ползваш - пак твой избор. Сменяш банката - пак твой избор. Спираш да ползваш изобщо услугите на банки - пак твой избор.
Избори бол. И един от тях, отново да повторя, е да не се ползват услугите на банки.

Пък тайни рекламни агенти, които не споменават какво точно рекламират, досега не съм срещала.

***
Як си, пич!


Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: Фтицa]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано26.01.12 12:51



Пък тайни рекламни агенти, които не споменават какво точно рекламират, досега не съм срещала.

Зелена Фтичке (с много популярна картинка

), тайният агент е 007.( Ако изобщо знаеш за какво иде реч.) Огледай се по-добре на кого отговарям. Думичката "рекламен" си е някаква твоя импровизация.

Ако на теб са ти много приятни хватките на банките - проблемът си е твой. Бих го нарекла...хайде, този път ще замълча.

Аз лично никога през живота си не съм ВЗИМАЛА нещо от банка. Но въпросът е принципен. Зрелите хора понякога разсъждават и по принципни въпроси.



Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Фтицa (Всичкотрошачка)
Публикувано26.01.12 13:48





Като за неособено съобразителната ти натура - таен агент, който по-долу едва ли не те увещавал да използваш "банка... друга банка". Никой не те кара.
Не се опитвай да се заяждаш с мен и да се изкарваш особено зряла и принципна. В момента не се сещам за по-безпринципен от теб човек, чийто писания съм чела в дира.

Аз ползвам услугите на банка, за да не нося пари кеш в мен или да ги държа вкъщи. Плащам си за това, но почти винаги имам пряк достъп до парите си. Таксата, която плащам, е достатъчно приемлива за услугата, която получавам, затова не се оплаквам.

А пък оплакването "ей-тъй принципно", когато човек е също така "принципно" доволен от нещо, го намирам за крайно малоумно.

***
Як си, пич!<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Фтицa на 26.01.12 13:49.</EM></FONT></P>

Редактирано от Фтицa на 26.01.12 13:49.



Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: Фтицa]  
Автор УниKaлнaтa (Заядница)
Публикувано26.01.12 14:05



Моята натура е достатъчно съобразителна, но пък твоята не е достатъчно осведомена, очевидно. "Таен агент Джеймс Бонд - 007" е дългото име на ника на пишещия, Фтичке, и затова се обърнах към него така, а от своя страна той не е рекламирал нищо, за да го обявяваш пък ти за "Таен рекламен агент".



Не се заяждам, просто си ми смешна. Хвъркаш тук-там, кацваш, и, разбрала-недоразбрала, се пъхаш в разговорите на големите. Никой не дискутира нито влоговете и депозитите, нито таксите им, за да снесеш ти "многоумно "мнение по тях.

Но - нищо ново под слънцето. Сега ще посееш куп епитети (вече започна) и ще отхвърчиш към следващото място, където да правиш същото.



Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор secretOO7 (непознат)
Публикувано26.01.12 19:12



Не знам какво точно те е притеснило в моето мнение, но това си е твой проблем. Ако искаш да разбереш нещо конкретно е достатъчно да попиташ конкретно. Такива общи приказки са безсмислени. Относно страхът ми от уволнение, явно не си прочела мнението ми задълбочено. Исках да кажа нещо съвсем различно-като човек от банковата система ми е ясно защо се случват нещата в нея и защо банките имат нужда от допълнителен доход. Но разбирам и клиентите, които са натоварени с нови и нови такси.
П.С. Тъй като току що прочетох, че не ползваш никакви банкови услуги и никога не си ползвала, вероятно това значи, че не работиш нищо. Тоест, добре е да не вкарваш излишен спам, тъй като явно няма с какво да допринесеш към темата.





Тема Re: ГОРЕЩА МОЛБА!!нови [re: УниKaлнaтa]  
Автор Фтицa (Всичкотрошачка)
Публикувано26.01.12 20:44



Прелитам... разговори на големите... Ти ли ми го казваш и сериозно ли го казваш? Навсякъде, където се мрънка от нещо, ти се включваш с "принципна" подкрепа, видяла-недовидяла - нема значение, важното е да се обадиш колко са лоши.

Не знам кое ти е уникалното, освен че си уникален трол с маниакална убеденост, че знае всичко (справка второто ти изречение).

Впрочем, темата беше за нещо съвсем различно, но ти си толкова заета с принципно оплюване на лошите (в този случай банки), че пропускаш конкретиката. Тролче, кво да се прави.

Карай де, продължавай да си мислиш, че светът почва и свършва с теб и компетентните ти изказвания, тролче



***
Як си, пич!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.